Krystian “Krycha” Wilczak – Maciej “Szewcu” Szewczyk: typy, kursy i zapowiedź, 20.11.2021

Jedną z walk podczas FAME MMA 12 będzie rywalizacja Krystiana “Krychy” Wilczaka z Maciejem “Szewcem” Szewczykiem. Szewcu zdaniem bukmacherów jest lekkim faworytem, ale jednak szanse obu z nich są zbliżone. Z okazji starcia tych zawodników przygotowaliśmy zapowiedź rywalizacji Krychy z Szewcem, a także najciekawsze typy oraz kursy bukmacherskie.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Krystian “Krycha” Wilczak – Maciej “Szewcu” Szewczyk zapowiedź walki

Podczas FAME MMA 12 przyjdzie nam zobaczyć walkę Krystiana “Krychy” Wilczaka z Maciejem “Szewcu” Szewczykiem. Obaj zawodnicy są nam już dość znani, bo w przeszłości występowali w trakcie innych gal tej federacji. Krycha stoczył już pięć razy, z czego cztery wygrał i jedną przegrał. Ostatniego jego starcie było podczas FAME MMA 11, kiedy to zmierzył się z Sashą i pokonał go. Szewcu przez cały okres istnienia federacji wyszedł do oktagonu zaledwie dwa razy. Obie walki przegrał, a ostatnia z nich była podczas FAME MMA 8, kiedy to zmierzył się z Fallem. Warunki fizyczne przemawiają za Szewczykiem, ale doświadczenie oraz umiejętności za Krychą. Aż 58 procent osób stawia na Krychę, co patrząc na jego dotychczasowe dokonania niespecjalnie nas dziwi. Sprawdź najciekawsze typy i kursy bukmacherskie, a także zerknij na całą kartę walk FAME MMA 12 –> https://zagranie.com/fame-mma-12-karta-walk/

Krycha – Szewcu: typy na walkę

Jeżeli szukasz typów na walkę Krychy z Szewcem to dobrze trafiłeś. Zdaniem wielu osób większe szanse ma drugi z nich, który podczas FAME MMA 12 stoczy już trzecie starcie, ale to Krycha ma większe doświadczenie. Dotychczas wygrał cztery razy i tylko raz przegrał. Trzy razy udało mu się znokautować rywali. To jego symbol rozpoznawczy, bo świetnie potrafi realizować plan na konkretne starcia. Szewcu dotychczas nie radził sobie najlepiej w tej federacji i trudno oczekiwać, żeby teraz miało się to zmienić. Tutaj więc jednym z typów na walkę będzie zwycięstwo Krystiana “Krychy” Wilczaka.

Krycha wygra walkę
Kurs: 1.95
Zagraj!

Krystian Wilczak – Maciej Szewczyk kursy bukmacherskie

Warto na pewno podkreślić, że kursy na walkę Wilczaka z Szewczykiem, jakie wystawił Betclic są warte grania. Ten bukmacher daje nam wiele ciekawych zakładów na tę galę, a do tego wybrane typy np. na starcie Krychy z Szewczykiem możemy zagrać bez ryzyka. Maksymalna kwota, do jakiej dostaniesz zwrot w przypadku porażki, to aż 550 PLN. To wszystko jest możliwe do otrzymania za założenie konta z kodem promocyjnym VIPFAME. Mamy taką ofertę powitalną tylko dla czytelników portalu Zagranie. Zaopatrz się w promocje na start u tego bukmachera i sprawdź pozostałe kursy na walkę Krychy z Szewcem.

Kursy na zwycięzcę walki

Jedną z ciekawszych propozycji na walkę Krycha – Szewcu są kursy na zwycięzcę tego starcia. Tak, jak wspomniałem wyżej, można spróbować to zagrać np. bez ryzyka. Moim zdaniem starcie tych zawodników powinien wygrać Krycha. Podczas FAME MMA zdążył się nam już zdecydowanie lepiej zaprezentować niż jego rywal. Szewcu miał problemy podczas każdej z walk i w efekcie nie poznał jeszcze smaku zwycięstwa.

baner krycha szewcu betclic

Krycha – Szewcu, kto wygra walkę?

Kto naszym zdaniem wygra walkę Krychy z Szewcem? Pomimo tego, że kursy na walkę Wilczaka z Szewczykiem na to nie wskazują, to uważamy, że to Krystian powinien sięgnąć po kolejną wygraną w karierze. Dotychczas po prostu wyglądał lepiej w oktagonie, ogrywając regularnie rywali. Tego o Szewcu nie możemy powiedzieć, stąd taki typ. Pamiętaj, że wszystkie zakłady możesz obstawić u jednego bukmachera. Sprawdź opinie o Betclic i odbierz bonus na start!

Typy na Krystian Wilczak – Maciej Szewczyk

Typy na walkę Wilczaka z Szewczykiem w dużej mierze opierają się na tym, co mogliśmy oglądać podczas ostatnich walk z ich udziałem. Krycha znany jest z dobrych obaleń, przez które często punktuje. Tutaj raczej starcie nie skończy się przed czasem. Za to jednak można spróbować obstawić zwycięstwo Wilczaka przez decyzję sędziów. W Betclic znajdziemy wysokie kursy na starcie Krycha – Szewcu i jednym z zakładów, który mają mnożnik ze sporym value jest właśnie taka propozycja.

kupon na walkę szewca z krychą

Zdjęcie: Mateusz Porzucek / PressFocus

FAQ

Gdzie najlepiej obstawić walkę Krychy z Szewcem?

Walkę Krystiana Wilczaka z Maciejem Szewcem najlepiej będzie obstawić w Betclic.

Kto jest faworytem w starciu Krycha - Szewc?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Szewcu.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze