FAME MMA 12 karta walk! [ZAWODNICY, WSZYSTKIE WALKI]

Zusje przed galą FAME MMA 12.

Kto zawalczy na FAME MMA 12? Organizatorzy federacji znów postarali się o głośne nazwiska i zawodników kojarzonych z FAME MMA. W oktagonie pojawią się mężczyźni i kobiety, którzy cieszą się wielką popularnością w serwisach społecznościowych. W walce wieczoru pojawi się słynny król melanżu, Don Kasjo, który rzucił wyzwanie kolejnej gwieździe KSW. Po Normanie Parke’u tym razem Marcin Wrzosek będzie rywalem Kasjusza Życińskiego. Na FAME MMA 12 show będzie należeć nie tylko do Don Kasjo, ponieważ głośnych nazwisk na karcie walk jest znacznie więcej.

FAME MMA 12 – kto zawalczy na gali?

Karta walk FAME MMA 12 ponownie napakowana jest jak kabanos, bo znalazło się w niej miejsce dla kontrowersyjnych gwiazd ze świata show biznesu, a także przedstawicieli sportu. Jeszcze nie opadł kurz po FAME MMA 11, a kibice już czekają na to, co wydarzy się podczas FAME MMA 12. Tym razem w oktagonie zobaczymy Kacpra Błońskiego, Bestię Piechowiaka, Zusje i Kamilę Wybrańczyk. Fani FAME MMA będą mogli emocjonować się pojedynkami męskimi, a także żeńskimi. Do rywalizacji wraca m.in. Marta Rentel, która ostatnio sprzedała swoją wirtualną miłość za…milion złotych!

Gala FAME MMA 12 to kolejna okazja do konfrontacji uczestników freak fight z zawodowym MMA. Przedstawicielem tej pierwszej grupy jest Don Kasjo, który nie boi się wyzwań i odważnie staje do oktagonu z zawodowcami. Norman Parke nie był mu straszny, więc i Marcin Wrzosek nie robi na nim większego wrażenia. To były zawodnik KSW, a więc ponownie będziemy mogli się przekonać, która federacja jest lepsza: FAME MMA czy KSW? W typach na FAME MMA już teraz można znaleźć propozycje zakładów, które polecamy przed listopadową galą.

Walki FAME MMA 12 możesz obstawiać tylko u bukmachera Betclic! Załóż konto z kodem promocyjnym VIPFAME i postaw zakład bez ryzyka do 550 zł!

FAME MMA 12 kart walk

Federacja FAME MMA w standardzie buduje kartę walk w ten sposób, by składała się ona z 9-10 pojedynków. Tym razem na gali FAME MMA 12 będziemy mogli emocjonować się dziewięcioma konfrontacjami. Fani w Ergo Arena i ci, którzy wykupią PPV na FAME MME będą mogli podziwiać siedem starć męskich i dwie kobiece konfrontacje. Jak zawsze nie powinno zabraknąć niespodziewanych zwrotów akcji i dymów, czyli tego, z czym freak fight jest głównie kojarzony. Karta walk FAME MMA 12 wygląda naprawdę obiecująco!

Tradycyjnie w FAME MMA większość walk odbywa się w kategorii “open” bez limitu wagowego. Co więcej, co jakiś czas federacja ta pozwala na konfrontacje nie tylko w formule MMA. Tak będzie i tym razem, bo starcie wieczoru pomiędzy Don Kasjo a Marcinem Wrzoskiem zostanie przeprowadzone na zasadach bokserskich. W podobnym stylu Kasjusz Życiński walczył z Normanem Parke.

W październiku włodarze FAME MMA odkryli karty i opublikowali pełną kartę walk, która będzie obowiązywać podczas listopadowej gali. To gdzie i kiedy odbędzie się FAME MMA 12 znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/kiedy-fame-mma-12/.

A tak prezentuje się cała karta walk FAME MMA 12:

  • Kasjusz Don Kasjo Życiński – Marcin Wrzosek
  • Adrian Polak Polański – Maksymilian Wiewiór Wiewiórka, walka o pas
  • Mateusz Fit Lovers Janusz – Kacper Blonsky Błoński
  • Krzysztof Radzikowski – Piotr Bestia Piechowiak
  • Karolina Zusje Smogulecka – Marta Martirenti Rentel
  • Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula
  • Kamila Kamiszka Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian Krycha Wilczak – Maciej Szewcu Szewczyk
  • Patryk Ryba Karaś – Kornel Koro Regel

Walka wieczoru FAME MMA 12, Marcin Wrzosek – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński

“Romans” pomiędzy FAME MMA a KSW jest coraz częściej spotykany. Wszystko zaczęło się do tego, kiedy to Popek zamienił KSW na FAME MMA. W jego ślady podążył Norman Parke, który walczył nie tylko dla KSW, ale też UFC. To jak ważną rolę odgrywa na polskim rynku FAME MMA pokazuje, że kolejny z byłych mistrzów KSW chce walczyć pod egidą tej federacji. O kim mowa? Oczywiście o Marcinie Wrzosku, który wystąpi w walce wieczoru przeciwko Don Kasjo. O ile ten drugi jest znany szerokiej publiczności FAME MMA, o tyle ten pierwszy nie musi być przez wszystkich kojarzony. Marcin Wrzosek to zawodowy sportowiec, który od lat zajmuje się MMA. Od 2016 roku reprezentował on barwy KSW. Nie wiadomo, jak długo Wrzosek zagości w FAME MMA, ale wiemy, że w listopadzie spróbuje pokonać Kasjusza Życińskiego.

Don Kasjo przed galą FAME MMA 12. Wywiad na konferencji po ogłoszeniu karty walk FAME MMA 12.

Fot. PressFocus

Don Kasjo robi wiele, żeby było o nim głośno nie tylko w federacji FAME MMA, ale też ogólnie w MMA. Najpierw wyzwał na pojedynek Marcina Najmana, a później Normana Parke. Były gwiazdor Warsaw Shore w ten sposób pokazuje, że nie musi walczyć tylko z celebrytami, ale też na swój rozkład może wziąć każdego z polskiego świata MMA. Marcin Wrzosek odgraża się, że pokaże miejsce w szeregu dla Don Kasjo. Życiński zna smak porażki w FAME MMA, bo na jubileuszowej, dziesiątej gali uległ na punkty Normanowi Parke. Co prawda, kwestionował on decyzję sędziów, ale werdykt był nieodwołalny.

“The Polish Zombie”, bo tak określa się Marcina Wrzoska, ma za sobą dwie porażki w KSW. W ubiegłym roku uległ Borysowi Mańkowskiemu, a dwa lata temu Normanowi Parke. Jeśli Wrzosek wygra, będzie to dla niego pierwsze zwycięstwo od 2019 roku. Według bukmachera Betclic to właśnie “The Polish Zombie” ma większe szanse na triumf niż Don Kasjo. Walkę wieczoru z karty walk FAME MMA 12 możesz obstawić u bukmachera Betclic!

FAME MMA 12, zawodnicy i wszystkie walki

Na FAME MMA 12 będziemy mogli podziwiać nie tylko bohaterów walki wieczoru. Don Kasjo i Marcin Wrzosek to tylko jedna z atrakcji, jaka czeka na FAME MMA 12. Zawodnicy tej organizacji za pośrednictwem mediów społecznościowych i konferencji prasowych zapowiadają, że w listopadowa sobota w Ergo Arena zostanie na długo w pamięci kibiców.

Adrian “Polak” Polański – Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka

Na FAME MMA 12 w walce określanej jako co-main event rękawice skrzyżują Adrian Polański i Maksymilian Wiewiórka. “Polak” ma za sobą świetną serię czterech wygranych z rzędu. Polański zwyciężał dwukrotnie z Amadeuszem Roślikiem i Dawidem Malczyńskim. W dużym gazie wydaje się być również Maksymilian Wiewiórka, który również ostatnio, jeśli wchodzi do oktagonu, to tylko po zwycięstwo. Wiewiór wygrywał z Kamilem Hassanem oraz Amadeuszem Roślikiem. Dzięki temu zestawieniu karta walk FAME MMA 12 wygląda dużo bardziej okazale.

Jacek Murański – Arkadiusz Tańcula

Przed galą FAME MMA 12 Mateuszowi Murańskiego rad udzielał sam…Mamed Khalidov. Tyle można było wyczytać ze zdjęcia opublikowanego na Instagramie. Muran przegrał z Aroyem w maju na jubileuszowej gali FAME MMA 10. Ich rewanż elektryzował sporą część publiki, ponieważ to znany konflikt, który ciągnie się za oboma zawodnikami od dłuższego czasu. Do tej walki jednak niestety nie dojdzie, ponieważ Muran doznał kontuzji na jednym z ostatnich treningów. Mateusza Murańskiego zastąpi… jego ojciec, czyli sam Jacek Murański. Zawodnik ten miał zadebiutować w FAME MMA w przyszłym roku, ale plany szybko się zmieniły i zawalczy na gali numer 12.

Arkadiusz Tańcula kilka miesięcy temu pokonał Mateusza Murańskiego, a następnie padł z wycieńczenia. Ten drugi z kolei nigdy nie pogodził się z porażką na punkty, uznając, że był tego wieczoru lepszym zawodnikiem. Rewanż na Mateuszu spróbuje wziąć jego ojciec. W tym momencie trudno jest ocenić możliwości Jacka. Sam zainteresowany jest bardzo pewny siebie, ale nie wolno lekceważyć Tańculi, który na ostatniej gali bardzo szybko rozprawił się z Marcinem Malczyńskim. Kto tym razem okaże się lepszy?

Kacper Blonsky – Mateusz “FIT Lovers”

Kacper Blonsky, jak na razie, w FAME MMA ma 100% skuteczności. Błoński walczył z Marcinem Dubielem i Sylwestrem Wardęgą za każdym razem okazując się lepszym od przeciwnika. Tym razem rywalem Błońskiego będzie Mateusz Janusz znany z Fit Lovers. To debiutant w FAME MMA, więc na początek bukmacherzy nie dają mu większych szans na zwycięstwo.

Karolina “Zusje” Smogulecka – Marta “Marti Renti” Rentel

Po kilkumiesięcznej przerwie na FAME MMA powraca Zusje, czyli Karolina Smogulecka. Zusje notuje bilans w FAME MMA: wygrana i dwie porażki. Ostatnio przegrała ona z Kamilą Wybrańczyk, partnerką Artura Szpilki. Tym razem rywalką Zusje będzie influencerka, Marta Rentel. Popularna na Instagramie oraz Tik Toku Martirenti ma za sobą jedną walkę w FAME MMA. Przed rokiem uległa zdecydowanie Marcie Linkiewicz.

FAME MMA 12, pozostałe walki

Kto wystąpi w pozostałych walkach? Po porażce z Linkimaster w oktagonie FAME MMA spróbuje odbudować swoją reputację Kamila Wybrańczyk. Rywalką Kamiszki będzie Anna Andrzejewska, która na FAME MMA 9 uległa Annie Brzuszczyńskiej. W oktagonie FAME MMA znów zobaczymy Piotra Bestię Piechowiaka. Kulturysta po dwóch wygranych nad Marcinem Najmanem i Piotrem Szeligą tym razem zawalczy ze strongmanem, Krzysztofem Radzikowskim. To właśnie te osoby uzupełniają kartę walk FAME MMA 12.

Karta walk FAME MMA 12 – podsumowanie

Karta walk na FAME MMA 12 jest już oficjalnie potwierdzona, a więc tylko kontuzja któregoś z zawodników lub zawodniczek może sprawić, że pojedynek się nie odbędzie. Bukmacher Betclic już teraz przyjmuje wszystkie zakłady na walki FAME MMA 12. W ofercie tego operatora znajdują się też dodatkowe rozszerzenia, które pozwalają na bardziej szczegółowe typy odnośnie tego wydarzenia.

Fot. z okładki: PressFocus

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze