KSW 80 transmisja Viaplay – gdzie oglądać? Gdzie kupić PPV

Oficjalnia ceremonia wazenia przed gala KSW 65

Chcesz wiedzieć, gdzie oglądać KSW 80 PPV? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ właśnie o tym piszemy niżej. Być może na najbliższej gali KSW nie zobaczymy aż tak głośnych nazwisk, jak wcześniej, ale i tak warto będzie ją zobaczyć. Transmisje pokaże m.in. Viaplay, a w poniższym tekście dowiesz się, jak będziesz mógł odpalić streama na tej platformie!

Gdzie oglądać KSW 80?

Jeżeli jesteś fanem polskiego MMA, to nie możesz przegapić takiego wydarzenia, jakim będzie 80 gala KSW. Teraz gale sportów walki tej federacji odbywają się co miesiąc, więc nie brakuje głośnych nazwisk, ale trudniej o bardzo mocno dopakowaną kartę walk. Gdzie oglądać KSW 80? Stream będzie na platformie Viaplay. Krótka instrukcja, jak zdobyć dostęp do tej platformy:

  1. Zarejestruj się z tego miejsca –> https://zagranie.com/go/viaplay
  2. Zaloguj się na swoje konto
  3. Przejdź do sekcji sportowej tej TV
  4. Oglądaj galę KSW80

Jak więc samemu widzisz, jest to bardzo proste i nie powinno Ci sprawić wielu trudności. Dzięki temu zyskasz dostęp do gali KSW 80 i będziesz mógł oglądać sporty walki. Platforma dostępna jest za równo na dużym ekranie, jak i tym nieco mniejszym. Możesz ją odpalić na PC, telewizorze, a także smartonach oraz tabletach!

Data, miejsce i godzina KSW 80

Gala KSW 80 zapowiada się bardzo ciekawie i zbliża się wielkimi krokami, ponieważ odbędzie się już dzisiaj, 17.03.2023, o godzinie 19:00. W piątek wieczorem będziemy mogli oglądać starcia na gali KSW 80 i liczymy tutaj na dobre show pomimo brakujących głośnych nazwisk w karcie walk. Warto zapoznać się z kilkoma faktami na temat tej gali, żeby móc lepiej się w nią wczuć, a także przygotować na emocjonujące zdarzenia.

Zastanawiasz się kiedy rozpocznie się gala KSW 80? Jeżeli tak, to warto wspomnieć o najważniejszych godzinach dotyczących tego wydarzenia. Sam event rozpocznie się o godzinie 19:00. Z kolei walka wieczoru nie zacznie się wcześniej niż 23:30, ale równie dobrze może to być później. Wszystko zależy od tego, jak potoczą się poprzednie pojedynki i czy organizatorzy nie przedłużą trochę gali.

Gala KSW 80 odbędzie się w mniejszym mieście, ponieważ organizatorzy zdecydowali się na Lubin. Niektórych może to dziwić, ponieważ poprzednie gale organizowane były w dużych miastach i na nowoczesnych arenach, jak np. Arena Gliwice. Dokładne miejsce wydarzenia to Hali RCS Sport.

KSW 80 PPV

System PPV, w którym widzowie muszą zapłacić za dostęp do transmisji lub nagrania danego wydarzenia, zazwyczaj za pośrednictwem platformy internetowej lub usługi telewizyjnej. Koszt dostępu może być określony jako opłata jednorazowa lub jako opłata za określony okres czasu. System PPV jest powszechnie stosowany w branży rozrywkowej i sportowej, aby generować dodatkowe dochody i umożliwić widzom oglądanie wydarzeń na żywo lub wideo na żądanie.

Największe gale KSW niemalże od zawsze były pokazywane w systemie PPV. Ten system stosowany jest w zdecydowanej większości gal freakowych, jak i tych w pełni profesjonalnych. Wcześniej tak było chociażby na platformie Polsatu, gdzie KSW było pokazywane. Galę KSW 80 obejrzysz tylko jak zapłacisz PPV na stronie Viaplay. Zanim jednak to zrobisz, to pamiętaj, żeby jeszcze sprawdzić nasze typy bukmacherskie i grając razem z nimi zwiększ swoje emocje z oglądania!

Gdzie kupić i ile kosztuje PPV na KSW 80?

KSW 80 legalnie będzie streamowane jedynie Viaplay. Wszystko przez to, jest to prężnie rozwijająca się platforma, która pozyskuje coraz to nowsze prawa transmisyjne i w Polsce ma na wyłączność możliwość pokazywania walk z tej gali. Co ciekawe, warto podkreślić, że w Viaplay znajdziesz nie tylko transmisję online z KSW 80, która rzecz jasna, zostanie pokazana na żywo, ale również obejrzysz inne, ciekawe rozgrywki i wydarzenia sportowe!

Viaplay pokazuje bowiem streamy także z europejskich pucharów w piłkę nożną, takich jak Liga Konferencji Europy czy Liga Europy. Do tego oglądać można także Bundesligę i Premier League, więc warto się zaprzyjaźnić z tą platformą.

KSW 80 transmisja na żywo

Cała gala KSW 80 będzie dostępna tylko i wyłącznie w serwisie Viaplay, a to na ten moment oznacza, że niestety nie będziemy mieli możliwości znalezienia transmisji w TV lub obejrzenia jej za darmo. Mimo wszystko wydaje się, że oferta platformy streamingowej Viaplay jest bardzo fajna, a o jej szczegółach opowiemy więcej niżej.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze