Kibice jeszcze nie zapomnieli o świetnym pojedynku pomiędzy Mariuszem Pudzianowskim a Łukaszem Jurkowskim na KSW 61, a już znamy datę kolejnej edycji KSW 62! Organizatorzy zdradzili, kiedy odbędzie się KSW 62, a wielu kibiców już stara się rezerwować bilety na to wydarzenie! Co więcej, znamy pierwszych uczestników KSW 62, których będzie można oglądać podczas tego wydarzenia. Kiedy KSW 62? Gdzie oglądać “na żywo” KSW 62? Wszystkie informacje znajdziesz w tym artykule!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+  600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Kiedy KSW 62? Karta walk i zapowiedź gali!

KSW emocjonuje kibiców w Polsce, ale też całej Europie. W końcu w tej federacji walczą przedstawiciele MMA z Wielkiej Brytanii, Francji czy państw afrykańskich. Podczas poprzedniej gali najwięcej mówiło się o rywalizacji “Pudziana” z “Jurasem”. To dwaj fighterzy, którzy budowali rozpoznawalność KSW w Polsce. Ich konfrontacja w oktagonie odbiła się szerokim echem. Wygrał Mariusz Pudzianowski, ale Łukasz Jurkowski również zebrał brawa od publiczności. Walka stała na wysokim poziomie, a obaj dali wielkie show!

KSW 61 miało miejsce w pierwszy weekend czerwca. Na początku tej gali włodarze federacji poinformowali o tym, że już zaplanowali KSW 62. Organizacja zdradziła termin, w jakim odbędzie się KSW 62, a także kto zawalczy podczas tego wydarzenia. Znamy też miejsce, które będzie gościć walki KSW 62. Oczywiście wszystko to będzie możliwe do oglądania w systemie Pay Per View w transmisjach “na żywo”. Bukmacherzy oferują już pierwsze kursy na bohaterów KSW 62, a z tej okazji warto sprawdzić: gdzie obstawiać KSW?

KSW 62 kiedy odbędzie się gala?

Federacja KSW ma w zwyczaju, że swoje wydarzenia organizuje co 5-7 tygodni. Tym razem kibice również się nie zawiodą, bo KSW 62 odbędzie się kilka tygodni później, co KSW 61. Jaki jest oficjalny termin KSW 62? Już odpowiadamy. Organizacja Martina Lewandowskiego i Macieja Kawulskiego wydarzenie KSW 62 zaanonsowała na 17 lipca 2021 roku. Jeśli chodzi o dzień tygodnia, to oczywiście jest to sobota. Jak zwykle KSW 62 rozpocznie się w godzinach wieczornych. Początek transmisji powinien być około godziny 20:00.

kiedy ksw 62

Fot. Adam Starszyński

W 2021 roku odbyły się już cztery edycje KSW. 17 lipca zostanie zorganizowane KSW 62, które będzie piątą imprezą tej rangi w roku kalendarzowym. Na KSW 62 w lipcu zawalczyć ma m.in. Szymon Kołecki, który ostatni raz był widziany na KSW 58. Wówczas były sztangista zwyciężył Martina Zawadę. Jak na razie rywal Kołeckiego nie jest znany, ale można spodziewać się głośnego nazwiska. Szymon Kołecki z dużym impetem wkroczył do KSW. W debiucie pokonał Mariusza Pudzianowskiego, a następnie Damiana Janikowskiego. Ostatnio sprostał wyzwaniu, jakim był Martin Zawada. Od dłuższego czasu mówiło się o pojedynku Kołecki – Jurkowski, ale starcie to było dwukrotnie przekładane. Teraz również do niego nie dojdzie, bo “Juras” dopiero co walczył z “Pudzianem”.

Kiedy pojawi się rywal dla Kołeckiego, to na pewno Fortuna rozpocznie przyjmować zakłady bukmacherskie na tą konfrontacje. Wiadomo, że Szymon Kołecki wystąpi w walce wieczoru na KSW 62. Nowi gracze mogą odebrać Fortuna bonus za rejestrację konta przed KSW 62!

Gdzie oglądać na żywo KSW 62?

KSW 62, tak jak poprzednie gale, można oglądać w telewizji, online i telefonie. Przekaz z walk KSW jest dystrybuowany za pośrednictwem wielu nośników cyfrowych. KSW 62 obejrzysz jako klient Cyfrowego Polsatu, ale pod warunkiem, że wykupisz transmisje PPV.

Przekaz “na żywo” z KSW 62 jest zakodowany, a dostęp do niego można uzyskać tylko po wykupieniu Pay Per View. To płatny model transmisji, który polega na dokonaniu dodatkowej opłaty, żeby móc oglądać dane wydarzenia. Walki KSW już od kilku lat są transmitowane tylko w PPV.

KSW 62 możesz oglądać w telewizji satelitarnej Cyfrowego Polsatu, a także w aplikacji online IPLA TV. Co więcej, wydarzenie KSW 62 transmitowane jest też w oficjalnym serwisie federacji, czyli kswtv.com. To stronat internetowa, która dedykowana jest do transmisji PPV z KSW 62.

Chcąc oglądać KSW 62 musisz dokonać opłaty za PPV. Ile wynosi cena? Transmisja live z KSW 62 w Pay Per View kosztuje 40 złotych.

KSW 62 transmisja i stream online

Legalne streamy online możliwe są tylko za pośrednictwem PPV. Transmisja z KSW 62 rozpoczynie się około godziny 20. Jak obejrzeć transmisje z KSW 62? Dla przykładu, jeśli skorzystać ze strony online KSW, to najpierw trzeba zarejestrować konto w tym serwisie. Co dalej? Aby stream online działał – musisz dokonać opłaty za Pay Per View. W tym celu możesz skorzystać z systemów płatności dostępnych na stronie kswtv.com. Kod PPV uruchomi transmisje live z KSW 62.

Transmisja z KSW 62 to przede wszystkim dostęp do wszystkich pojedynków z karty walk. Oczywiście pomiędzy walkami można liczyć na opinie ekspertów w studio, a także wywiady z poszczególnymi uczestnikami wydarzenia.

Karta walk KSW 62

Karta walk KSW 62 w kolejnych dniach będzie wypełniana kolejnymi nazwiskami. Kto już teraz znajduje się na liście? Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, to Szymon Kołecki. Wiemy też, że kolejne swoje walki stoczą Michał Michalski i Andrzej Grzebyk.

Na karcie walk KSW 62 powinno znaleźć się 8-10 pojedynków. Być może czekają nas też kobiece starcia.

Zawodnicy i walki na KSW 62

Jak na razie najgłośniejszym nazwiskiem na KSW 62 jest Szymon Kołecki. Wydaje nam się, że jego rywal to także powinien być znany zawodnik.

W KSW 62 udział weźmie też Andrzej Grzebyk. To zawodnik, który na KSW 56 pechowo złamał nogę, co skutkowało porażką z Marius Žaromskisem. Rzeszowianin liczy, że tym razem wszystko pójdzie lepiej. Grzebyk ma na swoim koncie 21 walk, z których wygrał 17 pojedynków.

Ciekawie się też zapowiada konfrontacja Michała Michalskiego. Ma on za sobą serię trzech wygranych z rzędu i liczy na przepustkę do walki o pas KSW. Ostatnio Michalski zwyciężył z Aleksandarem Rakasem, a wcześniej z Albertem Odzimkowskim.

Oferta Fortuny na KSW 62

Oferta na KSW 62, jeśli chodzi o bukmachera Fortunę zacznie się pojawiać, kiedy to zostaną ogłoszone pierwsze walki. Jak na razie znamy niektórych uczestników KSW 62, ale do pełnej oferty zakładów potrzeba znać ich rywali. Wtedy bukmacherzy będą mogli wystawić kursy na typy: kto wygra? Oczywiście w Fortuna zakłady bukmacherskie oferta na KSW 62 jest znacznie szersza. To bukmacher, który oferuje zakłady na nokaut KO i techniczny nokaut TKO. Co więcej, Fortuna udostępnia również typy na liczbę rund oraz rundę, w której zakończy się pojedynek.

W ofercie Fortuny znajdziesz zakłady pre-match na KSW 62, a także zakłady “na żywo”. To jeden ze sponsorów federacji KSW, a w ostatnim czasie Fortuna regularnie oferuje bonusy na typowanie gali KSW. Przeglądając przed tym wydarzeniem ofertę Fortuny na pewno warto sprawdzić, czy jest do dyspozycji specjalny bonus na KSW 62.

Fot. z okładki Adam Starszyński

FAQ

Kiedy KSW 62?

KSW 62 odbędzie się 17 lipca 2021.

Gdzie odbędzie się KSW 62?

KSW 62 zostanie zorganizowane we Wrocławiu.

Kto walczy na KSW 62?

Na KSW 62 ma walczyć Szymon Kołecki, Andrzej Grzebyk i Michał Michalski.

Zaloguj się aby dodawać komentarze