Typy i kursy na Kolar – AlanCzłowieku. High League przygotowało trzecią galę freakowych walk. W oktagonie zobaczymy kilka głośnych nazwisk, a rywalizację rozpocznie nam starcie Przemek “Kolar” Kolarczyk – Alan “AlanCzłowieku” Godziński. Starcie tych dwóch zawodników może być bardzo ciekawe i niżej przygotowaliśmy przegląd typów i kursów, a także zapowiedź samej walki!

baner Fortuna high league 3

Kolar – Alan Człowieku typy na walkę

W ten weekend jedną z głównych atrakcji w świecie sportów walki będzie gala High League 3. Kartę walk HL3 otwiera nam starcie Kolara z Alanem, czyli rywalizacja dwóch zawodników, którzy nie są może najpopularniejsi, ale powinni nam zapewnić dobre widowisko. W Fortunie, która ma dostępne na wyłączność zakłady, można już znaleźć ciekawe zakłady bukmacherskie. Przygotowaliśmy więc zapowiedź i analizę tej walki. Kolar ma już doświadczenie w sportach walki, ale to wcale nie oznacza, że w tym starciu będzie miał prostą przeprawę, bo przecież jego rywal może zaskoczyć.

Przemysław “Kolar” Kolarczyk – Alan AlanCzłowieku Godziński: zapowiedź walki

Patrząc po samych kursach Kolarczyk to faworyt. Jednak trzeba pamiętać, że jest to gala freak fightowa, a co za tym idzie, podczas niej zobaczymy różne rzeczy, w tym niespodzianki. Dlatego też jak nie masz jeszcze konta w Fortunie, to załóż je z kodem ZAGRANIE i otrzymaj bonus na start. Dzięki temu galę High League będziesz mógł obstawić bez ryzyka do 600 PLN! Niżej załączymy specjalną instrukcję jak to zrobić.

Kolar – Alan Człowiek, kursy bukmacherskie

1/2

Kolar - AlanCzłowieku

Fortuna
1.48
Kolar
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
2.42
Alan
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Kursy na rezultat końcowy (KO, TKO, poddanie, dyskwalifikacja)

Fortuna
2.00
Kolar wygra przed czasem

Kolar – Alan Człowieku, kto wygra walkę?

Kolar na poprzedniej gali High League nie pokazał zbyt wiele, gdy walczył z Nowaczkiewiczem i przegrał po fatalnym pojedynku. Teraz jednak ma szansę się odkuć, ale musi pokazać o wiele lepszą formę niż ostatnio. Patrząc na przygotowania do walki, możemy stwierdzić, że jest to możliwe. Alan Człowieku pod wieloma aspektami wypada gorzej, co też dobrze pokazują kursy dostępne u bukmacherów. Zanim przejdziemy do omówienia konkretnych zakładów, to sprawdź jeszcze nasze typy na High League 3!

Typy na Kolar – Alan Człowieku

Gala rozpocznie się o godzinie 20:00, a walka Kolara z Alanem będzie jedną z pierwszych, więc masz jeszcze trochę czasu, żeby wybrać odpowiednie typy. Doświadczenie jest po stronie Kolara, ale Alan na pewno może zaskoczyć. Jeżeli chodzi o same umiejętności, to obaj zawodnicy niezbyt dużo mogą pokazać w oktagonie. Proponowany przez nas typ to zwycięstwo właśnie Kolarczyka, który ma przewagę fizyczną i kondycyjną.

Fortuna
1.48
Kolar wygra walkę
typy na kolar - alan
fot. fortuna

fot. pressfocus

Gdzie obstawić walkę Kolara z Alanem?

Walka Kolara z Alanem będzie do obstawienia w Fortunie, która jest partnerem federacji.

Kto jest faworytem w walce Kolar - Alan?

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Kolar.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze