Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków: gdzie oglądać mecz? Transmisja w TV oraz stream online I 20.11.2021

wisła kraków piłkarz

W tę sobotę, 20.11.2021, zawodnicy Jagiellonii Białystok zagrają na własnym stadionie z Wisłą Kraków. Wiślacy są tutaj underdogiem, ale jednak śmiało możemy stwierdzić, że mają predyspozycje, żeby tutaj powalczyć. Czy uda się im sprawić niespodziankę? Sprawdź, gdzie oglądać mecz i zobacz, co wiemy o transmisji w TV!

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków – gdzie oglądać dzisiaj?

W sobotę, 20.11.2021, o godzinie 15:00 dojdzie do meczu Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków. Spotkanie będzie rozgrywane w ramach 15 kolejki Ekstraklasy. Na papierze to gospodarze są faworytami i powinno mieć to swoje przełożenie na mecz. Czy uda się im wygrać te starcie? Sprawdź, gdzie oglądać spotkanie i dowiedz się, co wiemy o transmisji w TV oraz streamie online. Zerknij również na zakład bez ryzyka w eWinner, bo dzięki niemu możesz obstawiać starcia i nie martwić się o wyniki meczów!

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków: gdzie oglądać za darmo?

Stream online z meczu Jagiellonii z Wisłą będzie za darmo do obejrzenia w Canal+ Online. Taka możliwość powstała na skutek naszej współpracy z eWinnerem. Jak to dokładnie wygląda i co trzeba zrobić?

  1. załóż konto w eWinner: https://zagranie.com/go/ewinner
  2. wpisz kod ZAGRANIE
  3. w ciągu siedmiu dni dokończ weryfikację konta
  4. zagraj dowolny zakład bez ryzyka w eWinner
  5. ZGŁOŚ SIĘ po voucher (napisz na czat klienta w eWinner)
  6. użyj go na Canal+ Online

ewinner voucher

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Jagiellonii z Wisłą będzie można odpalić w TV. Canal+ Online to platforma streamingowa, która zadbała o własną aplikację na telewizor. Dzięki niej odpalisz tam starcie tych ekip w dobrej jakości i nie będziesz musiał płacić za dostęp do Canal+ Sport.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków: stream na żywo online

Stream na żywo online z meczu Jagiellonii z Wisłą będzie pokazywany także na telefonach i w przeglądarce. Wystarczy, że będziesz miał dostęp do internetu, a będziesz mógł odpalić starcie tych ekip w dobrej jakości.

Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków: zapowiedź meczu

Rywalizacja Jagiellonii z Wisłą na pewno nie będzie nudna. Jednak to typowy mecz, który może pójść w każdą ze stron. Dlatego bezpieczniej jest go obstawiać np. bez ryzyka w eWinner. Pamiętaj o tej możliwości, gdy będziesz decydował się na granie zakładów!

Zdjęcie: Rafał Rusek/PressFocus

Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonii Białystok z Wisłą Kraków?

Spotkanie tych ekip będzie transmitowane w Canal+ Online.

O której Jagiellonia zagra z Wisłą?

Spotkanie Jagiellonii z Wisłą zaplanowane zostało na godzinę 15:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze