Deszcze nie pozwala organizatorom na płynny przebieg tegorocznego turnieju. Dużo meczów ma zaległy termin i dopiero dzisiaj niektórzy zawodnicy po raz pierwszy będą mogli wyjść na tegoroczne zmagania na wimbledońskich kortach. Pierwszą rundę rozpoczyna półfinalistka zeszłej edycji z 2019 roku oraz panowie w starciach gry podwójnej. Gramy dubla o 220PLN! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy. Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 500 zł od depozytu +49 zł aplikacja mobilna + 20 25zł freebet

standardowa oferta 549 PLN. z naszym kodem: 574 PLN

Kod rejestracyjny
724PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 549 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 724PLN 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Elina Svitolina – Alison van Uytvanck

30.06.2021 r. – 14:00

Dzisiejszy kupon otworzymy zmaganiami pań, które w jeszcze nie miały okazji pojawić się w oficjalnym meczu na tegorocznej trawie. Po jednej stronie siatki stanie półfinalistka z poprzedniej edycji turnieju na Wimbledonie, czyli Ukrainka, Elina Svitolina. Dość niespodziewanie dla mnie, nie jest ona stawiana w gronie faworytek, jednak bardzo możliwe, że jest to umocowane faktem, że już w pierwszym spotkaniu zmierzy się z bardzo groźną na trawie reprezentantką Belgii. Jednak Elina ma spory zasób umiejętności gry na trawie i nawet jeżeli nie wyszedł jej turniej na mączce podczas Roland Garros, to nie można jej skreślać z listy zawodniczek, które pretendują do zajęcia wysokich lokat w tegorocznych zmaganiach. Ma ona za zadanie obronić minimum taki sam rezultat w tym roku, a pomóc jej w tym mają bardzo wymagające pojedynki już na początku drabinki. Ukrainka jest uważana za jedną z najlepszych defensorek w całym zestawieniu WTA. Z pewnością jest to aspekt, który pomoże jej w bardzo skutecznej linii obrony przy podaniach rywalek. W tym roku pojawiła się tylko na jednym turnieju przygotowującym do szlema, a było to także w Wielkiej Brytanii, a dokładniej w Eastbourne. Dla pań jest to jeden z najbardziej prestiżowych zawodów, które poprzedzają Wimbledon. Elina pokazała się tak z dobrej strony moim zdaniem. Pierwszy mecz z konkretną w swoim tenisie Badosą wygrała z przewagą 4. gemów na swoją korzyść. Niestety, ale odpadła już w drugiej rundzie, gdzie na jej drodze stanęła Rybakina. Zawodniczka z Kazachstanu pokazuje jednak ostatnio kawał bardzo dobrego tenisa, gdzie jej pokonanie mogło sprawić trudność Ukraince. Przegrała ona w dwóch setach, jednak gra była dużo lepsza niż w pierwszym pojedynku na tych kortach. Całe spotkanie obfitowało w 23 gemy, mimo tylko dwóch setów. Patrząc na te dwa spotkania, z pewnością nasuwa się aspekt returnów ze strony Eliny, która potrafi zdobyć niemalże 50% punktów po drugim podaniu rywalek. Dodajmy, że Rybakina jest mocno serwującą tenisistką, która wkłada masę siły w serwis. Mimo to Svitolina starała radzić sobie z tymi wprowadzeniami piłek w grę, co pokazuje, że jest w stanie skupiać się i czytać rywalki przy tym elemencie gry. Do tego nisko usadzony ciężar ciała, który nie powinien sprawiać jej problemów z poruszaniem się po kortach trawiastych. Mam nadzieję i liczę na to, że Elina przystąpi do turnieju z takim samym nastawieniem mentalnym, jak było to dwa lata temu, gdzie pokonywała o wiele lepsze rywalki. 

Z drugiej strony siatki stanie Alison van Uytvanck, która przez długą część sezonu była nieco schowana czekając na ten moment, aby rozpocząć rywalizację na swoich ulubionych nawierzchniach, czyli na trawie. Belgijka jest po finałowych zmaganiach w turnieju rangi ITF. Tam wygrała swój pierwszy tegoroczny turniej, jednak nie można brać na poważnie jej udziału w takich zawodach, gdyż rywalki nie były na wysokim poziomie. Alison najwyżej podczas Wimbledonu dotarła do czwartej rundy zmagań, a było to w 2018 roku. Wtedy jej forma faktycznie była na tyle wysoka, że można było widzieć w niej groźną rywalkę w zmaganiach na trawie. Jednak bardzo ważnym aspektem jest to, że Alison nie do końca potrafi mierzyć się z zawodniczkami z czołowej topki. Tym razem takie spotkanie czeka ją już na sam początek turnieju. Dokładając do tego jej obecną dyspozycję, ciężko jest widzieć w niej faworytkę spotkania. Ostatnie zmagania na trawie w WTA Tour odbyły się w Nottingham dwa tygodnie temu. Tam wygrała z Melnikovą i Golubic. Za mocna okazała się być reprezentantka gospodarzy, Konta. Zawodniczka, która wycofała się ze startu w tegorocznej edycji na królewskich kortach. Jeżeli Belgijka startowałaby w tym sezonie z formą z 2018 roku, z pewnością nie ruszałbym tego meczu na kupon. Jednak dzisiaj postaram się postawić na faworytkę spotkania. 

Co obstawiać?

Ten mecz może być ciężki i obfitować w dużą ilość gemów. Z pewnością zawodniczki będą starały się opierać na własnych podaniach, które dawają sporą przewagę na trawie. W kwestii ofensywnej zawodniczki są na podobnym poziomie i stylu gry. Starają się budować sobie akcję i precyzyjnie pokonywać rywalki po kilku wymianach. W ofensywie dużo lepsza jest Elina. Do tego tytuł półfinalistki może ją zmotywować i pokazać, że chce w tym roku ponownie pojawić się w tej części drabinki. Liczę na bardzo dobre spotkanie, gdzie będziemy mogli zobaczyć sporo ciekawych akcji. Ten mecz typuje na win Svitoliny, za którą trzymamy także kciuki w zakładzie długoterminowym z kursem 3.00. Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah – Benoit Paire/Lorenzo Musetti

30.06.2021 r. – 12:00

Pierwsze starcie na trawie w grze podwójnej panów, które postaram Wam się przedstawić nieco bliżej. Na kort wyjdą zawodnicy, którzy będą bronić tytułu sprzed dwóch lat. Kolumbijczycy przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, jako jedni z głównych faworytów do wygrania całego turnieju. Wimbledon różni się od innych turniejów szlemowych tym, że w grze podwójnej, panowie grają na tych samych zasadach co w singlu, czyli do trzech wygranych setów. Jest to jedyny taki szlem, który przyjmuje takie zasady na swoich kortach. Tym lepiej będzie to korzyścią dla reprezentantów Kolumbii. Mają oni znacznie większe doświadczenie indywidualne w tych rozgrywkach, a także we wspólnym zestawieniu. Na szczęście dla nich, są oni w formie zwyżkowej, co pokazała ich obecność w półfinale Roland Garrosa. Są to zawodnicy o wieloletnim doświadczeniu opierającym się na wspólnej grze. Tak jak wspomniałem, są oni triumfatorami na tych kortach z poprzedniej edycji, co mentalnie będzie im towarzyszyć w każdym meczu w turnieju. Z pewnością będzie to dla nich mecz rozpoznawczy, który będzie ich trzecim turniejem na kortach trawiastych w tym roku. Gościli oni już na kortach w Londynie i Eastbourne, jednak w obu przypadkach zostali pokonani przez mocnych rywali. Ich grze nie brakowało umiejętności, ale widać było, że starają się próbować różnych rozwiązań. Nieco byli też statyczni fizycznie, co nie powinno mieć miejsca w dzisiejszym pojedynku. Wnioskuję, że zabieg oszczędzania się przed obroną tytułu ograniczał ich w kontekście sprawności fizycznej. Czy ich rywale są chociaż trochę w stanie im zagrozić? 

Drugie zestawienie w tym meczu, to połączenie francusko-włoskie, o którym nie będę dużo pisać. Dlaczego? Dlatego, że po pierwsze, nie rozegrali ze sobą jeszcze ani jednego oficjalnego spotkania w grze podwójnej. Dla Paire głównym partnerem był Adrian Mannarino, a dla Musettiego, Fabio Foginini. Jednak Ci zawodnicy nie mają ze sobą prawie nic wspólnego. Po drugie, obaj panowie z tej pary nie posiadają umiejętności deblowych. Paire charakteryzuje się dużą dozą ignorowania meczu i braku zaangażowania w pojedynki, jeżeli coś jest nie po jego myśli. Z kolei Musetti to zawodnik o bardzo niskich umiejętnościach gry podwójnej, który tylko dzięki koledze z kraju Fogniniemu, w swojej karierze mógł wystąpić w roli faworytów w starciach gry podówjnej. Po trzecie, Ci zawodnicy już odpadli z turnieju singlowego, gdzie nie pokazali prawie żadnych umiejętności dotyczących solidności na trawie. Zagrali na tyle na ile potrafili i dali swoim rywalom okazję do awansu do kolejnych rund. Ta para nie powinna mieć prawa przejścia dalej, co w 100% wierzę, a dodatkowo uważam, że dzisiaj nie staną na taki poziom, aby móc zagrozić swoim rywalom. 

Co obstawiać?

W tym pojedynku idę w zdecydowaną wygraną zawodników z Kolumbii. Przede wszystkim jest to pierwszy mecz w karierze zawodników Paire/Musetti. Dodatkowo obaj panowie pokazali nam w grze singlowej, że są daleko od perfekcji na kortach trawiastych. Bardzo mizerne przygotowanie deblowe Musettiego i ciężki charakter do pracy Benoit mogą kierować ich po meczu od razu do domu i pożegnać się z wimbledońskimi kortami. Gram więc łatwe 3:0 na korzyść pary Cabal/Farah! 

SPECJALNA PROMOCJA DLA CZYTELNIKÓW ZAGRANIE.COM – Totolotek zakład bez ryzyka do 250 PLN

 1. Użytkownik musi postawić swój pierwszy zakład w terminie nie dłuższym niż 5 dni od dokonania pierwszego depozytu.
 2. Użytkownik może zostać objęty ofertą „Zakład bez ryzyka” tylko jeden raz, oferta dotyczy wyłącznie pierwszego kuponu po dokonaniu pierwszego depozytu.
 3. Pierwszy kupon musi zostać zagrany (po dokonaniu weryfikacji, wpisaniu kodu “724PLN” i pierwszej wpłacie) za stawkę w kwocie odpowiadającej równowartości pierwszej wpłaty o wartości wynoszącej dokładnie 50 PLN lub 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 4. W przypadku pierwszej wpłaty powyżej 250 PLN użytkownik może otrzymać zwrot w postaci maksymalnego kodu bonusowego na kwotę 250 PLN pod warunkiem, że kwota stawki pierwszego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu.
 5. Promocja obejmuje kupon pojedynczy lub AKO.
 6. W przypadku wygranej na konto gracza trafia wygrana.
 7. W przypadku przegranego zakładu, graczowi przysługuje zwrot stawki za ten zakład (do max. kwoty 250 PLN) w postaci kodu bonusowego w kwocie wynoszącej odpowiednio 50 PLN, 100 PLN lub 150 PLN, 200 PLN lub 250 PLN.
 8. Zwrot stawki w Promocji przyznawany jest wyłącznie w przypadku rozliczonego i przegranego zakładu spełniającego warunki promocji.
 9. Aby otrzymać zwrot w postaci bonusu użytkownik zobowiązany jest wysłać mail na adres pomoc@totolotek.pl w treści podając swój adres email użyty przy rejestracji konta, a w tytule maila „Zakład bez ryzyka – Zagranie”.
 10. Jeżeli zakład spełnia warunki promocji “Zakład bez ryzyka” otrzymasz kod bonusowy max. w ciągu 48 godz.
 11. Bonus podlega jednokrotnemu obrotowi po kursie 2.00 w terminie 30 dni od jego aktywacji.
 12. Do promocji nie kwalifikują się: zakłady systemowe, zakłady wypłacone poprzez Cashout, zakłady unieważnione i anulowane, zakłady które w wyniku rozliczenia posiadają choć jedno zdarzenie z kursem 1,00.
 13. Zakład objęty promocją musi zostać rozliczony jako przegrany najpóźniej do 11.07.2021 do godz. 23:59.

Dubel tenis 30.06.2021

Zapraszam także do sprawdzenia bonusów, jakie oferuje Totolotek, gdzie polecam zagrać kupon razem ze mną!

Zaloguj się aby dodawać komentarze