Jordania – Hiszpania: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 17.11.2022

Jordania - Hiszpania gdzie oglądać

Jordania – Hiszpania: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? Czas na ostatni sprawdzian podopiecznych Luisa Enrique przed rozpoczynającym się w niedziele mundialem. Ich przeciwnikiem będzie Jordania, czyli 84. drużyna rankingu FIFA. Faworytem są oczywiście Hiszpanie, którzy są jednym z faworytów mistrzostw. A jeśli chciałbyś zobaczyć zbliżający się mecz, ale nie wiesz gdzie oglądać Jordania – Hiszpania, to potrzebne informacje znajdziesz poniżej.

Jordania – Hiszpania gdzie obejrzeć

Zatem gdzie oglądać starcie Jordania – Hiszpania? Tak naprawdę mecze towarzyskie trudno znaleźć w polskiej telewizji. Nieco lepiej wyglądają streamy u bukmacherów, jednak najbliższe, opisywane starcie nie będzie pokazywane również i w tym miejscu. Warto jednak zwrócić uwagę na Superbet, który przez cały rok transmituje mnóstwo spotkań z najlepszych lig europejskich. Jedyne co należy zrobić, to założyć i aktywować konto. A jeśli zrobisz to z naszym kodem promocyjnym, otrzymasz także bonus. Co więc trzeba zrobić, aby mieć dostęp do transmisji? Oto instrukcja:

  1. Załóż konto w Superbet z linku https://zagranie.com/goto/superbet i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Wpłać depozyt o wartości przynajmniej 40 PLN i obróć go jednokrotnie z kursem pojedynczym co najmniej 1.50
  3. Odbierz darmowy zakład o wartości 34 PLN i ciesz się z transmisji przygotowanych przez Superbet

Jordania – Hiszpania, transmisja na żywo w TV

Tak jak więc wspomniałem, próżno szukać meczu Jordania – Hiszpania w telewizji. Tak naprawdę polskie stacje skupiają się przede wszystkim na towarzyskim meczu Polaków z Chile, a także zbliżającym się transmisjom z mundialu. Z tego też względu należy szukać tego spotkania u zagranicznych dostawców. A spotkanie pomiędzy Jordanią i Hiszpanią odbędzie się w czwartek, 17.11 o godzinie 17:00 polskiego czasu.

Jordania – Hiszpania gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli więc chciałbyś zobaczyć mecz Jordania – Hiszpania, to jedyną opcją będzie znalezienie streamu w internecie. Chyba że w swoim pakiecie telewizyjnym posiadasz hiszpańskie stacje sportowe, gdzie taka transmisja będzie oczywiście dostępna. W innym przypadku należy skupić się na szukaniu legalnych stron streamingowych w internecie.

3500 zł tydzień bez ryzyka + 200 zł od depozytu + 34 zł freebet + 20 zł aplikacja mobilna!

Gdzie oglądać Jordania – Hiszpania?

A zatem gdzie oglądać Jordania – Hiszpania? Spotkanie to znajdziesz między innymi w ESPN sur, czyli popularnej stacji telewizyjnej w Ameryce Południowej, ale też na kanale TVE La 1, czyli w hiszpańskiej telewizji. Dostęp oferuje także kanał Sportklub 3 i SuperStar La Liga. Łatwiej jednak będzie znaleźć wspomniane już streamy, które oferują między innymi na Star+ czy DANZA Italia. 

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Jordania - Hiszpania?

Spotkanie to będzie transmitowane jedynie na streamach zagranicznych i między innymi w hiszpańskiej telewizji.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze