Jordania – Korea Południowa: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 06.02.2024

Son świętujący gola

Gdzie oglądać Jordania – Korea Południowa? Już w najbliższy wtorek rozegrany zostanie pierwszy półfinał trwających Mistrzostw Azji, w którym to starciu Koreańczycy z południa zagrają z Jordanią. Gdzie i w jaki sposób będzie można obejrzeć te zmagania na żywo? Tego dowiecie się, czytając poniższy artykuł. 

Jordania – Korea Południowa na żywo w TV

Spotkanie Jordanii z Koreą Południową to pierwszy półfinał trwających Mistrzostw Azji i jednocześnie mecz posiadający dość wyraźnego faworyta. Będzie nim oczywiście zespół, którego gwiazdą jest Son, jednak Jordania zdołała sprawić już kilka niespodzianek na trwającej imprezie. Samo spotkanie rozpocznie się we wtorek, 6. lutego 2024 roku o godzinie 16:00 polskiego czasu. Podobnie jak w przypadku innych gier na Mistrzostwach Azji, meczu tego nie zobaczymy na żadnym kanale w TV. Skorzystać będzie można za to z legalnego streamu online, do którego już przechodzę!

Jordania – Korea Południowa gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Wspomniałem o darmowym streamie online, z którego będzie można skorzystać i na pewno zaciekawiłem tym kibiców, którzy do tej pory nie śledzili na żywo zmagań Pucharu Azji. Turniej ten pokazywany jest w Internecie, na stronach wielu legalnych w Polsce bukmacherów, a dobrym tego przykładem będzie transmisja u bukmachera STS. Aby z niej skorzystać wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i postawić dowolny kupon – nawet za najniższą możliwą stawkę, a więc za 2 PLN. Tym sposobem będzie można oglądać omawiane starcie w STS TV

  1. Załóż konto w STS z linku https://zagranie.com/goto/sts/ i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Po zalogowaniu się na konto postaw zakład, maksymalnie do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu, aby cieszyć się z dostępu do transmisji
  3. Znajdź transmisję Jordania – Korea Południowa i oglądaj na żywo w zakładce “Zakłady Live”.

Gdzie oglądać Jordania – Korea Południowa?

Jak zatem mogliście przeczytać, mecz Jordanii z Koreą Południową będzie stosunkowo łatwo dostępny do obejrzenia dla kibiców w Polsce, a wszystko to za sprawą streamu online u bukmachera STS! W dzisiejszych czasach legalnie korzystać można z aplikacji bukmacherskich i nawet osoby przebywające poza domem spokojnie zobaczą mecz Pucharu Azji za sprawą aplikacji mobilnej STS, którą należy uprzednio zainstalować na swój telefon. Ja dziękuję już za uwagę i trzymam kciuki za jak najlepsze widowisko w ramach 1/2 finału Pucharu Azji!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze