Tak się złożyło, że również w Wyszjeszaja Liha widzę dzisiaj spore szanse na rzuty rożne. Grają drużyny, które potrzebują punktów, aby zrealizować swoje cele. W ten piątek mają realne szanse, aby po nie sięgnąć i zrobią wszystko, aby tak też się stało. Zameldujemy się na boiskach beniaminków Smorgonie i Gomel, licząc na emocjonujące spotkania. Zapraszam do lektury i do sprawdzenia opinii o LVBET!

Tylko w LVBET na start:

3000 PLN od depozytu + 333 PLN bez ryzyka + 70 PLN w bonusach + 20 PLN Freebet

Zarejestruj się z kodem 3423PLN i skorzystaj z oferty powitalnej!

Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
Koszulka LVBET Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

3000 zł od depozytu + 333 zł zakład bez ryzyka +  20 zł freebet + 220 zł inne bonusy

Oferta dostępna z kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 1500 zł + 50% do 1500 zł BEZ RYZYKA: 333 zł FREEBET: 20 zł BONUSY: 220 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Smorgonie vs Nioman Grodno (07.05. godz. 17:00)

Pomimo porażki gospodarzy z BATE należy ich pochwalić. Wiele osób spodziewało się pogromu jak w Soligorsku, czy też w Brześciu, a przegrana 0:1 wcale wstydu nie robi. Ba beniaminek stworzył sobie kilka dogodnych szans i blisko było sprawienia sensacji, jakim niewątpliwie byłby remis wywieziony z Borysowa. To może dobrze nastrajać kibiców Smorgonie, którzy od początku tej kampanii nie są rozpieszczani przez swoich ulubieńców. Dla słabszych ekip ważne są mecze domowe, co mogliśmy zauważyć w pojedynku ze Sputnikiem. Tam gospodarze sięgnęli po pierwszy komplet oczek tych rozgrywkach i liczą, że z Niomanem będzie podobnie. Co by nie mówić będzie to ciężkie zadanie, ale w piłce wiele jest możliwe. Czy beniaminek powiększy dzisiaj swój dorobek punktowy?

Przyjezdni zawodzą i możemy powiedzieć, że nie jest to mały, ale duży kryzys. Pamiętamy, jak zespół z Grodna w poprzednich rozgrywkach bił się o eliminacje do europejskich pucharów, a tutaj proszę, kilka miesięcy i całkiem uleciała forma gości. Trudno jest określić, czemu tak się stało, ale po raz kolejny mamy dowód na to, że w futbolu czas szybko leci i przez ten okres może wiele się zmienić. Jakościowo skład Niomanu jest na środek stawki i być może potrzebny jest mecz dzisiaj w Smorgonie, aby wrócić na prostą. Zwycięstwo nad beniaminkiem to jest mus, aby nie zatracić resztki pewności siebie. Jak poradzą sobie przyjezdni na boisku przeciwnika? Czy kibice gości będą radować się z pierwszej wygranej w tym sezonie?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:24.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Smorgonie w lidze zakończyło się porażką 0:1 z BATE
 • Smorgonie znajduje się na 14. miejscu w lidze z dorobkiem 4 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 1 zwycięstwo
 • Ostatnie spotkanie Niomana Grodno w lidze zakończyło się porażką 1:2 z Isłaczem Mińsk
 • Nioman Grodno znajduje się na 15. miejscu w lidze z dorobkiem 3 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 2 remisy i 1 porażka
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Niomana Grodno 3:1
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Smorgonie, zakończyły się 2 remisami i 3 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Jedni i drudzy marzą, aby wygrać. Po prostu potrzebują tego sukcesu jak tlenu, aby odbudować pewność siebie. Pierwszym moim pomysłem był klasyczny wynik BTTS, ale stwierdziłem, że większe szanse są na rzuty rożne. W takich spotkaniach o sześć punktów gra się na całego. Nie ma wielkiej kalkulacji, liczy się, aby zdobyć więcej goli od rywala. Stawiam na spotkanie od bramki do bramki i mam nadzieję na sporą intensywność. Nioman jest bardzo overowy w kornery, ale i Smorgonie coś zawsze dorzuca. Linia 9.5 w zakładach LVBET wydaje się kusząca i ją pobieram do swojego AKO.

