KSW 64: typy, kursy, zakłady i zapowiedź gali ✅ 23.10.2021

ksw 64 typy i kursy

Do sobotniej gali KSW 64 pozostało niewiele czasu, więc u bukmacherów oferta kursowa jest już w pełni kompletna. Znamy kartę walk KSW 64, co pozwala obstawiać wszystkie pojedynki w tym wydarzeniu. Kursy bukmacherskie pokazują, kto jest faworytem sobotniego starcia, a kto przystępuje w roli underdoga. Podczas KSW 64 możemy poznać nowego mistrza federacji w kategorii koguciej. W walce wieczoru Sebastian Przybysz zmierzy się z Bruno Augusto do Santosem. Kto wyjdzie cały z tego pojedynku i pozostałych konfrontacji? Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na KSW 64!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Na start łącznie 600 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł darmowe zakłady (20 zł BEZ depozytu)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł + 200 zł + 300 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 64 zapowiedź i analiza gali

Bukmacherzy są gotowi do tego, żeby ponownie przyjąć setki tysięcy zakładów, bo tak wyglądają statystyki związane z zainteresowaniem KSW w zakładach online. Co wydarzenie fani sportów walki ochoczo obstawiają swoich faworytów. Zakłady na MMA w dużej mierze zostały rozpropagowane właśnie dzięki federacji KSW. To największa organizacja tego rodzaju w Polsce, która skupia najlepszych zawodników MMA w naszym kraju.

KSW 64 nie przejdzie bez echa, bo kibice będą mogli się emocjonować nie tylko walką wieczoru. Do oktagonu wejdzie weteran Mariusz Pudzianowski, który w kategorii superciężkiej zmierzy się z Ousmane Dia. Obaj mieli walczyć kilka miesięcy temu, ale wówczas potężnego Senegalczyka powalił…atak wyrostka robaczkowego. Tym razem nic nie wskazuje na to, by do pojedynku miało nie dojść. “Pudzian” i “Bombardier” są gotowi, żeby dać wielkie show w klatce KSW 64.

Podczas sobotniego wydarzenia zaprezentują się też pozostali zawodnicy. Co więcej, na KSW 64 dojdzie też do jednej damskiej konfrontacji: Karolina Owczarz zawalczy z Sylwią Juśkiewicz.

Popularność freak fight w niczym nie przeszkadza federacji KSW, która po prostu robi swoje i regularnie przygotowuje gale. Nikt nie ma wątpliwości, że to pod egidą KSW walczą najlepsi zawodnicy MMA w Polsce, a także w Europie. Gala, która odbędzie się 23 października (sobota) powinna to potwierdzić. Co prawda, zabraknie tak znanych twarzy jak Mammed Khalidov, Phil De Fries czy Roberto Soldić. Pojawi się za to “Pudzian”, a więc postać, która przez ostatnią dekadę była kojarzona z KSW. Co prawda, Mariusz Pudzianowski jest już wiekowym zawodnikiem, ale zapowiada, że wciąż może wiele w oktagonie zaprezentować.

Włodarze KSW stawiają na “Pudziana”, ponieważ cieszy się on dużą popularnością, a co więcej – obiecał swój pojedynek z Osmanem Dią. Za pierwszym razem do walki nie doszło, ale nikt nie zdezerterował – zarówno “Pudzian”, jak i “Bombardier” chcą bezpośredniej konfrontacji.

Na kartach walk KSW 64 widnieje sporo polskich zawodników. W nowej federacji swój debiut zaliczy m.in. Daniel Rutkowski, który podbił już Babilon MMA i FEN, więc naturalnym krokiem stał się angaż w KSW. Jeśli chodzi o zagranicznych zawodników, to będziemy mieli okazje emocjonować się pojedynkiem: Szamila Musajewa, Jasona Radcliffe’a, Oumara Sy, Filipa Pejica, Bruno Augusto dos Santosa i Serigne Ousmane Dia.

Typy na KSW 64

Obstawianie KSW 64 nowym użytkownikom radzimy po odbiorze Fortuna kodu promocyjnego. W zamian za niego każdy z użytkowników będzie mógł postawić kupon bez ryzyka korzystając z ubezpieczenia stawki do 610 PLN. Przy takim komforcie znacznie lepiej robi się typy bukmacherskie. Dlaczego? Nie ma ryzyka przegranej, ponieważ jeśli takowa nam się przytrafi, to i tak uzyskamy zwrot stawki. W Fortunie jest on bardzo wysoki, bo liczy aż 610 złotych.

Jakie typy proponujemy na KSW 64? Przygotowaliśmy zakład AKO składający się z trzech typów. Nie idziemy pod prąd i stawiamy na faworytów swoich pojedynków. Najpierw zarekomendujemy nasz typ w walce wieczoru. W tym przypadku stawiamy na zwycięstwo Sebastiana Przybysza. To zawodnik, który w marcu zdobył mistrzowski pas pokonując Antuna Racića. Dla Przybysza będzie to pierwsza obrona pasa, więc na pewno podejdzie do tej konfrontacji maksymalnie skoncentrowany. Jego rywal, czyli Bruno Augusto do Santos w grudniu przegrał z Racicem, co może pokazywać, że stoi na niższym poziomie niż Przybysz.

Wygra Sebastian Przybysz
Kurs: 1.52
Zagraj!

KSW 64 banner

Do typu na wygraną Przybysza dokładamy również zakład na zwycięstwo Karoliny Owczarz. Była bokserka wywodzi się z Łodzi, więc zawalczy przed własną publicznością. To powinien być dla niej dodatkowy bodziec, by ruszyć na swoją rywalkę. Owczarz jest faworytką w kursach bukmacherskich i naszym zdaniem pokona Sylwię Juśkiewicz. “Mała” ostatnio uległa Karolinie Wójcik, więc na pewno sporo straciła z pewności siebie.

Wygra Karolina Owczarz
Kurs: 1.40
Zagraj!

Nasz trebel na KSW 64 uzupełnia walka Szamila Musajewa z Michałem Pietrzakiem. Rosjanin pewnym krokiem wszedł do nowej federacji, gdzie na dzień dobry wygrał dwie walki przed czasem. Ostatnio potrzebował pełnego dystansu, ale widać, że “Cichy Zabójca” ma papiery na to, żeby w przyszłości zostać mistrzem KSW. Przed Michałem Pietrzakiem bardzo trudne zadanie.

Wygra Szamil Musajew
Kurs: 1.40
Zagraj!

KSW 64 kursy bukmacherskie

Które kursy polecamy przed KSW 64: Fortuny czy STS? Obaj ci bukmacherzy wiedzą, co piszczy w KSW, ponieważ STS w przeszłości, a Fortuna teraz jest związana umową sponsorską z tą federacją. Przy wyborze bukmachera do KSW 64 można bez problemu skorzystać z oferty STS lub Fortuny: https://zagranie.com/sts-czy-fortuna/. Kursy u obu operatorów bywają porównywalne, choć delikatnie można zasugerować, że lepszą ofertę ma bukmacher Fortuna.

W Fortunie zaraz po ogłoszeniu karty walk KSW 64 pojawiły się pierwsze kursy bukmacherskie. Specjaliści Fortuny szybko ocenili szansę poszczególnych zawodników. W najciekawszych zestawieniach, a więc walce wieczoru i co-main evencie faworytami się polscy zawodnicy. Bukmacherzy typują zwycięstwo Sebastiana Przybysza i Mariusza Pudzianowskiego. W obu tych konfrontacjach nasi przedstawiciele są zdecydowanymi faworytami. “Buki” stawiają też na pewną wygraną Cezarego Kęsika i Szamila Musajewa. W jedynym kobiecym zestawieniu faworytką jest Karolina Owczarz.

