KKS Kalisz – Widzew: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? Czas na kolejne spotkania w I rundzie Pucharu Polski. W stariu pomiędzy 2. ligowej drużyny i ekipy z Ekstraklasy, faworyt może być tylko jeden. Jeśli więc chcesz zobaczyć, czy Widzew poradzi sobie z niżej notowanym rywalem, ale nie wiesz gdzie tego szukać, to odpowiedź na wszelkie niejasności i pytania znajdziesz z poniższego artykułu.

KKS Kalisz – Widzew gdzie obejrzeć

A więc gdzie oglądać pojedynek KKS Kalisz – Widzew zupełnie za darmo? Wśród ciekawych ofert związanych z transmisją na żywo zalicza się między innymi Fuksiarza. Bukmacher ten oferuje chociażby wszystkie mecze polskich rozgrywek – czy to Pucharu Polski, czy Fortuna 1. ligi. Wszystko za sprawą Polsatu, który nawiązał z bukmacherem współpracę. Poniżej natomiast przedstawiam najważniejsze informacje, na temat tego, co należy zrobić, aby zobaczyć transmisję z meczu KKS Kalisz – Widzew:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku -> https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i użyj kodu promocyjnego ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto w przeciągu tygodnia
  3. Skorzystaj z czatu i zapytaj o Polsat Box Go
  4. Gdy dostaniesz voucher, aktywuj go na portalu Polsatu

KKS Kalisz – Widzew, transmisja na żywo w TV

Spotkanie KKS Kalisz – Widzew będzie dostępny także na innych platformach. Oczywiście, jeżeli chcesz otrzymać na 30 dni zupełnie za darmo, to warto wybrać ofertę Fuksiarza. Dzięki temu możesz liczyć na 30 dniowy pakiet na Polsat Box Go, dzięki czemu zobaczysz mnóstwo meczów – chociażby na swoim telewizorze.

Transmisje polsatbox

KKS Kalisz – Widzew: transmisja i stream online za darmo

Dzięki voucherowi do Polsat Box Go nie musisz się martwić tym, że jakiś mecz ominiesz. Dzięki otrzymanemu pakietowi możesz oglądać większość pojedynków 1. polskiej ligi czy właśnie Pucharu Polski. Tak naprawdę warto z opcji Fuksiarza skorzystać z tego względu, że przez długi czas nie płacisz opłaty abonamentowej, dzięki czemu oglądasz takie mecze jak KKS Kalisz – Widzew zupełnie za darmo.

Gdzie oglądać KKS Kalisz – Widzew?

Skoro już wiesz, gdzie oglądać mecz KKS Kalisz – Widzew, to czas nieco bardziej pochylić się nad promocjami i bonusami oferowanymi przez bukmacherów. Sporą wartość dodaną ma przyznanie zakładu bez ryzyka dla nowych użytkowników. To nic innego jak ubezpieczenie premierowego zakładu. Poniżej natomiast znajdziesz informacje, gdzie takich promocji szukać -> https://zagranie.com/zaklad-bez-ryzyka-u-legalnych-bukmacherow.

Gdzie znajdę transmisję live z meczu KKS Kalisz - Widzew?

Jeśli chcesz obejrzeć ten mecz, załóż konto w Fuksiarzu!

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze