Robert Lewandowski od początku sezonu jest niezwykle skuteczny. Napastnik Bayernu Monachium strzelił gola we wszystkich spotkaniach Bundesligi, a także Ligi Mistrzów. Takiej serii nie miał jeszcze nigdy w swojej karierze. Okazuje się, że to nie koniec dobrych wieści dla popularnego Lewego. Snajper reprezentacji Polski po jednej z ostatniej bramek zaprezentował cieszynkę, po której stało się jasne, że państwo Lewandowscy spodziewają się drugiego dziecka.

Zakład specjalny w ofercie STS – płeć 2. dziecka państwa Lewandowskich

Myśleliście, że w ofercie zakładów bukmacherskich widzieliście już wszystko? Nic z tego, czas na kolejną, zaskakującą nowość. Tym razem gracze mogą obstawiać, jaką płeć będzie miało 2. Dziecko Roberta i Anny Lewandowskich. Co ciekawe, w STS kursy wskazują, że faworytem jest…dziewczynka.

Przypomnijmy, że pierwsze dziecko tej pary przyszło na świat w 2017 roku.

Aktualnie nie wiadomo, w którym miesiącu ciąży jest Anna Lewandowska.

Sam Robert Lewandowski na temat drugiego dziecka wypowiadał się już w poprzednim roku:

Kiedyś bardzo chciałem mieć chłopca, marzyłem o synu, juniorze. Ale mając taką kochaną córeczkę, zdaję sobie sprawę, że to, co wcześniej myślałem, blaknie w obliczu tego, co mam teraz. Jestem szczęśliwy. Jeśli będziemy mieć drugą córeczkę, będę jeszcze szczęśliwszy i dumny. Zobaczymy, co będzie.

Proponowany zakład z gotowymi kursami znajdziecie w ofercie STS. Obstawiać można do 31.12.2019 roku, do godziny 23:55.

  • Dziewczynka – 1.80
  • Chłopiec – 1.90

lewandowski