Za nami całkiem udany weekend w typowaniu czarnego sportu. Propozycje na Speedway of Nations w rosyjskim Togliatti okazały się szczęśliwe i możemy pochwalić się 100% skutecznością w ostatnich dwóch dniach. Dziś mamy poniedziałek, więc czas na ściganie na Wyspach. Zobaczymy jedno spotkanie w Premiership, a ja przygotowałem dla was singiel z tej okazji. Zapraszam do lektury.

Zapoznaj się z szeroką ofertą FORBET!
Kod promocyjny: 2100PLN

Skuteczność typów na stronie:
22/34
Skuteczność typów na Grupie Zagranie:
17/22

Wolverhampton Wolves vs Peterborough Panthers

Powoli dobiega końca przerwa w ligowych rozgrywkach w naszym kraju. Odbyły się już prawie wszystkie prestiżowe imprezy indywidualne i już za kilka dni wrócimy do emocji w PGE Ekstralidze. Przez ostatnie dwa emocjonowaliśmy się zawodami SoN, które wygrali Rosjanie, Polakom przypadło srebro, zaś australijskie Kangury wróciły z Togliatti z brązowymi medalami. To już przeszłość, czas na powrót do ligowej rzeczywistości. W poniedziałkowy wieczór zespół Wolverhampton Wolves podejmie na własnym torze Peterborough Panthers. Spotkanie w pierwotnym terminie zostało odwołane z powodu opadów deszczu, ale miejmy nadzieję, że dziś drużyny nadrobią zaległości w kalendarzu. Porównując zestawienia obu zespołów na papierze, możemy odnieść wrażenie, że czeka nas emocjonujący i wyrównany pojedynek. Według bukmacherów to jednak gospodarze są zdecydowanym faworytem, gdyż kurs na ich zwycięstwo w forBET wynosi zaledwie 1,15. Co jest tego powodem? Wolves posiadają bardzo wyrównany skład, który stać na wiele. Ich potencjał nie jest aż tak wykorzystywany, ponieważ zajmują dopiero piąte miejsce w tabeli. Schlein, Thorssell i Masters – każdy z nich potrafi być prawdziwym liderem drużyny, ale często zdarzają im się wpadki. Kibice z Wolverhampton mogą liczyć na młodą krew zespołu, czyli utalentowanego Luka Beckera. W zespole Peterborough wystąpi Chris Harris, który zapewne odczuwa zmęczenie po dwudniowym finale SoN w Rosji. Honor drużyny może ratować Scott Nicholls i Rohan Tungate, którzy znają angielskie tory bardzo dobrze. Trudno wierzyć w wygraną gości w tym meczu, ale na pewno nie poddadzą się bez walki.

Co obstawiać?

Powiedzmy sobie szczerze – oferta na to spotkanie nie porywa. Nie jest łatwo typować spotkanie, w którym jest tak duża ilość nazwisk nieobliczalnych. Jednak znalazłem jeden typ, który warto zagrać jako singiel. Linie wystawione na zawodników wydają się obliczone bardzo solidnie, ale jedna jest dość niska. Myślę, że Rohan Tungate nie powinien mieć problemów ze zdobyciem minimum 7 punktów w tym meczu. Jedzie z piątym numerem startowym, który w żużlu jest bardzo korzystny. Jedzie z teoretycznie słabszym kolegą z zespołu, a jego rywalem w pierwszym biegu będzie Sam Masters, który ostatnio notuje słabsze występy. Tungate to doświadczony zawodnik na torach Premiership, który potrafi powalczyć z najlepszymi. W tym sezonie notuje prawie dziewięć punktów na mecz i nic nie wskazuje na to, że dzisiaj będzie miał słabszy wynik. Kurs na over 6,5 Australijczyka wynosi w forBET 1,83 i myślę, że jest to rozsądny przelicznik warty gry.

Zdarzenie: Wolverhampton Wolves – Peterborough Panters

Typ:  Rohan Tungate over 6.5

Kurs: 1.83

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!