Gdzie oglądać walkę Kolara z Alan Człowieku? Więcej informacji o tym piszemy niżej, gdzie znajdziesz niezbędne informacje na temat transmisji na żywo i streamu online. Kolar zmierzy się z Alanem już około godziny 20:00 i będzie to pierwsze starcie na High League 3. Kto wygra ten pojedynek i udowodni, że zasługuje na kolejne walki w tej federacji?

baner Fortuna high league 3

Kolar – Alan Człowieku, gdzie oglądać?

W sobotę, 04.06.2022, czeka nas trzecia gala federacji High League, w której dojdzie m.in. do starcia Kolara z Alanem Człowieku. Będzie to pierwsza walka tego dnia i na pewno nie możemy powiedzieć, że będzie tutaj nudno. W końcu obaj zawodnicy mają sporo do udowodnienia, nie tylko sobie, ale także kibicom. Kolar to faworyt, ale swoje argumenty, które opisaliśmy w tym tekście, będzie musiał jeszcze przekuć w zwycięstwo.

Kolar – Alan Człowieku, data i godzina walki

Starcie Kolara z Alanem prawdopodobnie rozpocznie się około godziny 20:00 w sobotę, 04.06.2022. Będzie to pierwsze starcie tego dnia, więc nie spodziewamy się tutaj opóźnień, szczególnie że terminarz jest napięty (w karcie walk mamy aż dziewięć pozycji). Pamiętaj przy okazji, że możesz też obstawić pozostałe walki. Więcej o typach na High League 3 w dedykowanym artykule –> https://zagranie.com/high-league-3-typy/

Kolar – Alan Człowieku, transmisja na żywo w TV

Gdzie oglądać walkę Kolar – Alan Człowieku w TV? Tutaj musimy Cię zmartwić, ponieważ żadna stacja nie pokaże tego pojedynku bezpośrednio na swoim kanale. Zamiast tego możesz jednak skorzystać z platformy PPV i przerzucić obraz na telewizor poprzez HDMI z laptopa, czy użyć chromecasta do przerzucenia obrazu z telefonu.

Przemysław Kolar Kolarczyk – Alan AlanCzłowieku Godziński, gdzie oglądać na żywo za darmo?

FAME MMA swoje pierwsze walki każdej gali puszcza na YouTube, żeby zachęcić ludzi do kupienia PPV. High League tym razem być może także pójdzie tą ścieżką, więc jest duża szansa, że starcie Kolar – Alan Człowieku obejrzysz za darmo w YouTube.

Stream z walki Kolar – Alan Człowieku

Stream online z walki Kolara z Alan Człowieku będzie dostępny w systemie PPV od High League. Dostęp możesz wykupić na stronie internetowej federacji. Zalecamy to zrobić odpowiednio wcześnie, żeby nie martwić się później o to, bo serwery mogą być przeciążone.

FAQ

Gdzie oglądać walkę Kolara z Alanem?

Walkę Kolara z Alanem będziesz mógł obejrzeć w systemie PPV od High League!

O której Kolar powalczy z Alanem?

Walka Kolar - Alan zaplanowana została na około godzinę 20:00!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze