Chcesz spróbować sił w obstawianiu meczów w internecie? Ten poradnik jest właśnie dla Ciebie. Krótko i przyjemnie wytłumaczymy tutaj, jak zacząć typować spotkania u bukmachera.

Po pierwsze, konto u bukmachera

Bez tego ani rusz. Jeśli nie chcesz już więcej zakładać się z kumplami o piwo, tylko z bukmacherem o pieniądze, no to musisz założyć konto na jego stronie internetowej.

Na szczęście, od jakiegoś czasu jest to mega proste i w początkowej fazie nie wymaga od Ciebie nawet dowodu osobistego. Taki system rejestracji funkcjonuje np. w LV BET. Podczas zakładania konta nie zapomnij wpisać kodu rejestracyjnego: 1500PLN. Dzięki temu otrzymasz zupełnie darmowe 20 PLN po rejestracji. Nie musisz więcej zaczynać przygody z bukmacherką od wpłaty własnych pieniędzy.

Rejestracja w LV BET

Bukmacherzy dbają o prywatność danych graczy, więc nie musisz się martwić o bezpieczeństwo. Firmy bukmacherskie potrzebują informacji, które wpisujesz podczas rejestracji, aby mogły zweryfikować przede wszystkim Twoją pełnoletniość, ale również prawdziwość danych.

W tym miejscu dowiesz się więcej o LV BET, rejestracji, a także o bonusie na start od bukmachera.

Wpłaty i wypłaty

Jeśli wykorzystałeś już darmowe 20 PLN, które otrzymałeś po rejestracji i chcesz grać dalej, to konieczna jest wpłata środków do depozytu bukmachera. Na przykładzie LV BET, możesz to zrobić w zakładce „Płatności” tradycyjnym przelewem, przelewem online czy np. za pośrednictwem aplikacji mobilnej banku i funkcji BLIK.

Jeśli wygrałeś, albo po prostu nie chcesz już grać i masz zamiar wypłacić środki, to wystarczy wejść w zakładkę „Płatności”, a następnie klikasz „Wypłaty”, wypełniasz dane bankowe i czekasz. Z reguły trwa to do 24h. Nie ponosisz za to oczywiście żadnej opłaty, a minimalna kwota jaką możesz wypłacić to 25 PLN.

Pierwszy zakład – kursy bukmacherskie

Żeby w ogóle zacząć obstawiać musisz wiedzieć o co chodzi w kursach bukmacherskich. Są to przeliczniki ustalane na podstawie analiz traderów (osób wystawiających kursy), które mają wskazywać szanse na powodzenie konkretnego zakładu.

Weźmy na przykład mecz Realu Madryt z FC Barceloną. Na „jedynkę” (1), czyli gospodarzy został wystawiony kurs o wartości 1.50, na remis (X) 3.00, a na gości (dwójka, 2) 5.70. Postawioną sumę bukmacher mnoży razy przelicznik i podaje potencjalną wygraną.

Ważne: twoja stawka jest pomniejszana o 12% podatek. Jeśli więc chcesz obstawić za 100 zł, to od tej sumy zostanie odjęty podatek. Realnie wniesiesz zakład za 88 PLN (100zł – 12%).

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o kursach bukmacherskich? Im niższy na daną drużynę, tym jest ona większym faworytem w oczach bukmacherów. Nie oznacza to jednak, że musi wygrać! Nie polecamy obstawiania tylko po przelicznikach. Do umiejętnego grania potrzebne są własne analizy szans lub wzięte z Zagranie!

Tutaj możesz znaleźć bukmacherskie typy dnia, czyli wszystkie propozycje, które przygotowaliśmy. A tutaj możesz dołączyć do Grupy Zagranie na Facebooku.

Dzięki temu nie musisz sam siedzieć nad żmudnymi analizami, wystarczy przeczytać nasze zapowiedzi, które są naprawdę obszerne. Nie polecamy brania typów w ciemno, w bukmacherce ceni się samodzielne myślenie. Możemy Ci zasugerować typ, dać największe możliwe szanse na zwycięstwo, ale na koniec to Twój portfel i Twoje decyzje.

Rodzaje zakładów

Na początek polecamy korzystanie z najprostszych możliwych opcji do wyboru, takich jak 1×2. To oznacza obstawianie wygranej gospodarzy lub gości, albo remisu. Na tym przykładzie omówiliśmy wcześniej kursy.

W drugiej kolejności prostoty przedstawiają się zakłady na ilość bramek w meczu. Bukmacherzy w swojej ofercie wystawiają linię, najpopularniejsza to +2,5/-2,5. Jeśli zdecydujesz się np. na obstawienie w meczu Real Madryt – FC Barcelona +2,5 to wygrasz, gdy w meczu padną 3 lub więcej goli, czyli wyniki takie jak 2:1, 1:2, 3:0, 0:3 i w górę. Jeśli typujesz poniżej 2,5 gola, to ustawiają Cię tylko rezultaty poniżej 3 goli, a więc 1:1, 1:0, 0:1, 0:0.

Na Zagranie znajdziesz analizy sportowe dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, sporty walki czy hokej. Na dole zostawiamy Tobie przydatne zakładki na stronie, z których dowiesz się, jak najlepiej obstawiać wybrane sporty oraz jakie zakłady są najbardziej skuteczne i popularne. W tych artykułach wytłumaczymy Ci także bardziej zaawansowane rodzaje zakładów.

Comments are closed.