Kizo – Arab: kursy i typy bukmacherskie | FAME MMA 9

fame mma kizo arab

Fot. Rafał Rusek

Rywalem Kizo na FAME MMA 9 nie będzie Popek, a Arab, czyli inny przedstawiciel sceny hip-hop w Polsce. Niespodziewanie z karty walk wypadł Popek Monster, a federacja szybko załatwiła zastępstwo dla Patryka “Kizo” Wozińskiego. Arab niemalże w kilka godzin podjął decyzję o dołączeniu do FAME MMA 9. Walka Kizo – Arab odbędzie się w formule pojedynku bokserskiego. Co typujemy? Jak kursy wystawili bukmacherzy? Sprawdź typy i kursy na starcie Kizo vs Arab!

Jeśli nie masz konta w Betclic, to możesz zarejestrować się z naszego linku promocyjnego (tutaj), a z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka 550 złotych!

Kizo – Arab: kursy i typy bukmacherskie | FAME MMA 9

Dosłownie kilka dni przed galą FAME MMA 9 środowisko obiegła wiadomość, że Paweł “Popek” Mikołajuw nie będzie mógł wejść do oktagonu. Powodem takiego stanu rzeczy jest kontuzja ręki, a dokładnie złamanie, jakiego Popek nabawił się na treningu. Przy tego typu urazie nie ma szans, żeby Popek mógł wziąć udział w sobotniej walce.

Po tym, jak potwierdzono, że Popek nie zawalczy z Kizo federacja FAME MMA poinformowała o tym, że szuka dla niego zastępcy. Wówczas ruszyła lawina nazwisk m.in. trop kierował do Piotra Szeligi, a nawet do…Marcina Najmana. Przez kilkanaście godzin wszyscy zastanawiali się z kim Kizo stoczy swój pojedynek an FAME MMA 9.

Decyzja padła na Gabriela “Araba” Al-Sulwieo. To również raper, który rywalizował już w sportach walki. Rywalizacja Kizo z Arabem będzie rezonować środowisko hip-hop, tak jak jego niedoszła walka z Popkiem. Oczywiście Arab nie ten sam kaliber rozpoznawalności, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma!

Sprawdź typy i kursy bukmacherskie na wszystkie pojedynki FAME MMA 9: https://zagranie.com/fame-mma-9-kursy-bukmacherskie-i-typy/.

FAME MMA 9: Patryk “Kizo” Woziński – Gabriel “Arab” Al Sulwi

Kizo i Arab to dwaj raperzy. Obaj mają już za sobą walki w federacji FAME MMA. Patryk Woziński brał udział w FAME MMA 4, kiedy to przegrał z Marcinem Makowskim w 3. rundzie przez TKO. Kariera Araba jest nieco dłuższa i bardziej udana. Początkowo Arab rywalizował w organizacji Fight Exclusive Night. Tam za rywali miał również raperów: Bartłomieja Brzezińskiego i Macieja Gnatowskiego. Po występach w FEN otrzymał angaż w FAME MMA, a swój debiut miał na listopadowej gali FAME MMA 8, gdzie to na punkty zwyciężył z Pawłem “Tybori” Tyburskim.

Lepszy bilans występów w sportach walki notuje Arab, który ma trzy walki i trzy zwycięstwa. Kizo, jak na razie, legitymuje się jedną porażką.

Kizo vs Arab analiza i zapowiedź walki

Kizo przez kilka tygodni przygotowywał się do walki z Popkiem, która miała się odbyć w formule MMA. Zmiana rywala sprawiła, że nowa walka została zakontraktowana na pojedynek bokserski. To sprawia, że dozwolone są tylko ciosy zgodnie z zasadami bokserskimi. Kopnięcia czy obalenia nie wchodzą w grę.

Patryk Woziński na pewno był w reżimie treningowym, czego nie można powiedzieć o Arabie. Gabriel Al Sulwi przyjmując walkę na pewno musi czuć się na siłach, żeby stoczyć pojedynek z Kizo. Trudno jednak przypuszczać, by trenował tak intensywnie przez minione tygodnie, skoro na horyzoncie nie miał żadnego przeciwnika. To stwarza szanse na zwycięstwo dla Kizo, który po prostu powinien mieć więcej siły i dynamiki.

