Fot. Rafał Rusek

Wardęga vs Błoński to jeden z hitów marcowej gali FAME MMA 9. Dla jednego z nich występ w FAME MMA będzie debiutem w sportach walki. Sylwester Wardęga, jak na razie, nie miał do czynienia z MMA, a teraz stanie naprzeciw Kacpra Błońskiego, który jeden pojedynek ma już za sobą. Jak zaprezentują się na FAME MMA 9 znani polscy youtuberzy? Sprawdź nasze typy i kursy bukmacherskie na starcie Wardęga – Błoński!

Jeśli nie masz konta w Betclic, to możesz zarejestrować się z naszego linku promocyjnego (tutaj), a z kodem promocyjnym VIPFAME otrzymasz zakład bez ryzyka 550 złotych! Sprawdź również FAME MMA 9 typy i kursy bukmacherskie – dokładne opisy wszystkich walk!

Sylwester Wardęga – Kacper Błoński: typy i kursy bukmacherskie

Wardęga, jak i Błoński aktywnie działają w serwisie youtube, gdzie mają bardzo duże zasięgi. O wiele dłużej w tych mediach działa Sylwester Wardęga, który kilka lat temu zasłyną prankami, które nabijały milionową oglądalność. Kacper Błoński od jakiegoś czasu zaczął robić przytyki w stronę Wardęgi, a następnie wyzwał go do pojedynku. Z tego wszystkiego skorzystała federacja FAME MMA, która zakontraktowała ich walkę na dziewiątej edycji.

Na FAME MMA 9 poza walką Wardęga vs Błoński dojdzie do starcia “Popka” z “Kizu” czy “Zusje” z “Kamiszką”. Chcąc więcej typów na FAME MMA sprawdź naszą specjalną kategorię poświęconą temu zagadnieniu: https://zagranie.com/typy-fame-mma/.

Dla Sylwestra Wardęgi to debiut w kontrowersyjnym środowisku FAME MMA. Czy “trener policji” podoła wyzwaniu i pokona Kacpra Błońskiego?

FAME MMA 9: Wardęga – Blonsky

Kacper Blonsky jest młodszy i zdecydowanie wyższy od Wardęgi. Błoński ma 186 cm wzrostu i waży około 84 kg, z kolei Sylwester Wardęga mierzy tylko 171 cm. Pojedynek został zakontraktowany do wagi 77 kg, a więc w dniu walki żaden z zawodników nie może przekroczyć umownej wagi 77 kg.

Błoński będzie miał przewagę wzrostu i zasięgu, co może sprzyjać w pojedynku bokserskim. Wardęga liczy jednak na swoje umiejętności MMA, które wciąż nie stoją na wysokim poziomie. Jak mówił w jednym z wywiadów przez galą FAME MMA 9 sporty walki trenuje od końca listopada ubiegłego roku. Mimo to liczy, że będzie lepiej przygotowany pod względem technicznym niż Kacper Błoński.

Wardęga vs Błoński – analiza i zapowiedź walki

Jak może wyglądać walka? Spodziewamy się, że to Sylwester Wardęga będzie przejmował inicjatywę. Sam podkreśla, że trenując na siłowni będzie posiadał przewagę siły nad Błońskim. Atutem Kacpra jest wzrost, ale to jednak nie wszystko. Wardęga przekonuje, że do FAME MMA wszedł nie tylko po to, żeby zarobić i zdobyć dodatkową popularność. Trenuje ciężko po to, żeby odnosić zwycięstwa w oktagonie. W naszej opinii jest faworytem pojedynku z Błońskim.

Wydaje nam się, że Wardęga będzie szukał obalenia Błońskiego, żeby nie narazić się na jego duży zasięg ramion. W parterze Blonsky będzie czuł się mniej komfortowo, a tam siłę fizyczną może wykorzystać Wardęga.
To tylko nasze przypuszczenia, bo nie wiemy, jak walczy Sylwester Wardęga. Blonsky w starciu z Marcinem Dubielem, choć zwycięskim, to również nie zaprezentował niczego specjalnego. Jeśli wciąż jest w treningu to z Wardęgą może zawalczyć lepiej.

Wardęga – Blonsky: typy bukmacherskie

Kursy w zakładach bukmacherskich Betclic wskazują na Sylwestra Wardęgę. Bukmacherzy nisko oceniają umiejętności Błońskiego, który w starciu z poważniejszym rywalem niż Dubiel może zanotować szybką porażkę. Co typujemy? Stawiamy na wygraną Wardęgi, bo kurs 1.52 naszym zdaniem jest dość wysoki.

