Każdy typer by chciał, ale nie każdy potrafi. Tak w skrócie można określić cały mechanizm, który polega na ograniu bukmachera. Zakłady sportowe to rywalizacja na linii bukmacher – gracz. Chodzi o to, by wykazać się większą wiedzą i umiejętnością przewidywania, co w ostatecznym rozrachunku prowadzi do wygranych. Kiedy gracz zwycięża, to bukmacher przegrywa. Na tym polega cały proces dotyczący obstawiania zakładów bukmacherskich. Czy istnieją jakieś sprawdzone rady, które mogą posłużyć do ogrania bukmachera? Oczywiście, ale to tylko wyznaczniki, które zwiększają twoje szansę w walce z “bukiem”, a nie dają gwarancji pewnych zwycięstw. Jak ograć bukmachera? Sprawdź nasze porady!

Poniżej zaprezentujemy kilka podstawowych zasad, które ułatwiają ogrywanie bukmacherów. Do wszystkiego trzeba podejść z chłodną głową, bo jeśli chcesz ograć bukmachera, to musisz się naprawdę wysilić. Oczywiście może zdarzyć ci się złoty strzał, ale sztuką jest wygrywanie w dłuższej perspektywie czasu, a nie tylko w jednorazowym kuponie. Im dłużej gracz ogrywa bukmachera – tym jego gra jest bardziej zyskowna.

Jak ograć bukmachera? Przede wszystkim: strategia gry!

Jeśli zainteresowałeś się zakładami bukmacherskimi w celu zarobkowym, to już na początku zdradzimy ci, żeby nastawić się na długą drogę. Każdy może trafić kupon, w którym mu się poszczęści. Zawodowa gra od rekreacyjnego obstawiania różni się jednak tym, że typer nastawia się na regularne zyski w dłuższej perspektywie czasu. A to nie jest możliwe, jeśli gracz zda się tylko na łut szczęścia.

Na początek musisz ustalić swoją strategię gry, a więc wybrać dyscyplinę sportu, w której chcesz się specjalizować i określić cel. Ważne, by nie traktować zakładów jako głównego sposobu na życie. Jako Zagranie promujemy bezpieczną grę, a więc taki model gry, który nie niesie ze sobą skutków związanych z uzależnieniem od hazardu. Strategia gry to właśnie umiejętność panowania nad emocjami, czyli chłodna ocena sytuacji. Zachowując zawsze zimną głowę podejmiesz przemyślane decyzje, które nie narażą cię na stratę. To pierwszy krok na drodze do ogrania bukmachera!

Analizuj mecze, czyli dowiedz się więcej niż bukmacher

Nie typuj wszystkich sportów naraz, ponieważ nikt nie jest doskonały i nie ma fachowców, którzy równie dobrze znają się na snookerze, piłce nożnej i tenisie ziemnym. Wybierz swoją dyscyplinę i dogłębnie poznaj jej mechanizmy. Śledź najnowsze informacje, oglądaj mecze, a także wsłuchaj się w głos ekspertów. Co dalej? Przystąp do analizowania meczów przed zagraniem zakładu. To najważniejszy element, by ograć bukmachera. Dlaczego? Bo firmy bukmacherskie robią to samo! Pracownicy bukmacherów także analizują mecze i na podstawie tej wiedzy wystawiają kursy. Robiąc analizę meczu, a więc sprawdzając statystyki, składy, tabelę, historię spotkań, dostrzegając tendencje – będziesz miał znacznie lepszy ogląd sytuacji. A co za tym idzie.. w twojej głowie pojawi się konkluzja związana z najlepszym typem, jaki możesz zagrać w tym spotkaniu.

Analiza meczu

Analiza meczu sprawia, że nie obstawiasz na chybił-trafił, a grasz przemyślane zakłady. Bukmacherzy liczą na to, że ich klienci zdadzą się na sytuacje losową i obstawią typ, który wynika z ich przeczucia, a nie analizy. Wiadomo, że w dłuższej perspektywie szczęście zawodzi i typerzy przegrywają. Ci jednak, co analizują mecze doskonale wiedzą, co robią i dlaczego obstawiają taki zakład, a nie inny. Nawet jeśli raz czy drugi przegrają, to w kolejnych przypadkach mogą ograć bukmachera.

Obserwuj kursy bukmacherskie

Bukmacherzy do wielu sportów wystawiają kilkadziesiąt, a nawet kilkaset kursów. Gracz może korzystać z szerokiego wachlarzu zakładów, gdzie wytypuje wynik, a także sumę goli, strzelców, handicap itd. Przed zagraniem zakładu należy szczegółowo sprawdzić ofertę bukmacherską – co można obstawiać, a także po jakim kursie. Co więcej, wnikliwy typer obserwuje także tendencje kursową – jeśli widzi, że kurs spada, to jest to dla niego informacja, że zakład ten jest coraz bardziej prawdopodobny. Z kolei jeśli kurs rośnie, to wydarzyło się coś, co spowodowało taki stan rzeczy np. kontuzja ważnego zawodnika. Z różnic kursowych można wyciągnąć ciekawe wnioski, które później można wykorzystać w ograniu bukmachera.

Kursy bukmacherskie

W tym miejscu trzeba wspomnieć także o zawyżonych kursach, czyli tzw. valuebetach. To bardzo istotny termin w zakładach bukmacherskich, który daje przewagę nad bukmacherem. Valuebet to zakład, gdzie bukmacher błędnie wystawił kurs – ustalił wyższy współczynnik niż faktycznie powinien być. Gracz może to wykorzystać na swoją korzyść i zagrać w teorii zakład z większym prawdopodobieństwem zwycięstwa po wyższym kursie.

Stosuj system bukmacherski

System bukmacherski to kolejna pomoc, by ograć bukmachera. Dzięki systemowi będziesz wiedział jaką stawkę zastosować do wybranego zakładu. W ten sposób twój budżet będzie bezpieczny i przewidywalny, ponieważ system bukmacherski wyklucza nerwową grę va banque za całość swojego bankrollu. W zależności od tego jaki system zastosujesz – będziesz wdrażał w życie jego poszczególne etapy. Jeśli cierpliwie będziesz realizował postanowienia systemu, to w momencie wygrania kuponu – powinieneś odrobić wcześniejsze straty, a także zyskać coś na plus.

Systemów bukmacherskich jest kilka – sam zdecyduj, który chcesz wybrać: https://zagranie.com/systemy-bukmacherskie/. Pamiętaj, że system działa tylko wtedy, gdy krok po kroku stosujesz się do jego wytycznych odnośnie stawki i kursów.

Korzystaj z bonusów bukmacherskich

Bukmacherzy dają w bonusach pieniądze, więc to okazja do zgarnięcia darmowej kasy na grę. Jak tutaj można ograć bukmachera? To proste – trzeba odebrać bonus, a następnie zastosować się do regulaminu związanego z obrotem, tak by pieniądze zostały na naszym koncie. Dobrą wiadomością dla graczy jest to, że nie każdy bonus trzeba obracać i czasami już sama rejestracja daje darmową gotówkę do obstawiania. Bonus bez depozytu z naszym kodem promocyjnym przy rejestracji można otrzymać od takich bukmacherów:

Ciekawą opcją ogrania bukmachera są także zakłady bez ryzyka ze zwrotem na konto główne. A więc odbierasz ubezpieczony zakład, obstawiasz, a jeśli nie trafisz otrzymujesz zwrot stawki, który możesz z powrotem wypłacić na swoje konto bankowe. Taką ofertę otrzymujesz od:

Obstawiaj sprawdzone typy od Zagranie

Jeśli na początku nie czujesz się silny w robieniu własnych analiz i typów, to możesz skorzystać z gotowych typów od Zagranie! Nasze grono redakcyjne, to sprawdzeni typerzy, którzy osiągają regularne profity. Na naszej stronie i grupie na facebooku znajdziesz typy dnia dotyczące wielu dyscyplin sportowych:

grupa

Zaloguj się aby dodawać komentarze