Dzisiaj piątek, a to oznacza powrót League of Legends European Championship. W ramach wieczornych meczów będziemy świadkami wielkiego hitu, gdzie G2 Esports zagra z Rogue. To obecnie dwie najlepsze drużyny w Europie, więc jest na co czekać. Do tego jeszcze do kuponu dobrałem spotkanie Misfits Gaming z Origen. Zapraszam więc do analizy i sprawdzenia kuponu, jaki przygotowałem!

Załóż konto z kodem promocyjnym 2480, aby otrzymać:

2080 PLN od depozytu + 100 PLN bez ryzyka + MaxiZysk 200 PLN + 2 tygodnie bez podatku

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

2000 2080 zł od depozytu + 0 200  bez ryzyka + 200 PLN MaxiZysk + 2 tygodnie bez podatku

standardowa oferta 2200 zł. z naszym kodem: 2480 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 200 zł MAXIZYSK: 200 zł BEZ PODATKU: 14 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Misfits Gaming – Astralis (Origen)

(piątek 20:00)

Misfits Gaming jest na fali, a w ubiegłym tygodniu wygrało obydwa spotkania. Najpierw pokonało dość słabe exceL eSports, a później rozprawiło się z Schalke 04. Dzięki temu odbiło się trochę od dna i może realnie powalczyć o play-offy, co na pewno jest priorytetem. Widać, że MG z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej przygotowane i stosuje nowe zagrania, co na pewno zaprocentuje w summer splicie, jeżeli nie zdecydują się na zmiany. Mówi się, że to wersje beta G2 i trudno się temu dziwić. Styl gry trochę przypomina właśnie mistrzów Europy, ale czasami brakuje umiejętności indywidualnych.

Z kolei Astralis, dziedzic Origen, jak grało słabo, tak gra dalej. W ubiegłym tygodniu przegrało najpierw na średnie fnatic, a później na świetne Rogue. Jeszcze wcześniej zostało pokonane przez G2 Esports i dość niespodziewanie ograło exceL eSports, ale te akurat nie grzeszy formą. ASTR wygląda naprawdę przeciętnie na tle reszty stawki i trudno się dziwić temu, że to właśnie ono jest typowane do ostatniego miejsca razem z Team Vitality, co zresztą może się stać, gdyż VIT ma zaledwie jedno zwycięstwo mniej. Czy można więc szukać jakichkolwiek argumentów przemawiających za Astralis? 

Co obstawiać?

Przy spotkaniu Misfits Gaming z Astralis trzeba wyróżnić fakt, że MG w ostatnim czasie grało coraz lepiej, momentami wręcz więcej niż przyzwoicie, a do tego są na fali. Z kolei Astralis jak przegrywało, tak przegrywa dalej i tutaj się nie zmienia nic, a sam styl gry dalej stoi na tym samym, miernym poziomie. Do tego przede wszystkim należy pamiętać, że Misfits jeszcze ma o co walczyć, a Astralis już tak niekoniecznie. Kurs na zwycięstwo MG wynosi 1.48 i to właśnie go dodaje do kuponu. 

Moja propozycja: zwycięstwo Misfits Gaming
Kurs: 1.48

Zagranie na esport

G2 Esports – Rogue

Teraz czas na przedstawienie tego, na co kibice czekali najbardziej. Spotkania pomiędzy G2 Esports, a Rogue to nowe hity Europy (wcześniej G2 vs. fnatic), gdyż RGE teraz jest jedyną drużyną, która może realnie rzucić wyzwanie mistrzom Starego Kontynentu. FNC gra dość przeciętnie, więc na poważnie nie bierze się ich pod uwagę w tej rywalizacji. Początek tego sezonu nie jest zbytnio zaskoczeniem, gdyż zarówno G2, jak i Rogue, prezentują się świetnie i zajmują razem pierwsze miejsce. Tak, jak przewidywałem przed sezonem, Rekkles dał dużo świeżości G2, a do tego te teraz wręcz miażdży na dolnej alei. W jungli i na środkowej alei niewiele się zmieniło, czyli dalej Caps i Jankos szaleją w najlepsze, a ostatnio Olaf w rękach Polaka siał spustoszenie.

Z kolei Rogue co tydzień rozgrywa regularnie takie same zawody. Inspired i spółka po prostu “grają swoją grę” i prezentują się naprawdę świetnie. W ostatnim tygodniu drużyna Polaków zmiotła Astralis, a wcześniej rozprawiła się z Schalke 04. Tym samym Schalke, które na początku splitu sprawiło niespodziankę i pokonało Rogue. Widać też, że RGE uczy się na błędach i coraz bardziej stara się kontrolować przestrzeń na mapę, szczególnie grając wokół smoków. Do tego same kompozycje też wyglądają na bardziej zrównoważone, a win condition nie skupia się już tylko np. na ADC, czy midzie, ale też chociażby jungli. Warto o tym pamiętać, bo to dość ważne, szczególnie w kontekście walki z G2.

Co obstawiać?

W meczu G2 Esports z Rogue trzeba pod uwagę wziąć fakt, że to może być spotkanie decydujące o tym, kto do play-offów się dostanie z pierwszego miejsca. Do tego należy pamiętać też, że G2 lubi grać na RGE, co pokazywało nie tylko w tym splicie, ale też w całym ubiegłym roku. No i przede wszystkim na ważne spotkania mistrzowie Europy się mocno mobilizują. Dlatego moim wyborem w tym meczu jest zwycięstwo G2 po kursie 1.63, które da nam AKO 2.41. Dzięki temu zgarniemy ponad dwu krotność stawki.

Moja propozycja: zwycięstwo G2
Kurs: 1.63

forBET – 200 PLN bez ryzyka:

  • Zwrot za pierwszy nietrafiony kupon przysługuje osobom, które zarejestrowały konto na www.iforbet.pl z kodem promocyjnym 2480PLN
  • Zwrot przysługuje TYLKO za pierwszy zagrany kupon po rejestracji
  • Kupon musi być zagrany ze środków z salda głównego
  • Jeśli kupon będzie przegrany otrzymasz zwrot postawionej stawki do maksimum 200 PLN
  • Zwrot nastąpi w środkach bonusowych. Bonusem trzeba obrócić 4-krotnie z kursem minimalnym zdarzenia 1,2
  • Aby otrzymać zwrot, napisz na adres marketing@iforbet.pl i podaj swój login. W tytule maila wpisz „Zakład bez ryzyka”
  • Kurs minimalny kuponu 2,00.

kupon Lol forbet

Zaloguj się aby dodawać komentarze