Karta BET CLUB – jak działa i czym jest program lojalnościowy VIP Totolotek?

totolotek karta bet club

W Totolotku program lojalnościowy to Bet Club. Karta tej promocji zapewnia udział w kompletowaniu punktów, które następnie można wymieniać na nagrody. Firma Totolotek od lat oferuje Bet Club, z którego klienci tego bukmachera czerpią duże korzyści. To przede wszystkim program lojalnościowy dla stałych graczy, którzy na bieżąco korzystają z zakładów Totolotka. Dzięki temu mogą oni liczyć na dodatkowe bonusy z tego tytułu w formie freebetu lub bonusu od wpłaty.

Karta Bet Club

Jeśli korzystałeś kiedyś z Fortuna Klub Plus, Sklepu Gracza PZBUK lub Etomania, to doskonale odnajdziesz się też w programie lojalnościowym Bet Club. Działanie oferty Totolotka przypomina pozostałe programy w zakładach bukmacherskich. To szansa na zdobywanie punktów za typowanie zakładów – po uzyskaniu odpowiedniej ilości oczek, można je wymieniać na bonusy Totolotka: https://zagranie.com/totolotek/.

Dokładne działanie karty Bet Club sprowadza się do uzyskania odpowiedniego statusu w programie. Im jest on wyższy – tym lepsze bonusy od Totolotka można uzyskać. Aby jednak cieszyć się z największych gratyfikacji trzeba wykazać się dużą aktywnością w zakładach bukmacherskich. To podstawowa zasada programów lojalnościowych u bukmacherów online: https://zagranie.com/programy-lojalnosciowe-u-legalnych-bukmacherow-konta-vip/.

Bet Club Totolotek

Bonusy w Bet Club przyznawane są za lojalność. Jeśli użytkownik przełamie barierę 5000 punktów na koncie, to może wymienić zgromadzone tokeny na bonusy z oferty Totolotka. Apetyt rośnie w miarę jedzenia, bo jeśli typer osiągnie status Gold, to wciąż może mierzyć w status Platinium, który oznacza jeszcze wyższe promocje.

To programu lojalnościowego Bet Club z automatu zalicza się każdy zarejestrowany użytkownik Totolotka. Warunkiem uczestnictwa jest konto online i wpłata przynajmniej 20 PLN. Przypomnijmy, że Totolotek nowym graczom za nasz kod promocyjny: 724PLN przyznaje trzy bonusy na grę! W ramach powitalnego pakietu można otrzymać bonus od wpłaty 100% do 500 PLN, bonus mobile 49 PLN i freebet 25 PLN.

Bet Club to jedna z tych okazji, kiedy to można uzyskać od bukmachera środki na grę, bez większego wkładu. Oczywiście w trakcie miesiąca lub kilku miesięcy trzeba na bieżąco gromadzić punkty, ale kiedy osiągnie się pułap 5000 pkt – to bonusy są gotowe do odbioru.

Czym jest BetClub?

Bet Club gromadzi wszystkich użytkowników bukmachera Totolotek. To klub klientów tego operatora, a jednocześnie sklep z bonusami. Ta druga opcja dotyczy tylko tych użytkowników, którzy w okresie swojej aktywności zdołali wyrobić określoną ilość punktów. To w jaki sposób można punktować w Bet Club opisujemy w dalszej części tego artykułu.

W Bet Club nie chodzi o nic więcej, jak odbieranie punktów za wytypowane kupony w Totolotku. To niejako podwójna premia za obstawiane zakłady (https://zagranie.com/totolotek-zaklady-bukmacherskie/), bo z jednej strony pozwalają osiągnąć wygraną, a z drugiej – umożliwiają powiększenie dorobku punktowego, co w dalszej perspektywie przekłada się na bonusy.

Jak działa BetClub?

W Bet Club od Totolotka rozpatruje się trzy statusy uczestnika programu:

  • Silver od 0 do 4999 punktów Bet Club.
  • Gold od 5000 do 19999 punktów Bet Club.
  • Platinium od 20000 punktów Bet Club.