Sprawdź kartę walk na FAME MMA 9!

Arab – Kizo: typy bukmacherskie

Co obstawiamy? W teorii to Kizo powinien poradzić sobie z Arabem. Z drugiej strony Arab w sportach walki jeszcze nie przegrał. Gabriel Al Sulwi na pewno ma dużą pewność siebie. Nic tak nie buduje, jak kolejne wygrane pojedynki. Do konfrontacji z Kizo przystępuje niemalże z biegu, ale przez to nie ma czasu na odczuwanie presji. Po prostu wyjdzie do ringu i zaprezentuje się, jak z najlepszej strony. To na Kizo spoczywa presja, bo porażka z Arabem nie będzie chlubą, biorąc pod uwagę to, że ten drugi dowiedział się o walce kilka dni przed galą.

Zagramy kupon na przekór i wytypujemy wygraną Araba. Wydaje nam się, że to on optował za pojedynkiem bokserskim, więc może ma coś ukrytego w zanadrzu, czym zaskoczy Kizo!

Nasz typ: zwycięstwo Araba!

typ arab

Arab – Kizo kursy bukmacherskie

W zakładach bukmacherskich Betclic więcej szans na wygraną daje się dla Patryka “Kizo” Wozińskiego. Nie jest to jednak zdecydowana przewaga, co pokazuje, że Arab nawet przez bukmacherów jest cenionym zawodnikiem. W starciu z Popkiem Kizo był w roli niżej notowanego rywala. Tutaj sytuacja się odwróciła i według kursów jest delikatnym faworytem na FAME MMA 9!

Kto wygra? Kursy bukmacherskie w Betclic:

  • Gabriel “Arab” Al Sulwi – 1.90
  • Patryk “Kizo” Woziński – 1.75

kizo arab

Na krótko przed walką oferta Betclic powinna zostać poszerzona o dodatkowe typy na takie rynki jak: wygra przez KO/TKO, suma rund, pojedynek skończy się na punkty lub walka zakończy się w 1. rundzie.

Patryk “Kizo” Woziński – Gabriel “Arab” Al Sulwi kiedy i gdzie oglądać?

Starcie Kizo z Arabem obejrzysz 6 marca 2021 (sobota). Gala rozpocznie się po godzinie 20:00. Federacja nie sprzedaje biletów do hali, bo w związku z obostrzeniami gala odbędzie się przy pustych trybunach. FAME MMA 9 możesz oglądać “na żywo” w transmisji PPV!

Początkowo koszt PPV na walkę Kizo – Arab i pozostałe starcia FAME MMA 9 wynosił 19.99 złotych. Bezpośrednio przed galą wykupienie transmisji PPV kosztuje nieco więcej, bo 23.99 PLN. Starcie Kizo z Arabem obejrzysz po opłacie za PPV w serwisie famemma.tv.

PPV, bonusy i kody promocyjne na FAME MMA 9

PPV na FAME MMA 9 kosztuje już teraz 23.99 zł. W Betclic możesz zarejestrować się ze specjalnym kodem promocyjnym dla naszych użytkowników: VIPFAME. W zamian za ten kod będziesz mógł zagrać pierwszy kupon na walki FAME MMA 9 bez ryzyka. Jeśli nie trafisz, to bukmacher zrobi stawki 550 PLN na twoje konto Betclic!

Bonus bez ryzyka 550 PLN w Betclic to najlepsza oferta promocyjna na FAME MMA. Tym bardziej że trzeba wiedzieć, że tylko w Betclic można obstawiać walkę Kizo – Arab i pozostałe starcia np. Wardęga – Błoński.

W tym miejscu znajdziesz typy na równie interesującą walkę podczas FAME MMA 9, czyli konfrontację Wardęga – Blonsky!

FAQ

Zaloguj się aby dodawać komentarze