Kto wygra?
Fortuna
1.52
Sebastian Przybysz
2.53
Bruno dos Santos
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.36
Mariusz Pudzianowski
3.15
Ousmane Dia
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
3.53
Filip Pejić
1.30
Daniel Rutkowski
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.90
Robert Ruchała
1.90
Patryk Kaczmarczyk
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.96
Michał Pietrzak
1.40
Szamil Musajew
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.40
Karolina Owczarz
2.96
Sylwia Juśkiewicz
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.45
Cezary Kęsik
2.76
Marcin Krakowiak
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.35
Albert Odzimkowski
3.21
Jason Radcliffe
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
1.90
Adam Tomasik
1.90
Oumar Sy
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

KSW 64 karta walk [TYPY i KURSY]

Publiczność zgromadzona w łódzkiej Atlas Arenie i kibice przed telewizorami będą mogli pasjonować się dziewięcioma walkami na KSW 64. Karta pojedynków składa się z ośmiu męskich starć i jednej, kobiecej konfrontacji. Jako main event, a więc ostatnią walkę zobaczymy rywalizację o mistrzowski pas w kategorii koguciej pomiędzy Sebastianem Przybyszem a Bruno Augusto dos Santosem.

Oto pełne zestawianie gali na karcie walk:

Walka wieczoru o mistrzowski pas kategorii koguciej: Sebastian Przybysz – Bruno Augusto dos Santos

Co-main event: Mariusz Pudzianowski – Sergine Ousmane Dia

Pozostałe walki:

65.8 kg.: Daniel Rutkowski (12-2-0) vs. Filip Pejić (15-5-2)
65.8 kg.: Robert Ruchała (5-0-0) vs. Patryk Kaczmarczyk (7-0-0)
77.1 kg.: Michał Pietrzak (10-4-0) vs. Shamil Musaev (15-0-0)
55.8 kg.: Sylwia Juśkiewicz (9-6-0) vs. Karolina Owczarz (4-1-0)
83.9 kg.: Cezary Kęsik (12-1-0) vs. Marcin Krakowiak (11-3-0)
83.9 kg.: Albert Odzimkowski (11-5-0) vs. Jason Radcliffe (16-8-0)
93 kg.: Adam Tomasik (5-0-0) vs. Oumar Sy (4-0-0)

Sebastian Przybysz – Bruno Augusto dos Santos: co typować?

Kto wygra walkę wieczoru? Naszym zdaniem będzie to Sebastian Przybysz. To zawodnik, który w ostatnich latach zrobił jeden z największych postępów w KSW. W 2018 roku “Sebić” przegrał z Antunem Racicem, a trzy lata później zrewanżował się Chorwatowi, co pozwoliło wywalczyć mistrzowski pas. Po drodze Przybysz wygrywał z Bogdanem Barbu, Lemmy Krušičem i Jakubem Wikłaczem.

Bruno Augusto dos Santos to zawodnik, który w KSW jest dopiero od roku. W tym czasie Brazylijczyk w nowej federacji stoczył dwie walki. W debiucie przegrał z Antunem Racicem, a później pokonał Pawła Polityło. Co łączy Przybysza ze swoim rywalem? Obaj mają na koncie po dwie porażki. To walka w kategorii koguciej, więc nie spodziewamy się rozstrzygnięcia przed czasem. Dlatego obstawiamy wygraną Sebastiana Przybysza decyzją na punkty.

Sebastian Przybysz wygra na punkty
Kurs: 1.40
Zagraj!

Mariusz Pudzianowski – Ousmane Dia: co typować?

To pojedynek weteranów, bo obaj mają za sobą już czterdzieste urodziny. “Pudzian” stanie naprzeciw “Bombardiera”, który jest jeszcze wyższy i cięższy. Sergine Ousmane Dia wywodzi się ze świata zapasów, a w MMA nie ma większego doświadczenia. Do tej pory stoczył tylko dwie walki w tej formule rywalizacji. Senegalczyk może pochwalić się dwoma zwycięstwami, ale byli to anonimowi konkurenci. Co więcej, Dia ostatni raz w oktagonie był kilkanaście miesięcy temu.