Tylko w 2 z 3 etapów Bet Club uzyskasz bonusy za swoją punktację. Chodzi o status Gold i Platinium. Jak to działa? Po zgromadzeniu wystarczającej ilości punktów – twój status ulega zmianie i jest ważny przez kolejne trzy miesiące. Jeśli w tym czasie nie potwierdzisz go dorobkiem punktowym, to spadasz o poziom niżej. Trzeba pamiętać, że w statusie Gold do każdego zakładu zyskujesz +20% punktów, a na poziomie Platinium +50%.

Karta Bet Club Totolotek – jak zbierać punkty?

Wszystko co najważniejsze z kartą Bet Club dotyczy twojej punktacji. To ona determinuje kolejny status, a także pozwala korzystać z bonusów Totolotka. Dlatego warto wiedzieć, jak zdobywać punkty w programie Bet Club.

Za jakie zakłady uzyskujesz punkty Bet Club? Do promocji kwalifikują się typy przedmeczowe i live zagrane z oferty Totolotka. Tak naprawdę punktowe premie przyzwane są tak samo w obu rodzajach zakładów. Punkty do Bet Club można wyliczyć ze wzoru:

stawka x liczba zdarzeń = punkty Bet Club.

Jak widać to wyjątkowo prosty rachunek matematyczny. Jak to wygląda w praktyce? Załóżmy, że gracz zagrał za 20 PLN kupon akumulowany z trzema typami. Ile punktów Bet Club otrzyma? Wystarczy podłożony odpowiednie liczby do wzoru:

20 x 3 = 60 punktów Bet Club.

Taki sam schemat można stosować w zakładach przedmeczowych i “na żywo”. Co ważne, Totolotek nalicza punkty zarówno od kuponów wygranych, jak i przegranych. Wszystkie punkty Bet Club są ważne na koncie przez rok. Jak można sprawdzić ich status? Wystarczy zalogować się na konto bukmachera i wejść w zakładkę “moje konto”.

Na co mogę wymienić punkty Bet Club?

Totolotek to bukmacher, który Bet Club stosuje od dobrych kilku lat. Bardziej doświadczeni klienci kojarzą ten program z nagród rzeczowych takich jak gadżety sportowe, kubki lub wycieczki. Aktualnie Totolotek w Bet Club pozwala uzyskać bonusy. Jeśli posiadasz punkty w Bet Club to możesz je wymienić na darmowy zakład lub zakład bez ryzyka. To również jest w interesie gracza, bo dzięki temu może postawić kupon bez udziału własnej gotówki. Warto pamiętać, że każda promocja w ramach Bet Club opatrzona jest regulaminem. Przed zastosowaniem bonusu – warto się z nim zapoznać, aby mieć pełny pogląd na działanie oferty bonusu za punkty Bet Club.

Program lojalnościowy Totolotek – czy warto wziąć udział?

Można zadać pytanie: a dlaczego nie? Z resztą, jeśli wybierzesz bukmachera Totolotek, to i tak z automatu zaklasyfikuje cię on do programu Bet Club. Tak naprawdę na korzystaniu z punktów nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać! Możesz stosować własną strategię gry, a za każdy kupon i tak będziesz uzyskiwał punkty Bet Club. Dla bukmachera nie ma znaczenia czy zakłady wchodzą lub nie – wszystkie umożliwiają odbiór punktów na karcie Bet Club.

Karta Bet Club – podsumowanie

Bukmacher Totolotek już teraz działa tylko online, więc do korzystania z Bet Club nie jest potrzebna fizyczna karta programu. To promocja w internetowych zakładach Totolotka, która skupia wokół siebie wszystkich zarejestrowanych graczy. W ten sposób każdy z nich ma przywilej wymiany zgromadzonych punktów na bonusy.

FAQ

Jak dołączyć do Bet Club?

Do programu Bet Club w Totolotku możesz dołączyć rejestrując konto z naszym kodem promocyjnym: 724PLN.

Co otrzymam w Bet Club?

W Bet Club możesz wymieniać punkty na bonusy bukmacherskie.

Zaloguj się aby dodawać komentarze