Sylwester Wardęga może być objawieniem FAME MMA i naprawdę groźnym rywalem dla innych zawodników. Jedynym problemem jest jego wzrost, bo mierząc 171 cm będzie musiał się wykazywać sprytem, żeby zwyciężać swoje pojedynki. Przeciwko Błońskiemu nie powinno to być wyjątkowo trudne.

Wardęga – Błoński: kursy bukmacherskie

Co obstawiają bukmacherzy? Walki FAME MMA 9 można typować tylko u jednego bukmachera i jest nim Betclic. Operator ten stawia na zwycięstwo Wardęgi, a kursy rozkładają się następująco:

 • Sylwester Wardęga – 1.52
 • Kacper Blonsky – 2.25

Na teraz w ofercie Betclic znaleźć można zakłady na wynik pojedynku. Z czasem bukmacher ten otworzy dodatkowe rynki na walkę Wardęga – Blonsky. Mowa o typach na KO, TKO i decyzję sędziowską, liczbę rund i to kiedy rozstrzygnie się starcie.

U bukmachera Betclic znajdziesz kursy na pozostałe walki FAME MMA 9:

 • Paweł “Popek Monster” Mikołajuw vs Patryk “Kizo” Woziński: 1.30 – 3.00
 • Marcin Malczyński vs Jakub “Kubańczyk” Flaus: 2.70 – 1.38
 • Zusje vs Kamila Wybrańczyk: 3.00 – 1.30
 • Patryk “Patrykos” Domke vs Paweł “Ponczek” Sikora: 2.45 – 1.45
 • Mariusz “Hejter” Słoński vs Filip Zabielski: 1.40 – 2.60
 • Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska vs Anna Andrzejewska: 1.48 – 2.35
 • Krystian “Krycha” Wilczak vs Aleksander “Sasza Model” Muzheiko: 1.55 – 2.20
 • Oleg Riaszeńcew vs Patryk “Ryba” Karaś: 1.82 – 1.82
 • Jakub „Kuba Post” Postaremczak vs Mikołaj “Vandal” Rdzanek: 2.65 – 1.38

Analizy wszystkich walk na FAME MMA 9 znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/fame-mma-9-kursy-bukmacherskie-i-typy/.

Sylwester Wardęga – Kacper Błoński kiedy i gdzie oglądać?

Walka Wardęga – Błoński zaplanowana jest podczas FAME MMA 9, które ma się odbyć 6 marca 2021 w Łodzi. Wydarzenie to zostanie zorganizowane bez publiczności i oglądać je będzie można za pośrednictwem transmisji live.

Gdzie oglądać starcie Wardęgi z Błońskim? Jedyną opcją jest wykupienie transmisji z FAME MMA 9 za pośrednictwem PPV. Koszt PPV na FAME MMA 9 to 19.99 złotych. Kupując dostęp do relacji możesz śledzić studio, walki i wywiady od godziny 19:30 w sobotni wieczór. PPV z FAME MMA obejrzysz w serwisie famemma.tv.

Kod promocyjny i bonus na FAME MMA 9

Jedyna możliwość typowania walki Wardęga – Błoński to bukmacher Betclic. Nie masz tam jeszcze konta? W takim razie możesz skorzystać z naszego kodu promocyjnego na FAME MMA 9! Jaki to kod? VIPFAME to kod promocyjny do Betclic, który użyjesz na FAME MMA 9.

Rejestracja z naszego linku promocyjnego z kodem VIPFAME oznacza dla ciebie bonus na start: zakład bez ryzyka 550 PLN.

Bonus Betclic na FAME MMA 9 możesz wykorzystać m.in. na typowanie walki Wardęga – Błoński. Jak to zrobić? Wpłać po rejestracji z kodem promocyjnym pieniądze na konto Betclic i zagraj pierwszy kupon na FAME MMA 9. Gdy przegrasz – otrzymasz od bukmachera zwrot stawki 550 PLN!

Więcej informacji o tym, jak obrócić bonus Betclic znajdziesz w tym miejscu: https://zagranie.com/betclic-w-polsce-bonus-na-start-i-oferta-dla-stalych-graczy/.

Kiedy odbędzie się walka w FAME MMA 9?

Starcie Wardęga - Blonsky odbędzie się 6 marca 2021!

Gdzie można typować FAME MMA 9?

Zakłady na FAME MMA 9 wytypujesz tylko w Betclic!

Jaki jest kod promocyjny na FAME MMA 9?

W Betclic kod promocyjny na FAME MMA 9 dla nowych graczy to: VIPFAME.