Z pewnością znajdą się tutaj eksperci od esportu. Dla nich STS przygotował specjalną promocję, w którym to w razie niepowodzenia może otrzymać zwrot 14 PLN na konto bonusowe. Co trzeba zrobić, aby wziąć w niej udział? Zapraszam do przeczytania tekstu!

Zwrot 14 PLN CS:GO

Bezpieczne 14 PLN- bonusy bukmacherskie

W ten weekend odbywają się przeróżne turnieje: BLAST, DH Sevilla, cs_summit, Qi Banja Luka. Każdy z nich przyniesie zapewne wiele emocji. Dlaczego dodatkowo ich nie podnieść? STS proponuje zakład, w którym to połowa środków zostanie zwrócona w razie niepowodzenia. Wystarczy do dnia 14 grudnia do godz. 20:00 postawić zakład AKO, na którym znajdą się dokładnie cztery zdarzenia związane z powyższymi turniejami. Stawka, jaka powinna znaleźć się na kuponie to równe 28 PLN z konta głównego. Co ważne, minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.40. Gdy wszystkie typy pójdą po Twojej myśli, otrzymasz pieniądze na swoje konto gracza. W razie gdy chociaż jeden z nich okaże się błędny, to nie masz czym się martwić- 14 PLN powróci na Twoje konto bonusowe.

Inne bonusy bukmacherskie w STS

>>Promocje bukmacherskie<< warto zaglądać na naszą stronę. Zachęcamy do częstowania się bonusami od różnych firm. Wszystko jasno i czytelnie przedstawione, aby nie było żadnych nieporozumień. Znajdziecie tam najlepsze oferty na dany miesiąc! W razie pytań służymy oczywiście pomocą 😊