Mariusz Pudzianowski ostatnio nie stroni od okazji do pojedynków. W tym roku będzie to już jego trzecia potyczka. “Pudzian” kontynuuje serię trzech zwycięstw z rzędu – ostatnio zwyciężał z Erko Junem, Nikolą Milanovicem i Łukaszem Jurkowskim. Trudno nam sobie wyobrazić inny wynik walki niż wygrana “Pudziana” przed czasem.

Pudzian wygra przed czasem
Kurs: 2.50
Zagraj!

Daniel Rutkowski – Filip Pejić: typy i kursy

Prawdziewego mężczyznę poznaje się nie jak zaczyna, ale jak kończy. Daniel Rutkowski karierę w MMA zaczął od dwóch porażek, ale jak na razie, to jego jedyne wpadki. W kolejnych latach “Rutek” tylko i wyłącznie wygrywał. Od 2015 roku pozostaje niepokonanym zawodnikiem. Rutkowski miał jednak dłuższą przerwę, bo ostatnio walczył w 2020 roku..wówczas pokonał na gali FEN 31, Adriana Zielińskiego. Radomianin na początku trenował zapasy, a dopiero później przeniósł się do MMA. Zapasy to jednak wciąż jego największa broń w oktagonie.

Filip Pejić jest bardzo dobrze znany polskiej publiczności. Chorwat w KSW jest od dwóch lat. Walczył on m.in. z Danielem Torresem, Sebastianem Rajewskim i Salahdine Parnasse. Przegrał trzy z czterech ostatnich walk, więc jego notowania idą w dół. Daniel Rutkowski powinien to wykorzystać i na plecach Pejića zbudować swoją rozpoznawalność w KSW.

Robert Ruchała – Patryk Kaczmarczyk: typy i kursy

Konfrontacja Ruchała vs Kaczmarczyk to pojedynek niepokonanych zawodników. Obaj są prospektami w MMA, więc po sobotnim wieczorze, któryś z nich będzie musiał sobie dopisać do rekordu porażkę. Kto to będzie? Robert Ruchała jest o kilka cm wyższy od swojego przeciwnika, co daje mu większy zasięg ramion. Zawodnik z Nowego Sącza w ostatnich pojedynkach trzykrotnie poddawał swoich przeciwników. Na Roberta Ruchałę sposobu nie znaleźli: Daniel Bazant, Michał Domin i Paweł Szumlas. Patryk Kaczmarczyk również potrafi kończyć swoje walki przed czasem, choć jeszcze ani razu nie wygrał przez KO. W kursach bukmacherskich to walka 50/50, bo Fortuna na obu wystawiła współczynniki po 1.90. Naszym zdaniem walka może się przeciągnąć, dlatego obstawiamy powyżej 2.5 rundy.

Więcej niż 2.5 rund
Kurs: 1.44
Zagraj!

Michał Pietrzak – Szamil Musajew: typy i kursy

Michał Pietrzak stanie do walki z przeciwnikiem, który nie doznał jeszcze porażki. Szamil Musajew ma na swoim koncie 15 walk, z których zwyciężył 10 pojedynków przed czasem. Michał Pietrzak po porażce z Roberto Soldićem wrócił na zwycięskie tory, bo w kolejnych dwóch walkach pokonał Kamila Szymuszowskiego oraz Krystiana Kaszubowskiego. Wydaje się jednak, że Szamil Musajew może okazać się zbyt trudnym rywalem. Rosjanin wchodzi w swój prime i niebawem będzie konfrontowany o mistrzowski pas KSW. Wygrana Pietrzaka byłaby niespodzianką, na którą nie liczymy.

Karolina Owczarz – Sylwia Juśkiewicz: typy i kursy

Bilans Karoliny Owczarz w KSW jest dość okazały, bo w pięciu walkach odniosła cztery zwycięstwa. Jedyną pogromczynią Łodzianki jest Justyna Haba. W czerwcu tego roku Karolina Owczarz wróciła na dobre tory pokonując Monikę Kučinič. Sylwia Juśkiewicz w debiucie na KSW 55 przegrała z Karoliną Wójcik. W konfrontacji z Owczarz nie jest faworytką, a my typujemy wygraną zawodniczki z Shark Top Team.

Cezary Kęsik – Marcin Krakowiak: typy i kursy

Cezary Kęsik i Marcin Krakowiak to nowe twarze w KSW. Co prawda, obaj mają zasobą debiuty w tej federacji, ale wciąż nie dali się poznać szerszej publiczności. Cezary Kęsik w debiucie przegrał z Abusupijan Magomiedowem, a Marcin Krakowiak wygrał z Kacprem Koziorzębskim i Borysem Borkowskim. Ten drugi zdecydowanie lepiej wszedł do KSW i jest faworytem sobotniej konfrontacji. Krakowiak jest młodszy od Kęsika i bardziej rokuje na przyszłość, ale..w kursach Fortuny więcej szans daje się Kęsikowi. Naszym zdaniem można to wykorzystać i zagrać valuebet na wygraną Marcina Krakowiaka.

Wygra Krakowiak
Kurs: 2.87
Zagraj!

Albert Odzimkowski – Jason Radcliffe: typy i kursy

Albert Odzimkowski po serii dwóch porażek z rzędu spróbuje odbudować się w pojedynku z Jasonem Radcliffem. Ten drugi w marciu tego roku przegrał z Damianem Janikowskim, ale wcześniej poradził sobie z Antonim Chmielewskim. Jason Radcliff ma spore doświadczenie, ale też wiele walk przegranych (8). Wydaje się, że Albert Odzimkowski może być bardziej zdeterminowany, by sięgnąć po triumf. Na to liczymy, dlatego obstawiamy zwycięstwo polskiego przedstawiciela.

Adam Tomasik – Oumar Sy: typy i kursy

Adam Tomasik w sobotę zadebiutuje w KSW, a jego rywalem będzie Oumar Sy, który ma na swoim koncie cztery zwycięstwa. Dla obu to pierwsza konfrontacja pod egidą KSW. Dla bukmacherów to walka, gdzie szala zwycięstwa może przechylić się obie strony. Naszym zdaniem to również wyrównana konfrontacja. Tak naprawdę obaj dopiero zaczynają karierę w MMA i na swoją reputację musza długo pracować.

Powyżej 1.5 rundy
Kurs: 1.50
Zagraj!

Propozycja kuponu na KSW 64

Nasze typy sporty walki zawsze przygotowują dla was gotowy kupon, który może wykorzystać do zagrania na KSW 64. Co tym razem proponujemy? Mamy dla was trebel, a więc kupon złożony z trzech konfrontacji. Kurs łączny zakładu liczy 2.98, więc przy średniej stawce można liczyć na dość ciekawą wygraną. W naszym AKO na KSW 64 stawiamy na zwycięstwo:

  • Karoliny Owczarz,
  • Szamila Musajewa,
  • Sebastiana Przybysza.

KSW 64 zakłady bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich na KSW 64 można znaleźć wiele opcji obstawiania. Fortuna do każdej walki oferuje 21 rozszerzeń, co pozwala typować wynik konfrontacji, ale też liczbę rundy, czas, w którym skończy się walka i sposób rozstrzygnięcia pojedynku. Znawcy MMA u tego bukmachera mają okazję obstawiać kupony na nokaut, techniczny nokaut lub decyzję sędziowską. To ciekawe możliwości, dzięki którym gracz nie jest ograniczony do podstawowych typów. Proponując nasze typy na KSW 64 bazujemy również na rozszerzonych rynkach, bo dzięki nim można znaleźć atrakcyjne kursy do zaproponowania.

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze