Fot. Krzystof Porębski

Włodarze KSW mają w zwyczaju, że po zakończeniu jednej edycji od razu ogłaszają termin kolejnej gali. Tak było 30 stycznia, kiedy to mogliśmy się emocjonować walkami na KSW 58. Po tym wydarzeniu w obieg poszła informacja o przyszłej edycji KSW 59. Kiedy odbędzie się KSW 59? Gdzie zostanie zorganizowana KSW 59? Jak oglądać “na żywo” KSW 59? Mamy wszystkie informacje, których szukasz o KSW 59! Sprawdź nasz artykuł.

KSW 59: kiedy i gdzie oglądać na żywo?

W 2021 roku za nami jest już KSW 58. Wydarzenie to znów odbyło się bez kibiców, ale fani przed telewizorami lub komputerami naprawdę mieli co oglądać. Co wydarzyło się na KSW 58? Doszło do dużej niespodzianki, bo mistrzowski tytuł w kategorii piórkowej stracił Salahdine Parnasse, który przegrał w 1. rundzie z Danielem Torresem. Z polskiego punktu widzenia ważna była walka Szymona Kołeckiego z Martinem Zawadą. W tym przypadku pojedynek odbył się na pełnym dystansie, a werdyktem sędziów górą był były sztangista. Dla Kołeckiego to kolejna wygrana w federacji KSW.

KSW 58 jest już historią, ale fani MMA nie będą musieli długo czekać na kolejną odsłonę Konfrontacji Sztuk Walki. Już jest oficjalnie ustalony termin KSW 59!

Typujesz KSW, a także UFC czy boks? W takim razie sprawdź nasze aktualne analizy i typy na sporty walki: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

KSW 59: kiedy gala?

W ostatnich miesiącach federacji KSW praktycznie co 4-5 tygodni organizowała nowe wydarzenie. Tym razem na KSW 59 będzie trzeba nieco dłużej poczekać. To kiedy w końcu odbędzie się KSW 59? Oto termin: 20 marzec (sobota) 2021 roku. A więc w marcu dojdzie do kolejnej edycji KSW!

To pewny termin i nic nie wskazuje na to, żeby miał on ulec zmianie. Kibiców na pewno ciekawi kwestia obostrzeń związanych z pandemią. Nie wiadomo, jak sprawy będą miały się w marcu i włodarze federacji, jak na razie nie komunikują tego, czy KSW 59 będzie otwarte dla kibiców czy zamknięte. Wiele jednak wskazuje, że tym razem również może dojść do walki za zamkniętymi drzwiami, a jedynym sposobem obejrzenia będą transmisje live online i w TV.

KSW 59: gdzie oglądać „na żywo”?

Odnośnie KSW 59 wszystko będzie zależeć od tego, czyli restrykcje związane z organizacją imprez masowych zostaną poluzowane. Jeśli obostrzenia będą utrzymywać się na tym etapie, co w styczniu i lutym, to KSW 59 najprawdopodobniej zostanie zorganizowane w studiu telewizyjnym. A to będzie oznaczało, że oglądanie “na żywo” KSW 59 będzie dostępne tylko za pośrednictwem relacji telewizyjnej.

Jak i gdzie obstawiać KSW? Sprawdź: https://zagranie.com/gdzie-obstawiac-ksw/.

Oglądanie KSW 59 nie jest możliwe np. w ogólnodostępnych kanałach TV. KSW oferuje swoje transmisje w systemie PPV. To oznacza, że możliwość dostępu do transmisji mają tylko ci widzowie, którzy opłacają specjalny abonament na walkę. PPV to dedykowany kanał, w którym pojawi się transmisja “na żywo” z KSW 59.

Pay Per View na KSW 59 można kupić w kilku miejscach. Federacja posiada specjalny portal, którym transmituje walki w jakości HD. W tym miejscu posiadając konto można zapłacić za PPV na KSW 59, co od razu odblokuje transmisję w serwisie kswtv.com. Na tym portalu KSW obejrzysz w komputerze i telefonie.

