To już dzisiaj wraca do nas długo wyczekiwane League of Legends European Championship. Na pierwszy rzut mamy prawdziwy hit, w postaci starcia G2 Esports z MAD Lions, które otworzy letnie zmagania w najlepszej, europejskiej lidze. Do tego dorzucamy też typ na spotkanie Polaków z Rogue. Gramy w LV BET o 221 PLN!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się w LV BET z kodem promocyjnym 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 3000 zł od depozytu

333 zł w zakładzie bez ryzyka

0 70 zł bonusy
0 20 zł freebet

standardowa oferta 3333 zł. Z naszym kodem: 3423 zł

Kod rejestracyjny
3423PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 3000 zł

BEZ RYZYKA: 333 zł
FREEBET: 20 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

G2 Esports – MAD Lions
(18:00 piątek, 11.06.2021)

Za nim jednak o samej analizie meczu G2 Esports z MAD Lions, to trzeba słowem wstępu przypomnieć, jak będą wyglądać te rozgrywki. Przez kilka tygodni dziesięć topowych zespołów będzie walczyć w jednej grupie, a następnie sześć najlepszych awansuje do play-offów. Więcej o tym znajdziecie w naszym tekście poświęconym typom i kursom bukmacherskim na LEC Summer Split 2021. Są tam też ciekawe zakłady długoterminowe, którymi warto się zainteresować. Trzeba też przyznać, że Riot Games nie mógł wybrać gorszego terminu na rozpoczęcie zmagań niż 11 czerwca… gdy startuje Euro 2020.

G2 według bukmacherów nie jest faworytem w starciu z MAD Lions, co może trochę dziwić. W końcu Jankos i spółka mieli więcej czasu na wyciągnięcie wniosków z popełnianych błędów w poprzednich tygodniach, a do tego teraz jeszcze panuje meta, która im sprzyja. Lwy z kolei nawet jeżeli wygrały poprzedni split, to trzeba pamiętać, że na samym MSI 2021 już nie wyglądały tak solidnie, jak mogłoby się wydawać. Co prawda nawiązały wyrównaną walkę, ale nie taką, jakiej kibice oczekiwali. Do tego należy pamiętać, że G2 Esports w składzie ma takie gwiazdy, jak Caps, czy Rekkles.

Na drugim z nich chciałbym się też bardziej skupić. Martin to niezwykle utalentowany strzelec, śmiem twierdzić, że jeden z najlepszych na świecie. To pokazał na ostatnich Worldsach, gdzie niemal w pojedynkę ciągnął fnatic do przodu (no może razem z Selfmadem). W spring splicie nie pokazał się z super strony, ale samo G2 też nie błyszczało formą, miało duże jej wahania, a w najważniejszym momencie, czyli play-offach, zawiodło na całej linii, dzięki czemu MAD Lions mogło zdobyć tytuł i zdetronizować królów Europy. 

Co obstawiać?

Według mnie G2 ma większe szanse na zwycięstwo niż MAD Lions. Byli mistrzowie Starego Kontynentu to bardziej doświadczeni zawodnicy, którzy potrafią sobie radzić z dużą presją, co pokazywali wiele razy, czy to na MSI, czy to na mistrzostwach świata. Lwy z kolei nie są aż tak solidne, nawet jeżeli według LV BET mają minimalnie większe szanse. Jako typ na to spotkanie proponuje więc zwycięstwo właśnie Samurajów po kursie 1.85

LVbet
1.85
G2 Esports wygra z MAD Lions

Skarb typera

Dołącz do Grupy Zagranie i korzystaj z darmowych analiz!

Rogue – exceL eSports
(20:00 piątek, 11.06.2021)

Łotry na otwarcie letniego splitu w League of Legends European Championship zagrają z exceL eSports. Rogue na papierze ma mocniejsze argumenty, żeby wygrać. To zespół, który ma solidniejszych zawodników, będących w dobrej formie Inspireda oraz Trymbiego, a także będący zawsze dobrze przygotowany pod rywali sztab. EE to z kolei solidny średniak, ale nic więcej. Dodatkowo ten narobił dużo zamieszania swoimi zmianami w składzie. Te były wręcz absurdalne, więc można im pogratulować braku strategii.

Odsunęli od drużyny Czekolada oraz Tora. O ile wymianę supporta można zrozumieć, bo w jego buty wszedł prawdopodobnie bardziej perspektywiczny denyk, tak wymiana Polaka na nukeducka jest nieporozumieniem. Norweg od wielu już sezonów jest bardzo słaby i nie odniósł żadnego sukcesu. Nic więc dziwnego, że exceL jest skazywane na porażkę w meczu z RGE, skoro skład wygląda jeszcze gorzej niż na wiosnę. 

Co obstawiać?

Na spotkanie pomiędzy Rogue z exceL eSports zakłady bukmacherskie LV BET przygotowały interesujące zakłady. Wśród nich jest np. handicap eliminacji, a np. kurs na to, że Inspired i spółka będą mieli ich co najmniej cztery więcej wynosi 1.33. Do AKO jakie mamy będzie to więc dobry dodatek, a łączny kurs wtedy wyniesie 2.46. RGE na papierze miażdży wręcz EE, więc nie powinno mieć też problemu, żeby przebić tę linię.

LVbet
1.33
Rogue będzie miało więcej eliminacji (z handicapem -3.5)

Sprawdź koniecznie opinie o LV BET!

lv bet typy lol 11.06.2021

Zdjęcie: Norbert Barczyk / PressFocus

Zaloguj się aby dodawać komentarze