Fot. Piotr Matusewicz

Kto zawalczy na KSW 59? Zapewne będzie to aż 16 nazwisk, bo włodarze anonsują osiem pojedynków podczas KSW 59. Do klatki KSW ponownie wejdzie Mariusz Pudzianowski, co będzie największym wydarzeniem najbliższej gali. Z kim powalczy popularny “Pudzian” na KSW 59? Poznaj kartę walk KSW 59!

baner-fortuna-ksw

KSW 59 karta walk

Karta walk na KSW 59 jest wciąż w trakcie realizacji, bo nie znamy ostatniego pojedynku. Wraz ze zbliżającą się galę włodarze zdradzają coraz więcej informacji o pojedynkach na KSW 59. Kibice zdążyli już do tego przywyknąć, że ciśnienie rośnie z dnia na dzień. Zapewne kilkanaście dni przed galą poznamy szczegóły karty walk podczas KSW 59.

Ostatnie KSW 58 przyniosło kilka ciekawych konfrontacji na karcie walk. W styczniu po raz kolejny w federacji KSW zwyciężył Szymon Kołecki. Polak okazał się lepszy od Martina Zawady, ale pierwszy raz w karierze wygrał po walce na pełnym dystansie. Poza zwycięstwem Kołeckiego głośnym wydarzeniem była walka o mistrzowski pas w kategorii piórkowej. W niej Daniel Torres pokonał Salahdine’a Parnasse’a, dla którego była to pierwsza porażka w karierze.

Oto wyniki karty walk KSW 58:

  • 93 kg/205 lb: Szymon Kołecki (8-1, 8 KO) vs Martin Zawada (29-15-1, 18 KO, 5 Sub). Wygrana Szymona Kołeckiego.
  • 65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse (14-0-1, 2 KO, 4 Sub) vs Daniel Torres (11-4, 5 KO, 1 Sub). Wygrana Daniela Torresa.
  • 77,1 kg/170 lb: Michał Michalski (8-4, 4 KO, 1 Sub) vs Aleksandar Rakas (16-7, 8 KO, 6 Sub). Wygrana Michała Michalskiego.
  • 77,1 kg/170 lb: Shamil Musaev (13-0, 8 KO, 2 Sub) vs Uroš Jurišić (11-0, 5 KO, 5 Sub). Wygrana Shamil Musaeva.
  • 61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (5-2, 1 KO) vs Dawid Martinik (4-1, 1 KO, 2 Sub). Wygrana Pawła Polityło.
  • 68 kg/150 lb: Robert Ruchała (4-0, 2 Sub) vs Daniel Bažant (5-1, 5 KO). Wygrana Roberta Ruchały.
  • 70,3 kg/155 lb: Bartłomiej Kopera (9-6, 7 Sub) vs Francisco Barrio (7-2, 2 KO, 4 Sub). Wygrana Francisco Barrio.

Co nas czeka na KSW 59? Tutaj znajdziesz wszystkie informacje o karcie walk! Sprawdź również: gdzie oglądać KSW 59?

KSW 59 kiedy i gdzie się odbędzie?

Wydarzenie dotyczące KSW 59 ma już swoją datę, a my ją znamy. Po KSW 58 federacja poinformowała o pierwszych szczegółach dotyczących KSW 59? Najważniejsza informacja, to kiedy odbędzie się KSW 59?

20 marzec 2021 – oto termin dla KSW 59! Standardowo będzie to sobotni wieczór. A gdzie odbędzie się gala? Wiele wskazuje na to, że tak jak poprzednie wydarzenia, tak i nadchodzące KSW zostanie zorganizowane w studiu telewizyjnym. To oznacza brak publiczności na trybunach.

KSW 59 będzie transmitowane w systemie PPV. Dostęp do transmisji “na żywo” uzyskasz po wykupieniu PPV, którego cena to 40 złotych. W PPV KSW 59 obejrzysz na stronie kswtv.com, Cyfrowym Polsacie, aplikacji IPLA TV i telewizjach kablowych.

KSW 59 karta walk – kto zawalczy?

Ile nazwisk znamy, które zawalczą na KSW 59? Na chwilę wiemy o dwóch wielkich fighterach, którzy wezmą udział w KSW 59. O kogo chodzi? O Mariusza Pudzianowskiego i Antuna Racića. Obaj są już zakontraktowani i znajdują się na karcie walk!

Kto jeszcze zawalczy na KSW 59? Damian Janikowski wręcz pali się do walki i liczy na angaż podczas KSW 59. Janikowski to brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w zapasach, który od kilku lat walczy w MMA. Wrocławianin ostatnią walkę w KSW stoczył 10 października, kiedy to nie jednogłośnie na punkty pokonał Andreasa Gustafssona. Wcześniej Janikowski uległ Szymonowi Kołeckiemu. Teraz zmierzy się z Jasonem Radcliffem.

Z naszym kodem promocyjnym Fortuna: 2230PLN można odebrać potrójny bonus od tego bukmachera. Na nowych graczy czeka freebet 20 PLN, zakład bez ryzyka 210 PLN i bonus 100% do 2000 PLN. Więcej informacji o bonusach Fortuny znajdziecie w tym miejscu: https://zagranie.com/fortuna-bonus/.

Sprawdź dodatkowo opinie o Fortunie!

Mariusz Pudzianowski – Bombardier

Dla “Pudziana” będzie to powrót do KSW po dwóch latach nieobecności. Mariusz Pudzianowski od wielu lat budował rozpoznawalność MMA w Polsce. Były strongman cieszy się dużą popularnością wśród kibiców sportów walki.

“Pudzian” rywalizował m.in. z Pawłem Nastulą, Marcinem Różalskim, “Popkiem”, Karolem Bedorfem czy Szymonem Kołeckim. W swoim bilansie posiada 21 walk, z których wygrał 14 pojedynków. Pudzianowski na swoim koncie ma 7 porażek, ale ostatnią walkę wygrał. Na KSW 51 przez TKO pokonał Erko Juna.

Teraz Mariusz Pudzianowski zawalczy z Bombardierem, mistrzem laamb, czyli odmiany zapasów. Ostatnia jego walka to starcie z Danem Podmorem, które wygrał bez dwóch zdań, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że Pudzian jest groźniejszym rywalem. Walka wieczoru zapowiada się na bardzo ciekawą, a więc pamiętajcie, że możecie zwiększyć emocje z oglądania poprzez obstawienie jej.

ksw 59 kursy fortuna

Antun Racić – Sebastian Przybysz

Killer, bo tak jest określany Antun Racić wciąż czeka na swojego pogromcę w KSW. Chorwat pojawił się w tej federacji w 2017 roku i od tej pory notuje serię sześciu zwycięstw z rzędu. Racić jest mistrzem kategorii koguciej i na KSW 59 po raz kolejny będzie bronił tego pasa. Pod koniec grudnia 2020 roku na KSW 57 Chorwat walczył ostatni raz i pokonał jednogłośną decyzją sędziów Bruno Augusto dos Santosa.

Racić podczas KSW 59 zmierzy się z Sebastianem Przybyszem, czyli polskim zawodnikiem walki koguciej, który ma bilans 7-2. Ostatnia walka Przybysza to zwycięstwo nad Wikłaczem, a wcześniej pokonał Krusica. Racić wygląda na faworyta, ale czy pokaże to podczas samej walki? Warto pamiętać, że obydwaj zawodnicy już zmierzyli się ze sobą w przeszłości, podczas KSW 46, które miało miejsce w 2018 roku, kiedy to Racić wygrał poprzez jednogłośną decyzję sędziów.

Damian Janikowski vs Jason Radcliffe

Podczas KSW 59 na parkiecie zobaczymy również Damiana Janikowskiego, a ten zmierzy się z Jasonem Radcliffem. Polak ma bilans 5-3, a Radcliffe oprócz słynnego, bardzo mocnego uderzenia, posiada też dobry bilans (16-7). Ostatnia walka Polaka to pojedynek z Andreasem Gustaffsonem, który wcześniej był niepokonany, a następnie przegrał po niejednogłośnej decyzji sędziów. Z kolei Radcliffe szerzej polskiej publiczności dał się poznać podczas KSW 50, gdy pokonał Antoniego Chmielewskiego.

ksw 59 betfan kursy

Michał Włodarek vs Darko Stosić

Przed Michałem Włodarkiem niewątpliwie trudne wyzwanie, gdyż Darko Stosić to dość wymagający rywal. Polak ma bilans 8-2, a jego rywal 13-4, który w dodatku jest judoką. Nasz rodak miał trzy lata przerwy od KSW, a ostatni pojedynek to zwycięstwo w zaledwie 34 sekundy w walce z Srdjanem Maroviciem. Z kolei Stosić w MMA startuje od 2012 roku, a na koncie ma już m.in. tytuł mistrzowski organizacji Final Fight Championship i występy chociażby na UFC.

Krystian Kaszubowski vs Michał Pietrzak

20 marca oprócz walki wieczoru czekają nas też inne ciekawe starcia, a jednym z nich niewątpliwie będzie pojedynek Krystiana Kaszubowskiego z Michałem Pietrzakiem. Faworytam wydaje się Kaszubowski, którego bilans wynosi 9:1, a Pietrzak ma 9:4, ale obydwaj zawodnicy z całą pewnością wyjdą bardzo zmotywowani. Kaszubowski ostatnio podczas KSW 55 wygrał z Kamieniarzem, punktując go dość pewnie. Jego jedyna porażka to nieudana próba odbicia pasa z rąk Soldicia. Z kolei Pietrzak nie tylko ma świetne umiejętności zapaśnicze, ale również celnie uderza, gdyż podczas KSW 53 pokonał w ten sposób Kamila Szymuszowskiego.

Łukasz Rajewski vs Mateusz Legierski

W trakcie KSW 59 zawalczą ze sobą również Łukasz Rajewski i Mateusz Legierski. Pierwszy z nich ma bilans 10-7, a swoich sił próbował w różnych federacjach sportów walki, w tym np. w Babilon MMA. Z kolei Legierski jest “świeżakiem” w KSW, gdyż to będzie dopiero jego druga walka. W pierwszej, podczas KSW 56, pokonał niespodziewanie Francisco Barrio. Legierski stara się utrzymywać walkę w stójce, co przeciwko Rajewskiemu niekoniecznie musi być dobrą taktyką. Jednak jak będzie tym razem?

grupa

Sebastian Rajewski vs Savo Lazić

Sebastian Rajewski w KSW zadebiutował dopiero w ubiegłym roku, kiedy to pokonał Armena Stepanyana, rozpracowując go wręcz w świetnym stylu. Warto jednak przypomnieć sobie też drugą walkę, kiedy Rajewski został rzucony wręcz na pożarcie, bo zmierzył się z Pejiciem, a ten posłał go na deski w zaledwie kilkanaście sekund. Jednak teraz drugi z braci Rajewskich ma szansę na pokazanie się, bo Lazić jak najbardziej jest w zasięgu. Ten w KSW ma tylko jedną walkę i było to przegrane starcie z Michałem Michalskim.

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2000 zł od depozytu

+ 200 210 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2220 zł, a z naszym kodem: 2230PLN

Kod rejestracyjny
2230PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 2000 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 210 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

KSW 59 karta walk – zapowiedź gali

Włodarze KSW tak formatują galę, że zazwyczaj dochodzi do ośmiu pojedynków. W KSW walczą też kobiety, więc niewykluczone, że na karcie walk KSW 59 pojawi się damski pojedynek.

Na pewno największy splendor zbierze Mariusz Pudzianowski, który w walce wieczoru zmierzy się z Bombardierem. W swojej “stajni” KSW posiada wielu zawodników, którzy mogą dać duży popis podczas marcowej gali. Wśród nich są chociażby Racić, czy Janikowski. W 2020 roku debiut w MMA za sobą ma już Izu Ugonoh, były bokser, który dołączył do KSW. W minionych miesiącach na KSW walczył również weteran Tomasz Drwal, znany wszystkim Borys Mańkowski czy Marian Ziółkowski, który przejął pas po Mateuszu Gamrocie. Jedno jest pewne – KSW 59 to będzie ponownie uczta dla wszystkich sympatyków sportów walki!

Aktualne typy na KSW 59 znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/analizy-boks-mma/.

Kiedy dojdzie do KSW 59?

KSW 59 odbędzie się 20 marca 2021.

Gdzie obstawiać KSW 59?

KSW 59 możesz obstawiać z naszym kodem promocyjnym Fortuna, za który otrzymasz specjalne bonusy na typowanie KSW.

Gdzie znajdziesz typy na KSW 59?

Typy na KSW 59 znajdziesz w portalu zagranie.com i grupie typerskiej na Facebooku.