LVbet
1.95
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Skorzystaj z kodu promocyjnego od LVBET już dziś!

grupa

Gomel vs Słuck (07.05. godz. 19:00)

O Gomel moje zdanie znacie i szkoda, że zawiedli w Witebsku, chociaż swoje okazje mieli i nawet jedna poprzeczka się pojawiła. Beniaminek gra bardzo odważny i ofensywny futbol. Nie boi się nikogo i to procentuje, bo są bardzo wysoko w tabeli Wyszejszaja Liha. Trzeba trzymać tę formę i dyspozycję, ponieważ jest szansa osiągnąć coś wielkiego w tej kampanii. Dzisiaj stawiani są w roli faworyta i ciekawy jestem, jak się z niej wywiążą. Przecież w zdecydowanej ilości meczów Gomel jest underdogiem, a tutaj daje się większe szanse na wygraną wieloletnim uczestnikiem białoruskiej ekstraklasy. Beniaminek na własnym obiekcie jest na razie bezbłędny i nie zaznał smaku porażki. Czy ta pierwsza pojawi się w ten piątek? O tym dowiemy się późnym wieczorem.

Po drugiej stronie barykady znajduje się Słuck, który nie chce nawiązać do poprzedniego sezonu. Tam do końca walczył o utrzymanie w elicie i pomimo tego, że przez jakiś czas byli nawet liderami Wyszejszaja Liha, to ostatecznie mało brakowało, a spadliby szczebel niżej. Zbierają pojedyncze oczka, które powodują, że są nad kreską, ale to dopiero początek tych rozgrywek i tym samym wiele może się zmienić na przestrzeni roku 2021. Niedawno pojawiły się problemy finansowe u przyjezdnych, ale najwidoczniej zostały one zażegnane i cel jeden, spokojne pozostanie w białoruskiej ekstraklasie. Jak na tamtejsze warunki nie ma tutaj wielkich gwiazd. Liczy się kolektyw i zgranie. Komplet punktów na stadionie beniaminka to by było coś. Czy Słuck osiągnie sukces w Gomel?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 22 czerwca 2022 01:24.

Ключавыя моманты (statystyki):

 • Ostatnie spotkanie Gomel w lidze zakończyło się remisem 0:0 z Witebskiem
 • Gomel znajduje się na 6. miejscu w lidze z dorobkiem 12 punktów
 • Ich bilans meczów domowych to 2 zwycięstwa i 1 remis
 • Ostatnie spotkanie Słucka w lidze zakończyło się remisem 1:1 z Dynamo Brześć
 • Słuck znajduje się na 11. miejscu w lidze z dorobkiem 6 punktów
 • Ich bilans meczów wyjazdowych to 1 remis i 3 porażki
 • Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się zwycięstwem Słucka 4:3
 • Pięć ostatnich spotkań, które odbyły się pomiędzy tymi zespołami na stadionie Gomel, zakończyły się 1 remisem i 4 zwycięstwami gości

Co obstawiać?

Kursy wystawione w stronę gospodarzy są dla mnie zbyt niskie. Okej, są faworytami w pojedynku ze Słuckiem, ale to doświadczenie jest po stronie gości. Uważam jednak, że w swoim stylu Gomel postara się zdominować swojego przeciwnika i tym samym pojawi się sporo kornerów. Słuck jednak też nie ma nic do stracenia i liczę na ciekawy pojedynek. Moim typem będą ponownie rzuty rożne. Wiemy doskonale, że na Białorusi pada wiele stałych fragmentów gry i mam nadzieję, że dzisiaj ujrzymy ich sporo.

LVbet
1.65
Powyżej 9.5 rzutów rożnych

Sprawdź koniecznie bonusy od LVBET!

Białoruś LVBET na 07.05.

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

fot. Myrie

Zaloguj się aby dodawać komentarze