Na gali KSW 74 będziesz mógł oglądać m.in. Phila De Friesa, Damiana Janikowskiego i Michała Kitę. Jeśli nie posiadasz biletów do hali w Ostrowie Wielkopolskim, to KSW 74 obejrzysz na żywo za pośrednictwem telewizji lub innych urządzeń mobilnych. Transmisja live pojawi się na platformie streamingowej Viaplay, z której możesz korzystać w internecie. Jaka jest cena za PPV na KSW 74? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule.

📺 Gdzie oglądać KSW 74?

KSW można oglądać w TV, ale też przy użyciu komputera lub telefonie. Viaplay to platforma, która jest szeroko dostępna w wersji online. To partner KSW, dlatego wszystkie gale pojawiają się właśnie u tego operatora. Tak jest w przypadku KSW 74. Ponownie w Viaplay będziesz mógł śledzić ceremonię ważenia, a także główne wydarzenie, czyli galę, która odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Na Viaplay KSW 74 nie jest dostępne dla wszystkich. To płatna telewizja, dlatego przed rozpoczęciem tego wydarzenia należy zadbać o odpowiedni abonament w Viaplay. Chodzi o to, abyś posiadał aktywną subskrypcje, bo tylko wtedy transmisje Viaplay będą działały bez zarzutu. Nie ma możliwości oglądania KSW 74 bez logowania lub na koncie, gdzie nie jest wykupiony abonament.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-3

Kiedy KSW 74? [DATA]

Kibice w ostatnim roku mogli przyzwyczaić się do tego, że gale KSW odbywają się cyklicznie, czyli co miesiąc. To duża częstotliwość, która wynika z umowy pomiędzy federacją a Viaplay. KSW jest zobligowane do przygotowania określonej liczby wydarzeń. Korzystają na tym na pewno fani MMA w Polsce, którzy częściej mogą emocjonować się galami sygnowanymi marką KSW.

Kiedy KSW 74? Datę tego wydarzenia znamy od dłuższego czasu. Najbliższa edycja będzie miała miejsce w sobotę, czyli 10 września 2022 roku.

Godzina rozpoczęcia gali KSW 74

Jak zwykle na karcie walk KSW 74 jest 8-10 pojedynków, co oznacza, że organizatorzy muszą odpowiednio wcześniej zacząć, żeby całe wydarzenie zamknąć przed północą. Zazwyczaj pierwsza walka inauguruje KSW kilka minut po godzinie 20:00. Tak będzie i tym razem. Około 23:00 do oktagonu wejdą bohaterowie walki wieczoru, czyli Phil De Fries i Ricardo Prasel. Dla Anglika będzie to kolejna z rzędu obrona mistrzowskiego pasa w kategorii ciężkiej.

W Viaplay gala zostanie poprzedzona studiem telewizyjnym, które rozpocznie się o godzinie 19:00.

Gdzie odbędzie się gala KSW 74? [MIEJSCE]

Federacja KSW organizuje gale w największych miastach w Polsce, jak i mniejszych ośrodkach. Tym razem po raz pierwszy najlepsi zawodnicy KSW pojawią się w Ostrowie Wielkopolskim. Do tej pory w tym mieście nie była organizowana gala KSW. 10 września na Ostrów Wielkopolski będą zwrócone oczy wszystkich pasjonatów MMA w Polsce. Dla porównania – ostatnia gala KSW 73 odbyła się w Warszawie.

Jeśli interesujesz się typowaniem zakładów, to u nas dowiesz się też tego, gdzie obstawiać KSW?

KSW 74 transmisja – gdzie oglądać KSW 74 za darmo?

Czy jest możliwe oglądanie KSW 74 za darmo? W tym przypadku bukmacherzy nie oferują streamów, tak jak to ma miejsce w meczach piłki nożnej czy tenisa ziemnego. Wówczas można skorzystać z darmowej transmisji, bo wystarczy jedynie założyć konto na stronie bukmachera. KSW 74 w całości jest transmitowane przez Viaplay. To telewizyjny partner federacji, który współpracuje na wyłączność. To oznacza, że wszystkie gale są transmitowane tylko na stronie viaplay.pl i aplikacjach tego operatora.

