Jaś Kapela PRIME SHOW MMA – kim jest i dlaczego będzie walczył w tej federacji? Po ogłoszeniu walki lewicowego aktywisty wiele osób zaczęło zastanawiać się nad tym, kto to jest i co przyniosło mu aż taką popularność. Właśnie to tłumaczymy w poniższym tekście, ponieważ Jaś Kapela zmierzy się na pierwszej gali PRIME SHOW MMA.

Jaś Kapela PRIME SHOW MMA – kto to jest?

Jaś Kapela na PRIME SHOW MMA zmierzy się z Ziemowitem “Piastem” Kossakowskim. Jaś Kapela to lewicowy aktywista, a podłoże ich starcia jest ideologiczne, ponieważ Kossakowski to prawicowy dziennikarz. Wiele osób jednak zastanawia się, kim jest Kapela i skąd stał się tak popularny. Głośniej o nim zrobiło się po Hejt Parku z udziałem Stanowskiego, gdzie prowadzący programu i twarz Kanału Sportowego zmiażdżyła intelektualnie Jasia Kapelę.

Od tego czasu aktywnie działa w internecie, gdzie wygłasza swoje poglądy, a także przedstawia “warszawskie życie”. Teraz Kapela skupia się na PRIME SHOW MMA i wcale nie będzie miał prostej przeprawy, ponieważ Kossakowski ma nieco lepsze warunki fizyczne. O tym jednak więcej piszemy w kolejnych akapitach, gdzie też przedstawimy jego sylwetkę.

Jaś Kapela wzrost, waga, wiek

Jaś Kapela na PRIME SHOW MMA nie będzie miał wcale łatwej przeprawy. Lewicowy dziennikarz będzie musiał się bowiem zmierzyć z Kossakowskim. Obaj Panowie mają podobną budowę ciała, ale pozostałe warunki fizyczne na pierwszy rzut oka wcale nie przemawiają za Kapelą. Więcej o jego wzroście i wadze dowiemy się przed oficjalnym ważeniem na PRIME SHOW MMA, które będzie miało miejsce tuż przed samą galą.

Jaś Kapela PRIME SHOW MMA – kim jest? Co warto wiedzieć?

Jaś Kapela na PRIME SHOW MMA prawdopodobnie będzie walczył głównie z pieniężnych pobudek. Do rozstrzygnięcia ma też ideologiczny konflikt z Kossakowskim. Obaj Panowie nie przepadają za sobą, co już podkreślali wiele razy. Jaś Kapela aktywnie działa w internecie wyrażając lewicowe poglądy i konfrontując je z innymi twórcami treści w internecie, jak np. Stanowski, czy właśnie jego rywal na PRIME SHOW MMA.

Kto będzie rywalem Jasia Kapeli na PRIME SHOW MMA

Tak, jak już wspomnieliśmy wyżej, na PRIME SHOW MMA Jaś Kapela zmierzy się z Kossakowskim. Prawicowy dziennikarz nie jest może najpopularniejszą osobą w tym kraju, ale swoje grono odbiorców ma. Wiele osób uważa, że Kossakowski bez problemu wygra z Kapelą. Trudno określić jednak jak dziennikarz przygotuje się do tej walki i czy skupi się na motorycznych aspektach. Odpowiedź na pytania związane z jego formą poznamy więc dopiero podczas walki.

Kariera poza MMA

Internetowa kariera Jasia Kapeli nabrała rozpędu nie ze względu na występ w PRIME SHOW MMA, ale też dlatego, że wystąpił w Hejt Parku u Krzysztofa Stanowskiego. Jeden z właścicieli Kanału Sportowego dość dobitnie jednak pokonał go na argumenty, o czym świadczą m.in. komentarze na portalach społecznościowych. Jaś Kapela od tego czasu aktywnie działa i kontronfuje się z innymi osobami, w tym właśnie z Kossakowskim.

Jaś Kapela – kanał na YouTube

Jaś Kapela nie posiada co prawda swojego kanału na platformie YouTube, ale można na niej obejrzeć wiele fragmentów rozmów z nim prowadzonych, czy np. całą audycję w Kanale Sportowym. Przy rosnącej popularności tego aktywisty śmiało można założyć także, że wkrótce pojawi się na YouTubie ze swoim stale rozwijającym się kanałem.

Jaś Kapela Instagram

Warto jednak wspomnieć, że Jaś Kapela działa aktywnie na Instagramie. Swój profil prowadzi od wielu miesięcy, ale nie zebrał tam licznego grona obserwujących. Obecnie na IG ma ledwo ponad 3500 followersów, a jego przyrost nie jest duży.

Zdjęcie: pressfocus

FAQ

Kim jest Jaś Kapela?

Jaś Kapela to lewicowy aktywista, który największą popularność zdobył po występie w Hejt Parku u Stanowskiego.

Z kim będzie walczył Jaś Kapela?

Jaś Kapela na PRIME SHOW MMA zmierzy się z Kossakowskim, prawicowym działaczem i aktywistą.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze