fot. Xinhua

Dzisiejszy dzień ponownie spędzimy na wyspach, gdzie w rywalizacji w Eastbourne zmierzą się zawodnicy, którzy przygotowują się do wimbledońskiego turnieju. Dla dwóch zawodników z naszego kuponu będzie to dopiero drugie podejście do trawiastych kortów w tym roku. Czy są oni jednak w stanie pokonać swoich rywali? Na papierze wygląda na to, że tak, ale czy praktyka to potwierdzi? Dzisiaj zajmujemy się panami i gramy tripla z oferty Fortuny! Sprawdźcie, co przygotowaliśmy, a także zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2720PLN, aby otrzymać:

2100 PLN od 2. depozytu + 600PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

50% do 200 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 30 zł darmowe zakłady

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 200 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBETY: 20 zł + 10 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów? Dołącz do grupy Zagranie:

Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Alejandro Davidovich Fokina – Vasek Pospisil

23.06.2021 r.

Ciekawie zapowiada się to starcie hiszpańsko-kanadyjskie. Sądzę tak, gdyż z jednej strony będziemy mieli zawodnika, który wygrał juniorski Wimbledon w 2018 roku. Mówię oczywiście o Alejandro, który przypieczętował wtedy swój udział w rywalizacji na wysokim, światowym poziomie w rozgrywkach ATP. Z drugiej strony będziemy mogli zobaczyć Kanadyjczyka, który miał bardzo dobrą końcówkę poprzedniego sezonu, jednak początek obecnego roku, to zmaganie się z kontuzjami i rehabilitacja. Jednak Vasek ma o dużo lepsze predyspozycje do grania na kortach trawiastych, a za tym idzie jeszcze doświadczenie. Jak może zakończyć się to starcie? Z pewnością będziemy mogli zobaczyć porywczość i wielką energię, jaką na kort wnosi Hiszpan. Jego występy zawsze wzbudzają u obserwatorów sporo emocji, dla jednym pozytywnych, dla innych negatywnych. Po prostu takich zawodników się lubi, lub też nie. Tak samo jest z graczami, z którymi ma okazję się mierzyć. Jeżeli trafia na zawodnika o podobnych lub wyższych umiejętnościach, to często ma on kłopoty ze swoją grą, gdyż Fokina jest jeszcze słabym mentalnie zawodnikiem. Do tego latynoski temperament, który z pewnością nie pozwala uspokoić jego głowy. Alejandro często popełnia niepotrzebne błędy, które polegają na przeciągniętych uderzeniach backhandowych, jak i forehandowych, a zazwyczaj zdarzają się w momencie, kiedy chce on przyspieszyć grę lub przerzucić ciężar wymiany akcji. W swoim pierwszym meczu na trawie w tym roku pokonał Szweda, Mikaela Ymera, z którym nie stracił seta, jednak oddał aż cztery swoje serwisy.

Dla jego rywala taka niestabilność przy własnym podaniu będzie wręcz prezentem i możliwością do skupiania się tylko i wyłącznie na własnym serwisie. Może i Pospisil nie jest jakimś dominatorem na kortach trawiastych, ale jego umiejętności zebrane na przestrzeni lat w dużej ilości imprez na tej nawierzchni, z pewnością pozwolą mu na kontrolę przy takim podaniu rywala. Ważne jest jednak, aby do dobrej własnej dyspozycji serwisowej, która niewątpliwie sprawia dużo problemów rywalom, dodać aspekt lepszego poruszania się po korcie. Vasek ma przestoje w swoich meczach, co bez wątpienia może wykorzystać Davidovich Fokina. Dzisiaj jednak wierzę w dobrą dyspozycję serwisować Pospisila, który w pierwszym meczu miał 66% skuteczności własnego pierwszego serwisu i 91% wygranych przy jego wprowadzeniu w grę.

Co obstawiać?

W tym pojedynku pójdę w zawodnika o dużo większym doświadczeniu seniorskim na kortach trawiastych. Sądzę, że Kanadyjczycy są dobrze przygotowani w tym roku na trawę i dzisiaj to w Vasku szukam szansy na win. Może on swoim serwisem sprawić sporo problemów Hiszpanowi i mam nadzieję, że jest już w pełni zdrów, aby rywalizować na poziomie cyklu ATP. Celujemy w handicap w stronę Pospisila! 

Dodatkowo zachęcam do założenia konta w Fortunie, gdzie możecie skorzystać z naszych kodów promocyjnych z bezpośredniego linku! 

Fortuna
1.38
Vasek Pospisil +3,5 gemów handicap

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Gael Monfils – Max Purcell

23.06.2021 r.

Pierwsze w tym roku spotkanie Francuza, który mimo dużego dołka mentalnego, powoli zbiera się ze swoją formą i pokazał na własnych obiektach we Francji, że potrafi przypomnieć sobie, jak grać zwycięzca 13. turniejów w swojej karierze. Ma on za sobą pierwszy pojedynek na kortach w Halle, gdzie przegrał z Lloydem Harrisem, ale potrafił serwować pierwszym podaniem na poziomie aż 70% na przestrzeni całego spotkania. Jest to bardzo dobry wynik. Jednak jego mankamentem była zbyt duża chęć do różnorodności gry. Chciał wdawać się w niepotrzebne wymiany i niestety, ale nie wyszło mu to na dobre. Co prawda w spotkaniu tylko po razie na set oddał swoje podanie, ale jednak to było zbyt dużo, aby na niemieckim turnieju przejść do kolejnej rundy. Dzisiaj w Eastbourne ma on szansę na pokazanie, że będzie się liczyć na kortach w Wimbledonie. Lubi on trawiaste korty, gdyż w swojej karierze spędził on masę czasu na tej nawierzchni. W poprzedniej edycji jedynego szlema na trawie dotarł on do 1/8 finału, a na swojej drodze pokonał Gasqueta, Lorenzi i Querreya. Są to zawodnicy, którzy nie mają miernych umiejętności na kortach wimbledońskich. Jednak forma z 2019 roku, a obecna, to głównie różnica mentalna. Czy jednak Monfils będzie chciał się lekko podnieść przed ważnym starciem na Wimbledonie?

Będzie miał ku temu sporą okazję, gdyż naprzeciwko staje zawodnik, który początek swojej kariery mocno rozkłada na umiejętności gry pojedynczej, a także podwójnej. Gael zagra z Australijczykiem, który ma nieporównywalnie mniejsze doświadczenie na kortach trawiastych. Max swoją przygodę z takimi nawierzchniami rozpoczął dopiero w 2018 roku. Od tego momentu wziął udział w pięciu turniejach trawiastych, wliczając już w to tegoroczny w Eastbourne. Nie przeszedł kwalifikacji, jednak dostał dziką kartę, którą wykorzystał w pierwszy spotkaniu, pokonując 2:1 w stosunku setowym swojego rodaka, Duckwortha. Obaj zawodnicy nie popisywali się grą i widać było spore braki techniczne na tej nawierzchni. Niestety, ale nie widzę w młodym zawodniku z Australii faworyta, nawet przy nie do końca w formie Monfilsowi.

Co obstawiać?

Dzisiaj zaufam doświadczeniu Francuza, który powinien chcieć wygrać chociaż jedno spotkanie na poziomie turniejowym. Mam nadzieję, że podczas Wimbledonu odblokuje się on i będziemy mogli podziwiać zawodnika, jak dawniej. Liczę na jego optymalne nastawienie i pokazanie się z dobrej strony, przeciwko dużo mniej umiejętnemu rywalowi. Gramy na win 16. zawodnika rankingu ATP! Dzisiaj proponuje skorzystać z oferty Fortuny, gdzie stworzony jest kupon!

Fortuna
1.38
Gael Monfils win

Alexei Popyrin – Ilja Ivashka

23.06.2021 r.

Ostatnie spotkanie na naszym kuponie, które powinno obfitować w dużą ilość asów i grę opierającą się głównie na własnym serwisie. Obaj zawodnicy są na podobnym poziomie grając na trawie, co widać po ich dotychczasowych wynikach na przestrzeni ich całej kariery. Z jednej strony dużo większy postęp w ostatnim okresie mogliśmy zauważyć u Popyrina, jednak Ivashka nie spoczywał na laurach i także pokazał kawał progresu dokonanego w ostatnim okresie. Australijczyk w tym sezonie podchodzi do swojego trzeciego turnieju na trawie. W pierwszej próbie w Niemczech uległ Lopezowi, w drugiej próbie w Anglii, uległ Evansowi, dopiero tutaj w Eastbourne udało mu się pokonać Gombosa, gdzie musiał gonić wynik od stanu 0:1 w setach. Popyrin z pewnością będzie bazował na swojej dynamice w ofensywie po serwisie, jednak to samo może oczekiwać po swoim rywalu. Ivashka nieco lepiej zaprezentował się w Stuttgardzie. Dotarł do drugiej rundy, a w Halle do trzeciej, gdzie miał okazję mierzyć się z Federerem i mało brakowało do jego wygranej. W Eastbourne pewnie przeszedł przez kwalifikacje i pierwszą rundę. Dzisiaj myślę, że możemy spodziewać się równego spotkania, o dosyć dobry poziomie tenisa.

Co obstawiać?

Ci zawodnicy spotkają się ze sobą po raz drugi w meczach bezpośrednich. Lepszy bilans ma Ivashka, który wygrał z Australijczykiem w poprzednim roku na kortach twardych. Dzisiaj sądzę, że zawodnicy będą masakrować się serwisami i będzie to główny punkt odniesienia na całej rywalizacji. Z gry lepszy powinien być Popyrin, jednak na trawie ich umiejętności oceniam na podobnym poziomie. Gram na minimum 22 gemy w tym spotkaniu! 

Fortuna
1.41
powyżej 21,5 gemów w meczu

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2720PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia
  • Stawka maksymalnie 600 PLN – zwrot bez odjęcia 12% podatku na konto bonusowe
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni
  • Jednokrotny obrót bonusem
  • Przy okazji sprawdź bonusy w Fortunie

Triple tenis 23.06.2021

W Fortunie macie możliwość dostać bonus i grę bez podatku, gdzie każde zdarzenie powinno zawierać kurs minimum 1.30! Sprawdźcie opinię na temat tego bukmachera!

Zaloguj się aby dodawać komentarze