Zdecydowanie nie mamy szczęścia do ostatnich typów z tenisa. Jednak trzeba się w końcu przełamać i złapać formę przed zbliżającym się US Open. Na taki dzień liczę dzisiaj, gdzie rozgrywane będą bardzo ciekawe spotkania w rywalizacji ATP oraz WTA. Kanada ma swój tydzień dla tenisa, a my postaramy wykorzystać się bardzo dobre warunki, które gospodarze przygotowali dla swoich zawodników. Gramy o 203PLN i walczymy o zielony kupon. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy! 

Załóż konto z kodem bonusowym: ZAGRANIE, aby otrzymać:

500 PLN bez ryzyka i 20 PLN freebet

Koszulka bukmachera PZBuk
Koszulka bukmachera PZBuk
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

500 PLN zakład bez ryzyka + 20 PLN darmowy zakład

standardowa oferta 500 pln. z naszym kodem: 520 pln

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 500 zł

DARMOWY ZAKŁAD: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Felix Auger-Aliassime vs Dusan Lajovic

11.08.2021 r. – 17:00

Starcie zawodników, którzy w moim przekonaniu mają zupełnie inne podejście do tego turnieju i atuty, którymi mogą posługiwać się na korcie. Dusan niestety zepsuł nam ostatni kupon, jednak dzisiaj w jego drabince pojawia się przeszkoda w postaci gospodarza rywalizacji w Kanadzie. Będzie to dużo cięższa przeprawa dla Serba, ponieważ Auger-Aliassime jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem od Emila, a w dodatku posiada pewniejszy pierwszy serwis, co na tegorocznych kortach w Toronto może niesamowicie pomagać zawodnikom, biorącym udział w turnieju. Lajovic jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem na kortach o nawierzchni ziemnej, co udowadniał na przekroju całego roku, a nawet w ostatniej części sezonu, gdzie nie przygotowywał się na hardzie, tylko szukał punktów na cegle. Jest to dopiero jego drugie starcie w drugiej części sezonu na twardej nawierzchni, co dodatkowo pozwala wierzyć mi w jego gorszy występ i pełną dominację Kanadyjczyka. Dusan w pierwszym meczu pokonał Emila Ruusuvuoriego, który moim zdaniem był lepszy na korcie, ale w decydujących momentach zabrakło zdecydowania i panowania nad sytuacją, jaka pojawiała się na korcie. Fin nie potrafił utrzymywać przełamań, które reprezentant Serbii dawał niemalże za darmo w każdym secie. To z pewnością wykorzysta Felix, który nie zwykł grać znacznie gorzej przy własnym serwisie, jeżeli zdobył przełamanie serwisu przeciwnika. Przykładem może być pojedynek ze Zverevem w Wimbledonie. Serb miał tylko 60% wygranych punktów na swoim pierwszym serwisie, co nie determinuje mnie do podawania go, jako faworyt do zwycięstwa w spotkania. Z pewnością będzie mu dużo ciężej niż wczoraj z zawodnikiem z Finlandii. 

Felix po raz kolejny pojawia się kortach w swoim kraju. Poprzednim razem startował w Montrealu, ponieważ Kanada corocznie zmienia lokalizację swojego turnieju Rogers Cup. Tam dotarł do trzeciej rundy i był bardzo groźnym przeciwnikiem dla Domica Thiema. Tym razem może zajść trochę dalej, ponieważ na przestrzeni kilku lat zebrał znacząco doświadczenia w wielu turniejach, w których brał udział. Mimo że nie osiągnął w tej części turnieju znaczących sukcesów, to sądzę, że było to mocno ukierunkowane w stronę przygotowań właśnie do turnieju rozgrywanego u siebie w domu. Z pewnością w drodze do wygrania jego pierwszego meczu pomoże mu nawierzchnia, jaką zastał w Toronto. Bardzo mocno te korty powinny faworyzować zawodników o mocnym i skutecznym serwisie. Taki zawodnikiem jest właśnie Felix, co można było spostrzec na trawiastej nawierzchni, a także w poprzednich edycjach turniejów w Ameryce Północnej. Do tego amerykańskie korty dużo bardziej pasują Augerowi, niż Dusanowi, który bardziej przepada za tymi, jakie są przygotowywane w Australii. Czy dzisiaj będziemy świadkami jego szybkiego awansu do kolejnej rundy? 

Dzisiaj decyduje się zagrać kupon u bukmachera PZBuk, gdzie rejestrując się możecie skorzystać z naszego kodu promocyjnego –> https://zagranie.com/pzbuk-bonus/

Co obstawiać?

W tym spotkaniu idę w zdecydowane zwycięstwo zawodnika reprezentującego gospodarzy. Myślę, że Felix jest dobrze przygotowany do rywalizacji w domowym turnieju, tym bardziej przy tak szybkich kortach, które powinny mu mocno przypasować. Mimo że w bezpośrednich starciach lepsze statystyki ma Lajovic, który wygrał z Felixem ponad rok temu w Australii, to sądzę, że jego specyfika gry mniej pasuje do tego, co zastaliśmy w tym roku w Toronto. Gram na zwycięstwo Felixa bez straty seta! 

PZBuk
1.74
Felix Auger-Aliassime wygra 2:0 w setach

Grupa Zagranie

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Frances Tiafoe vs Denis Shapovalov

12.08.2021 r. – 01:00

Ten typ, jak i cały kupon gramy z oferty PZBuk, o którym przeczytać możecie na naszej stronie! –>

PZBUK zakłady bukmacherskie

Jeden ze szlagierów młodych tenisistów w rozgrywkach. Aspirujący zawodnicy, których celem jest zastąpienie największych gwiazd tenisa w przyszłości. Na ten moment bliżej do tego osiągnięcia jest Denis Shapovalov, który zaliczył niesamowity progres w kwestii umiejętności technicznych na wszystkich nawierzchniach, a do tego, i to chyba najważniejsze, jego rozwój mentalny jest zdecydowanie na wyższym poziomie, niż było to w poprzednich sezonach. Trzeba przyznać, że zaliczył dużo rozwój, co powinno daleko zaprowadzić go w tym turnieju. Jak sam przyznaje, bardzo poważnie podchodzi do tego turnieju w celu reprezentowania swojego kraju na własnej ziemi. Denis jest mocno przywiązany do swojego kraju, co powinno być widać w tych rozgrywkach, z jaką determinacją podchodzić będzie do meczów. Jest obecnie 10. rakietą męskiego tenisa, a samo miejsce nie wzięło się z niczego. Z roku na rok jest coraz groźniejszym przeciwnikiem i największy wkład umiejętności podaje obserwatorom na najważniejszych turniejach. W tej części sezonu zobaczymy go po raz pierwszy na kortach twardych, jednak jestem przekonany, że poradził sobie z lekką dolegliwością, z jaką się mierzył i mocno odpali już na pierwszej rundzie, gdzie spotka się z przeciwnikiem, którego bardzo dobrze zna i ma z nim dodatni bilans meczów bezpośrednich. Podobnie, jak Felix, Denis dużo lepiej czuje się na hardach, jakie powstają w Ameryce Północnej. Dzisiaj ma szansę na udowodnienie swojej dobrej dyspozycji, którą zapowiadał w wywiadach przed startem. 

Jego rywalem jest Amerykanin, Frances Tiafoe. Reprezentant USA ma nieco problemów w ostatnim czasie z unormowaniem swojej formy. Dobrze spisywał się pod koniec pierwszej części sezonu, po zakończonym Australian Open. Obecnie nie można zbyt dużo powiedzieć o jego dyspozycji, gdyż moim zdaniem, zalicza on mocniejszy spadek formy. Brał udział w eliminacjach, gdzie w drugiej rundzie przegrał gładko z Emilem Ruusuvuorim, a w pierwszej namęczył się w starciu ze swoim rodakiem, Wolfem. Brał też udział w turnieju w stolicy swojego kraju, jednak tam także po dwóch setach pożegnał się z rywalizacją. Dzisiaj nie jest on faworytem do wygrania meczu, a ja sądzę podobnie do bukmacherów, którzy moim zdaniem wystawili poprawne kursy. Frances ma ciężki okres za sobą. Dostał on kartę LuckyLooser, co dało mu możliwość zagrania z Nishioką. Wygrał to spotkania, ale dalej nie uważam jego osobę, jako faworyta. Korty zdecydowanie lepiej powinny leżeć Denisowi, który lepiej porusza się w defensywie i ma większą siłę rażenia na serwisie. Co więc gram w tym meczu? 

Co obstawiać?

Ci zawodnicy bardzo dobrze znają się z gry w seniorskim, a także juniorskim tenisie. Był także moment, że wspólnie trenowali i sporo czasu przebywali w tych samych ośrodkach szkoleniowych. Jednak obecna sytuacja obu panów, wygląda zgoła inaczej. Shapovalov jest o ponad 40. miejsc wyżej w rankingu i potwierdzane to jest dyspozycją, jaką widać na korcie. Dzisiejsze starcie powinno jeszcze bardziej umocnić Shapovalova w statystykach bezpośrednich meczów, gdyż Tiafoe na ten moment nie jest w żadnym aspekcie pewniejszym tenisistą, niż Shapo. Gramy na win Denisa, czym zamykamy dzisiejszy kupon! Śledźcie nasz każdy typ i dzielcie się swoimi opiniami na tenisowej zakładce Zagranie/TypyTenis

PZBuk
1.33
Denis Shapovalov win

Dubel tenis 11.08.2021

Nie wiesz, czy założyć konto u tego bukmachera? Sprawdź nasze opinie na temat PZBuk –> PZBUK opinie i recenzja

fot. Xinhua

Zaloguj się aby dodawać komentarze