Transmisja z KSW 74 jest płatna. Co jednak istotne, wcale nie musisz kupować specjalnego kod PPV, który będzie dedykowany tylko do oglądania KSW. Kupując abonament w Viaplay masz też dostęp do pozostałych transmisji tego operatora m.in. meczów Premier League i Ligi Europy.

KSW 74 w Viaplay – transmisja na żywo

KSW 74 na żywo w Viaplay obejrzysz m.in. na Smart TV. Aplikacje tego operatora możesz zainstalować, jeśli posiadasz Android TV lub Apple TV. Wówczas w TV możesz śledzić wszystkie walki na KSW 74. Oczywiście w aplikacji musisz zalogować się na swoje konto w Viaplay. Transmisja będzie mogła być przez ciebie uruchomiona, jeśli posiadasz aktywną subskrypcje pakietu Viaplay.

Transmisje live z KSW 74 działają też klasycznie, czyli w serwisie internetowym viaplay. Co więcej, aplikację Viaplay zainstalujesz też na urządzenie mobile oparte o Android lub iOS. W ten sposób masz wiele możliwości oglądania KSW 74 u siebie w domu. A na koniec warto wspomnieć o chromecast, dzięki któremu w telewizorach starszej generacji również uda ci się uruchomić transmisje z KSW. Wystarczy, że skorzystasz z tego urządzenia i wyślesz sygnał do TV z telefonu lub komputera.

KSW 74 PPV

W poprzednich latach do oglądania KSW trzeba było wykupić kod PPV. Viaplay zmieniła nieco zasady transmisji, ponieważ teraz wydarzenie to znajduje się w ogólnym pakiecie tego operatora. Co to oznacza? Wcale nie musisz płacić osobno za dostęp do samej transmisji z KSW 74. Korzystając z miesięcznej subskrypcji Viaplay automatycznie masz dostęp do relacji z KSW, a także pozostałych transmisji m.in. spotkań Bundesligi.

Jeśli chcesz oglądać KSW 74, to po prostu zarejestruj się w Viaplay, a następnie skorzystaj z abonamentu tego operatora. Minimalny okres oglądania to 30 dni.

Cena PPV na galę KSW 74

Ile trzeba zapłacić, żeby obejrzeć KSW 74? Miesięczny pakiet dostępu do Viaplay liczy 34 złote. To cena nie tyle za PPV, co za wszystkie produkcje tego operatora. W jej skład wchodzi dostęp do filmów, seriali i transmisji sportowych.

Kod promocyjny na KSW 74

Na KSW 74 nie jest oferowany kod, dzięki któremu obejrzysz galę za darmo. W serwisie Zagranie.com posiadamy jednak specjalny voucher do bukmachera Fortuny, u którego możesz odebrać wysokie bonusy na obstawianie gali. Nowy gracz, który zdecyduje się na rejestracje w Fortunie i wpisze kod: ZAGRANIE otrzyma:

  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • freebety 30 zł,
  • bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 zł.

Na uwagę zasługuje zwłaszcza pierwszy z bonusów, czyli zakład bez ryzyka. Dzięki niemu w razie porażki będziesz mógł odzyskać stawkę.

Gdzie obejrzeć KSW 74 na żywo? – podsumowanie

Podsumowując: przypominamy, że KSW 74 odbędzie się 10 września w Ostrowie Wielkopolskim. Jedyną platformą, na której obejrzysz to wydarzenie jest Viaplay. Cena za PPV wynosi 34 zł.

FAQ

Kiedy i gdzie KSW 74?

Gala KSW 74 zostanie zorganizowana 10 września (sobota) w Ostrowie Wielkopolskim.

Jaka jest cena za PPV na transmisje KSW 74?

Dostęp do transmisji z gali KSW 74 uzyskasz w Viaplay za 34 zł.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze