Miesiąc sierpień zaczęliśmy z przytupem. Jak dotąd dwa kupony, które były zielone to ponad 300PLN profitu! Mam nadzieję, że dziś będziemy kontynuować świetną passę i wygramy kolejny raz. Tym razem zakończymy 5. kolejkę 1.ligi żużlowej, w której faworyci są bardzo widoczni. Na początku od godziny 18 będziemy oglądać mecz w Tarnowie a następnie o 20:30 w Toruniu. Czy będziemy świadkami jakiejś niespodzianki? Czy faworyci pokażą siłę własnego toru? Na te pytania, odpowiedzi dostaniemy już wieczorem, także zapinamy pasy i jedziemy po kolejny zielony kupon!

Załóż konto z kodem promocyjnym ZAGRANIE, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Unia Tarnów – Lokomotiv Dauvgapils

Czwartek – 06.08.20 – 18:00

Pierwszym meczem, który rozpocznie się o godzinie 18 na Mościcach jest starcie pomiędzy Unią Tarnów  a Lokomotiv Dauvgapils. Gospodarze w tym sezonie zaskakują pozytywnie. Po 4 kolejkach mają tylko jedną przegraną z Toruniem, lecz tutaj raczej nikt nie  powinien być zdziwiony. Pomijając ten mecz cała drużyna radzi sobie bardzo dobrze. Wygrali dwa mecze na wyjeździe na bardzo trudnych terenach w Gdańsku i przede wszystkim w Gnieźnie. Do tego pokonali pewnie Polonię Bydgoszcz 53:37 jeszcze z Davidem Bellego. Tym razem przychodzi czas na drużynę z Dyneburga. Patrząc na skład, wiele ludzi uznawało ich za głównego kandydata do spadku. Nie ma Lahtiego ani Lebiediewa, czyli dwóch armat Loko. Mimo, że po 4 kolejkach nie dobyli ani jednego punktu to widać niesamowitą chęć oraz walkę czego nie można im oddać. Praktycznie w każdym meczu są blisko, lecz w końcowej fazie rozgrywek, rywale im uciekają. Przeglądając ofertę bukmachera ciężko było znaleźć coś sensownego na co mógłbym się zdecydować. Pod lupę jednak wezmę zawodnika Unii Tarnów, Petera Ljunga oraz jego under punktowy. Mianowicie -11 a oznacza to, że w meczu może zrobić maksymalnie 10 punktów, jednak jeśli będzie miał 11 to mamy zwrot. Trzeba sobie powiedzieć otwarcie, że Ljung to nie ta sama osoba co sezon czy 2 sezony temu. Do tej pory oprócz zawodów ligowych, występował również w SECu czy Mistrzostwach 1.ligi. Właśnie te ostatnie może zaliczyć do udanych, ponieważ pewnie wygrał. Oprócz tego jego sezon nie układa się tak jakby pewnie tego chciał. W pierwszych 4. kolejkach nie przekroczył ani razu bariery 10 punktów w pierwszych pięciu startach. W Gdańsku 10pkt (12 w 6. Startach)a w Gnieźnie 9pkt. Jeśli chodzi o domowe starcia to w meczu z Toruniem zgarnął 6 oczek a nawet ze słabą Bydgoszczą tylko 9.

Myślę, że linia 11 punktów jest dobra do grania na under. Dziś gramy w Forbet, także tutaj liczą się wszystkie starty. Jednak szansa na to, że Ljung pojedzie dzisiaj więcej niż 5 razy jest bliska zeru. Reasumując uważam, że Ljung nie odjedzie kapitalnego spotkania i zdobędzie dzisiaj maksymalnie 10 oczek a zawodnicy z Dyneburga kolejny raz postawią się gospodarzom.

Unia Tarnów – Lokomotiv Dauvgapils

Typ: Peter Ljung -11pkt

Kurs: 1.92

typy

Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Czwartek, 06.08.20 – 20:30

Drugim spotkaniem, które odbędzie się dzisiaj w czwartek i na dodatek ostatnim 5. Kolejki to starcie pomiędzy Apatorem Toruń a Arged Malesa TŻ Ostrovią Ostrów Wlkp. Na wstępie trzeba sobie powiedzieć szczerze, że goście przyjeżdżają na pożarcie. Osobiście uważam, że Anioły są w tym sezonie lepsi od ROWu i gładko by z nimi wygrali. Jak dotąd wygrali wszystkie spotkania z wysoką przewagą. U siebie 55-35 z Gnieznem oraz 56-34 z Łodzią. Na wyjazdach również nie było gorzej ponieważ zwyciężyli 57-33 w Tarnowie oraz 51-39 na trudnym terenie w Dauvgapils. Dzisiaj teoretycznie powinni mieć najprostszy mecz jak dotąd w sezonie, dlatego uważam, że handicap -24,5 pkt w stronę Torunia jest dobrą opcją. Oznacza to, że Apator musi wygrać minimum 58:32. Linia wydaje się bardzo wysoka, lecz jeśli spojrzymy na to jak radzi sobie w tym sezonie Ostrovia to wszystko powinno być jasne. Dzisiejsi goście na wyjazdach jeżdżą tragicznie. Przegrana 54-36 w Gnieźnie czy 52-38 w Łodzi mówią same za siebie. Porównując dzisiejsze dwa zespoły, które spotkają się na Motoarenie to nie widzę ani jednego handicapu w Ostrowie. Jeśli jednak miałbym na siłę wskazać zawodnika, który może zrobić coś dla swojego zespołu to byłby to Nicolai Klindt. Jest to na pewno najlepszy zawodnik gości, lecz zdarzają mu się wpadki jak w ostatnim meczu w Łodzi, zdobywając tylko 5 oczek. Kolejnym osłabieniem w formacji Ostrowian jest poobijany Grzegorz Walasek, u którego było podejrzenie kontuzji śródstopia. Mimo to dzisiaj jedzie, lecz prawdopodobnie będzie to słaby występ, ponieważ skutki tego dzwona czuje do dziś. Reasumując sądzę, że Toruń pewnie wygra kolejny mecz. Nic nie przemawia za Ostrowem, ani seniorzy ani młodzieżowcy, dlatego liczę na wysoką wygraną gospodarzy.

Apator Toruń – Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.

Typ: Apator Toruń -24,5 handicap

Kurs: 1.55

 

ForBET – 100 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym ZAGRANIE
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 100 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

typy

Zaloguj się aby dodawać komentarze