Kategoria “wokół sportu” – poznaj nowe zakłady specjalne!

Robert Lewandowski

Kochani zgadza się, Reprezentacja Polski dostała się do Euro 2020! Z pewnością cały kraj świętował ten moment. Miłośnicy zakładów bukmacherskich już teraz mogą zacierać ręce, ponieważ w ofertach legalnych bukmacherów powolutku pojawiają się najświeższe wydarzenia na Mistrzostwa Europy 2020. Proponowane zakłady specjalne mają charakter długoterminowy, jednak już teraz możemy zastanawiać się nad ich rezultatami. Gotowi na poznanie szczegółów? Zapraszam do przeczytania poniższego artykułu!

 

Oferty pełne możliwości – sprawdź co możesz obstawiać

Od jakiegoś czasu bardzo modne stało się obstawianie zakładów rozrywkowych. Czyli wydarzeń dotyczących programów telewizyjnych, życia gwiazd oraz Waszych ulubionych seriali. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się o drugiej ciąży Anny Lewandowskiej. Ulubionej trenerki personalnej Polaków. Nie da się ukryć, że zarówno jej życie prywatne, jak i jej męża jest bez przerwy na świeczniku. Ich twarze nie schodzą z okładek czasopism oraz najnowszych reklam. A tu kolejna gorąca informacja! 

Więcej szczegółów o płci dziecka Ani Lewandowskiej znajdziesz tutaj: KLIK.

Spodziewaliśmy się, że legalni bukmacherzy wykorzystają ten moment do rozkręcenia zupełnie nowej sekcji zakładów wzajemnych dotyczącej rozrywki. Możecie w niej znaleźć topowe wydarzenia związane ze sprawami osobistymi gwiazd show biznesu, programami telewizyjnymi, a od niedawna z wydarzeniami odbywającymi się “wokół sportu”. Można by powiedzieć, że to naciągana kategoria związana bezpośrednio z odbywającymi się spotkaniami. Jednak jest nieco inaczej. Macie okazję skorzystać z zakładu, który dotyczy nie jednego, a kilku meczów na raz! Bez konieczności stawiania różnych wydarzeń na jednym kuponie.

Anna

 

Zapoznaliście się już z najnowszym zakładem dotyczącym płci kolejnego dziecka Ani i Roberta? Jeśli nie to zachęcamy do odszukania ich w ofertach czołowych bukmacherów. Kursy z pewnością Was zaskoczą!

Nie da się ukryć, że zakłady dotyczące piłki nożnej są w dalszym ciągu jednymi z najchętniej wybieranych wśród wszystkich kategorii! Dlaczego? Wszystko za sprawą trwających lig oraz licznych wydarzeń, które dopiero się rozpoczynają. Jednym z nich są eliminacje do Euro 2020.

Zakłady specjalne Euro 2020  – wytypuj formę Lewandowskiego! Jedne z najbardziej wyczekiwanych rezultatów to, między innymi:

  • Czy Polska wygra turniej Euro 2020?
  • Czy Robert Lewandowski zdobędzie gola w pierwszym meczu fazy grupowej?
  • Które drużyny wyjdą z fazy grupowej?
  • Czy Robert Lewandowski strzeli bramkę w każdym ze spotkań, rozgrywających się w fazie grupowej?
  • Kto zostanie zwycięzcą Mistrzostw Europy 2020?

 

Nietypowe zakłady na eliminacje Mistrzostw Europy 2020?

Bywa, że czasem odczuwamy niedosyt związany z ilością wydarzeń w czasie topowych rozgrywek piłkarskich. Zazwyczaj brakuje nam meczów ligowych, które możemy oglądać znacznie częściej od tych przewidzianych w eliminacjach do Euro 2020.

Taaaa daaaaam! Wtedy na ratunek idą nam nietypowe zakłady bukmacherskie! Chcecie, abyśmy podali Wam przykłady takich wydarzeń sportowych? Proszę bardzo!

  • Ile rzutów karnych będzie w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2020 dnia 11.10.2020 roku?
  • Ile bramek zdobędą zawodnicy we wszystkich meczach odbywających się 10.10.2020 roku?
  • Ile bramek samobójczych odnotujemy danego dnia rozgrywek?

To tylko nieliczne z proponowanych zakładów, które będziecie mieli szanse obstawić. Nie martwcie się, ponieważ nie musicie typować określonej liczby – zawsze możecie wybrać szacowany wynik np. poniżej 30 bramek bądź poniżej 5 rzutów karnych.

Euro 2020 – nowe zasady

Na przyszłorocznych Mistrzostwach Europy zobaczymy łącznie 51 meczów. Jednak rozgrywki będą się nieco różniły. Organizatorzy turnieju postanowili wyłonić aż 12 gospodarzy Euro 2020!Mecze odbędą się w Kopenhadze, Amsterdamie, Dublinie, Bukareszcie, Monachium, Glasgow, Bilbao, Rzymie, Baku oraz Sankt – Petersburgu. Oczekiwany finał odbędzie się w Londynie na stadionie Wembley. Rozpoczęcie się Mistrzostw Europy zaplanowane jest na 12 czerwca, zaś zapewne emocjonujący finał będziemy mieli okazję oglądać 12 lipca. To właśnie tego dnia okaże się, czy Portugalia zdoła obronić wywalczony tytuł. Kto wie może i tym razem dopisze im szczęście!