Kiedy i gdzie KSW 66? Informacja ta została podana z dużym wyprzedzeniem, bo teraz kibice mogą przywyknąć do większej częstotliwości organizowania kolejnych gal. Federacja KSW zapowiada przynajmniej dwanaście wydarzeń w nowym 2022 roku. KSW 66 to gala, który otworzy kalendarzowy rok w polskim MMA. Kiedy dokładnie będziemy mogli emocjonować się galą? Gdzie oglądać KSW 66? Ile kosztuje PPV na KSW 66? Sprawdź wszystkie najważniejsze informacje!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy KSW 66? [DATA]

Fani od typowania KSW będą bardzo usatysfakcjonowani, ponieważ mnogość gali daje większe szanse na wygraną w zakładach bukmacherskich. Na mocy nowej umowy KSW z Viaplay federacja zobowiązała się do organizacji przynajmniej dwunastu gali. Pierwsza z nich, a więc KSW 66 odbędzie się już w połowie stycznia.

Jeszcze nie opadł kurz po brutalnym nokaucie Roberto Soldića na Mamedzie Khalidovie podczas KSW 65, a kibice już myślą o kolejnych wielkich starciach. Na KSW 66 takich nie zabraknie, bo do klatki wejdą m.in. Borys Mańkowski, Marian Ziółkowski i Michał Materla. To nazwiska, które gwarantują wysoki poziom i duże zainteresowanie galą. Kiedy KSW 66? Wydarzenie to odbędzie się w sobotni wieczór, a dokładniej: 15 stycznia 2022 roku.

Gdzie odbędzie się gala KSW 66? [MIEJSCE]

Na KSW 65 można było czuć dreszcz na plecach, bo w końcu hala wypełniła się do ostatniego miejsca. Tamto wydarzenie odbyło się w Arenie Gliwice, a gdzie zostanie zorganizowane KSW 66? Włodarze federacji znów postawili na sportowy obiekt, a więc kibice będą mogli usiąść na trybunach. Co więcej, KSW wraca do miejsca, w którym od dobrych kilku lat nie było. Gdzie odbędzie się KSW 66?

Tym razem KSW zawita na polskie wybrzeże, a dokładniej do Szczecina. Areną zmagań dla KSW 66 będzie Netto Arena, gdzie w przeszłości odbywały się już walki MMA. To obiekt, który został otworzony w 2014 roku i może pomieścić ponad 5 tysięcy widzów. Ze Szczecina pochodzi jeden z gwiazdorów gali, a więc Michał Materla. Dla popularnego “Cipao” będzie to okazja, żeby zaprezentować się przed własna publiką. Materla po krótkim rozbracie znów wraca do KSW.

ksw 66 baner

Gdzie oglądać KSW 66?

Na KSW 66 będzie odbywać się dystrybucja biletów. Gala KSW 65 pokazała, że wciąż jest wielkie zainteresowanie oglądaniem KSW na żywo z hali. W Gliwicach zgromadziło się kilka tysięcy kibiców. Podobnie powinno być w Szczecinie. W końcu ta KSW 66 dojdzie do mistrzowskiego pojedynku o pas wagi lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Borysem Mańkowskim. O poziom sportowy można być w takiej sytuacji spokojnym.

Jeśli nie w hali, to KSW 66 na żywo można oglądać w transmisjach TV. Od gali KSW 65 partnerstwo z federacją ma platforma streamingowa Viaplay. To oznacza, że właśnie za pośrednictwem Viaplay można oglądać również KSW 66. Tradycyjny model PPV został zastąpiony abonamentem do platformy Viaplay. Jeśli jesteś aktywnym subskrybentem, to obejrzysz na żywo również KSW 66.

KSW 66 w Viaplay

KSW w Viaplay oznacza, że kibic nie musi dodatkowo płacić za transmisje z tego wydarzenia. Wystarczy posiadać miesięczny pakiet w Viaplay, a w tym masz pełny dostęp do oferty tego operatora. W ten sposób w jednej cenie masz transmisję z KSW 66, mecze Bundesligi i pozostałe produkcje Viaplay. Wcześniej, gdy KSW współpracowało z Polsatem, to poza abonamentem, trzeba było dokonać specjalnej opłaty za transmisje w PPV. W Viaplay tego rodzaju praktyka nie jest stosowana.

KSW 66 na żywo w telewizji

Oglądanie KSW 66 możliwe jest w transmisjach przez telewizor, komputer i urządzenie mobilne. Wszystko dlatego, że Viaplay to nowoczesny operator, który pozwala na korzystanie ze swojej oferty, dzięki wielu nośnikom. W telewizji KSW 66 obejrzysz za pośrednictwem aplikacji Viaplay na Smart TV (Samsung, Philips), Android TV (Sony) i Apple TV. Dodatkowo możesz połączyć się ze swoim urządzeniem korzystać z przekazu chromecast.

Aby transmisja z KSW 66 została uruchomiona w twoim telewizorze, to dodatkowo powinieneś założyć konto w Viaplay i wykupić miesięczną subskrypcję.

ksw 66 gdzie oglądać

KSW 66 PPV

Abonament, czyli w tym przypadku PPV na KSW to ogólny dostęp do wszystkich transmisji Viaplay. Wystarczy zapłacić za konto u tego operatora, a w tej samej cenie masz wszystkie filmy i przekazy na żywo. Nie musisz szukać specjalnego kodu PPV, żeby obejrzeć KSW 66 w Viaplay. Co ważne, platforma ta to jedyne miejsce, w którym transmitowane jest KSW. Włodarze organizacji zrezygnowali z transmisji za pośrednictwem własnego serwisu kswtv.com. Nowa umowa sprawia, że KSW na wyłączność dostępne jest w Viaplay.

Cena PPV na KSW 66

Cena za PPV na KSW 66, to ta sama kwota, która funkcjonuje za dostęp do programów Viaplay. Miesięczna subkrypcja oferty tego operatora to koszt rzędu 34 złotych. Nie jest to tylko cena za PPV na KSW 66. W tej cenie masz też pozostałe transmisje live np. z Ligi Europy i Ligi Konferencji.

Kod promocyjny na KSW 66

Na transmisje live z KSW 66 w Viaplay nie posiadamy specjalnego vouchera, dzięki któremu mógłbyś obejrzeć to wydarzenie za darmo. Na Zagranie oferujemy jednak kod promocyjny do Fortuny, a więc jednego ze sponsorów federacji. Bukmacher Fortuna to oficjalny partner KSW, a to oznacza, że oferta na poszczególne walki w Fortunie jest dopracowana do ostatniego szczegółu. Jeśli obstawiasz zakłady na MMA, w tym na KSW, to Fortuna będzie dobrym wyborem.

Nie masz konta w Fortunie? W takim razie możesz rozpocząć rejestrację konta z naszym kodem promocyjnym ZAGRANIE. Dzięki temu otrzymasz na KSW 66 bonusy:

  • zakład bez ryzyka 600 zł,
  • darmowy zakład 20 zł,
  • bonus 100% do 2000 zł.

KSW 65 transmisja i stream online

Bukmacherzy specjalizują się w wielu streamach online, ale KSW 66 nie jest dostępne w ofercie żadnego z nich. To nie oznacza, że użytkownicy internetu nie maja szansy na obejrzenie KSW 66. Viaplay to platforma, którą można oglądać nie tylko w Smart TV, ale też za pośrednictwem klasycznej strony www. Co więcej, transmisja live z KSW 66 może być odbierania również w telefonie z Androidem i iOS. Właśnie na te systemy operacyjne możesz pobrać darmową aplikację Viaplay.

Oczywiście, aby stream online działał poprawnie – należy posiadać opłacony abonament w Viaplay.

Oferta Fortuny na KSW 66

Maciej Kawulski i Martin Lewandowski powoli odkrywają karty, co do KSW 66. Wiemy na pewno, że podczas tej gali odbędzie się walka o pas kategorii lekkiej pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Borysem Mańkowskim. Ta walka już teraz znajduje się w kursach bukmacherskich Fortuny. Kto jest faworytem? Fortuna stawia na zwycięstwo aktualnego czempiona, a więc Mariana Ziółkowskiego.

W zakładach Fortuny można oczekiwać kursów na wszystkie pojedynki z karty walk KSW 66. Gdy konfrontacje zostaną potwierdzone, to bukmacher ten od razu wystawi pierwsze kursy na podstawowe rynki. Z czasem oferta Fortuny na KSW 66 zostanie poszerzona o kolejne zdarzenia dotyczące KO/TKO, liczby rund i zakładów specjalnych.

FAQ

Kiedy i gdzie KSW 66?

Kolejna gala KSW 66 odbędzie się w Szczecinie 15 stycznia 2022 roku.

Kto zawalczy na KSW 66?

Na KSW 66 odbędzie się pojedynek mistrzowski pomiędzy Marianem Ziółkowskim a Borysem Mańkowskim.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze