Bukmacherzy tak jak i my obchodzą swoje urodziny. Tak się dobrze składa, że swoją pierwszą rocznicę powstania świętuje PZBuk. Z tej też okazji przygotował różne promocje. Jedną z nich jest Urodzinowy Puchar Typera. Sprawdź najnowszy bonus PZBuk!

Urodzinowy Puchar Typera

Urodzinowy Puchar Typera- PZBuk Bonus

Zasady są proste, przez dwa tygodnie od 13.10.19r. do 27.10.10r. należy stawiać dowolne wydarzenia sportowe. Każda wydana złotówka to jeden punkt na koncie gracza. Wygrywa ten użytkownik, który do końca trwania promocji będzie miał najwięcej oczek. Nagrody nie są byle jakie:

1.miejsce- Konsola Xbox + Fifa 20 (jest możliwość wymiany nagrody na 1400zł, które dopisywane jest na koncie bonusowym)

2.miejsce- Skok ze spadochronem, w tandemie z instruktorem (jest możliwość wymiany nagrody na 700zł, które dopisywane jest na koncie bonusowym)

3.miejsce- Pilotaż odrzutowca w Symulatorze Airbusa A320 (jest możliwość wymiany nagrody na 350zł, które dopisywane jest na koncie bonusowym)

4.-5.miejsce- Przejazd luksusowym samochodem ulicami miasta z instruktorem (jest możliwość wymiany nagrody na 250zł, które dopisywane jest na koncie bonusowym)

6.-10.miejsce 50 000 punktów gracza

Inne bonusy od PZBuk

Warto zajrzeć do sekcji „promocje” u tego bukmachera. Na naszym portalu można przeczytać o „Komborakiecie”, „Kombodoładowaniu” czy „Zakładach Kardio”. Jest to ciekawy projekt na bukmacherskiej mapie Polski. Jeżeli nie masz tam jeszcze konta, to zachęcamy do założenia go z kodem promocyjnym: 600PLN. W ten sposób otrzymasz 500 PLN od depozytu oraz 100 PLN do wydania w sklepie.