KSW współpracuje z Polsatem, więc PPV oglądniesz również w telewizji satelitarnej Cyfrowy Polsat. Tam jest dedykowany kanał PPV KSW, który zostaje uruchomiony w momencie rozpoczęcia transmisji z wydarzenia. Oczywiście nie wystarczy posiadać standardowego pakietu Cyfrowego Polsatu. Do tego wymagana jest również specjalna opłata za PPV.

Jedną z opcji oglądania “na żywo” KSW 59 jest IPLA TV. To aplikacja, która działa w na komputerze, SMART TV i telefonie. Kupując PPV w IPLA TV masz dostęp do całej transmisji z marcowego KSW 59.

KSW 59 kod promocyjny na PPV

Z naszej strony możemy polecić kod promocyjny na KSW 59 od bukmachera Fortuna. To firma ściśle współpracująca z federacją KSW, bo jest jednym z głównych sponsorów każdego wydarzenia. Kod promocyjny Fortuna na KSW 59 to: 2230PLN.

Założenie konta w Fortunie z kodem promocyjnym pozwoli nowemu graczowi obstawić zakład na KSW bez ryzyka. Bukmacher ubezpiecza stawkę do kwoty 210 PLN. To oznacza, że jeśli przegrasz, to i tak odbierzesz bonus jako zwrot. Dodatkiem do zakładu bez ryzyka w Fortunie jest freebet 20 PLN i bonus 100% do 2000 PLN.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Wszystkie wskazówki dotyczące tego, jak wykorzystać bonusy znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Kogo obejrzysz na KSW 59?

W marcu czeka kibiców wielki powrót do oktagonu KSW! Oficjalnie została potwierdzona informacja, że na KSW 59 będzie walczył Mariusz Pudzianowski. “Pudzian” ostatni raz w KSW wystąpił w 2019 roku, kiedy to pokonał Erko Juna na gali w Zagrzebiu.

Na pewno na KSW 59 zostanie zakontraktowanych osiem pojedynków. Z czasem włodarze KSW będą odkrywać kolejne nazwiska. A jeśli pojawi się jakiś pojedynek, to kursy najszybciej wystawi Fortuna. W zakładach bukmacherskich Fortuna jest najwięcej rynków do obstawiania podczas KSW. To operator, który również błyskawicznie reaguje na ogłoszoną kartę walk. Chodzi o to, że w Fortunie już długo przed galą można obstawiać zakłady na poszczególne pojedynki.

Poza Pudzianowskim na KSW 59 pojawi się również Antun Racić, który od czasu, gdy dołączył do federacji KSW nie przegrał w niej jeszcze pojedynku. Chorwat dzierży pas w wadze koguciej, a jego rywalem na marcowej gali będzie Sebastian Przybysz. Polak przegrał z Racićem w 2018 roku decyzją sędziów. Teraz Przybysz będzie miał okazję na rewanż.

Opinie dotyczące bukmachera Fortuny wskazują, że to jeden z najlepszych operatorów do grania sportów walki. Fortuna popisuje się szeroką ofertą na KSW, ale też pozostałe organizacje np. UFC, Oktagon czy FEN. W ofercie tego bukmachera przy każdym pojedynku znajdziesz kursy na zwycięzcę, a także sposób rozstrzygnięcia walki. Co więcej, wysokość kursów w Fortunie spodoba się każdemu profesjonalnemu typerowi.

Kiedy odbędzie się KSW 59?

Termin KSW 59 to: 20.03.2021!

Gdzie oglądać KSW 59?

Transmisje live z KSW 59 będą dostępne w systemie PPV. Cena dostępu to 40 złotych.

Kto będzie walczył na KSW 59?

Pierwsze potwierdzone nazwiska na KSW 59 to Mariusz Pudzianowski i Antun Racić!