KSW 64: gdzie oglądać galę? Transmisja TV oraz stream online

KSW 64 gdzie oglądać

Już dzisiaj czeka nas KSW 64, czyli kolejna gala sportów walki. Podczas niej dojdzie do zaległej walki Pudzianowskiego, który zmierzy się z Bombardierem. Pudzian na pewno nie będzie miał prostej przeprawy. Warto zainteresować się tym, gdzie obejrzeć galę i czy jest transmisja w TV lub stream online!

KSW 64 – gdzie oglądać dzisiaj?

KSW 64 to kolejna gala tej federacji, która zapowiada się na bardzo głośną. 64 już edycję Konfrontacji Sztuk Walki zamknie m.in. walka Mariusza Pudzianowskiego ze znanym nam wszystkim Bombardierem. Pudzian na pewno będzie walczył na 100 procent swoich możliwości, bowiem bardzo dużo ma tutaj do udowodnienia. Bombardier nie będzie miał prostej przeprawy i trudno oczekiwać, żeby tutaj wygrał. Jak nie wiesz, gdzie obejrzeć KSW 64, to sprawdź niżej i przy okazji zerknij też na nasze typy na KSW 64!

KSW 64: za darmo w internecie

Gale takie jak KSW 64 zazwyczaj są do obejrzenia jedynie poprzez wykupienie PPV. Nie da się tutaj oglądać tego za darmo. Warto jednak w tym miejscu wspomnieć, że np. gale takie jak Punchline można już obejrzeć za darmo. Akcje z tej okazji są często organizowane, więc poczekaj na kolejne współprace z bukmacherami!

KSW 64: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

KSW 64 będziesz mógł obejrzeć w TV. Wszystko jednak za sprawą internetu, bowiem należy albo przerzucić obraz z telefonu za pomocą chromecasta, albo odpalić tę galę w przeglądarce na TV. Nie są to jednak najlepsze rozwiązania. Telewizja satelitarna od Polsatu także pokaże tę galę, a dostęp to 40 PLN!

KSW 64: stream na żywo online

Gdzie będzie stream na żywo z meczu KSW 64? Legalnie właśnie w formie PPV. W Polsce Pudzian ma wielu fanów, którzy liczą na to, że tutaj pokaże dobre show i zmiecie Bombardiera, a to wszystko właśnie można obejrzeć na żywo.

KSW 64: zapowiedź meczu

Z całą pewnością KSW 64 zapowiada się na interesującą galę. W końcu nie na co dzień można oglądać w akcji Mariusza Pudzianowskiego. Jak wyglądają same kursy bukmacherskie na jego galę? Przekonaj się sam, bowiem są tutaj dostępne:

1/2

Kursy na walkę Pudzianowski - Bombardier

Fortuna
1.32
Pudzianowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.45
Bombardier
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: Rafal Oleksiewicz / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze