Gdzie obejrzeć mecz Inter – Empoli? Przeczytaj ten tekst, a wszystkiego się dowiesz. W środę Inter zmierzy się na własnym stadionie z Empoli. Mistrzowie Włoch naturalnie są mocnymi faworytami w tej rywalizacji, ale Empoli na pewno może powalczyć o dobry wynik. Czy dojdzie tutaj do niespodzianki i to goście dopiszą sobie wygraną na konto?

Inter – Empoli – gdzie oglądać dzisiaj?

W środę Inter zagra z Empoli w ramach 1/8 finału Pucharu Włoch. Gospodarze są w tej rywalizacji bardzo mocnymi faworytami, ale czy to wykorzystają i zdobędą ważną wygraną? Pierwsza z tych ekip to przecież obecny mistrz kraju, który w tym sezonie kroczy pewnym krokiem po obronę tytułu. W pucharze również jest faworytem, więc tutaj dojdzie do interesującego spotkania z udziałem tych drużyn. Obejrzysz je m.in. w STS TV, o czym więcej piszemy niżej.

Inter – Empoli: za darmo w internecie

Gdzie oglądać za darmo mecz Inter – Empoli? Taką możliwość da Ci m.in. STS, ale musisz jednak spełnić pewne warunki, jakie stawia ten operator. O szczegółach piszemy niżej, a teraz zobacz jeszcze, gdzie oglądać Puchar Włoch!

Inter – Empoli: dzisiaj, transmisja na żywo w TV

Transmisja w TV z meczu Inter – Empoli będzie pokazana także w STS TV. Tutaj jednak są nieco inne warunki i musisz już zagrać dowolny kupon za minimum 2 PLN.

  1. zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/stsbezryzyka
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN na maksymalnie 24h przed meczem
  5. Przejdź do TV
  6. Oglądaj mecz
sts tv, baner
fot. sts

Inter – Empoli: stream na żywo online

Gdzie będzie stream online z meczu Inter – Empoli? To spotkanie będzie transmitowane także w aplikacji mobilnej od STS. Musisz jednak ją pobrać, a możesz to zrobić w sklepie Androida lub iOS.

Inter – Empoli: zapowiedź meczu

Mecz Inter – Empoli z całą pewnością będzie bardzo ciekawy i warto go obejrzeć. Przed startem rywalizacji zapoznaj się także z kursami, jakie wystawili operatorzy, bo obstawiając zwiększasz emocje z oglądania.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 29 czerwca 2022 02:21.

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać mecz Inter - Empoli?

Spotkanie Interu z Empoli będziesz mógł obejrzeć m.in. w STS, Fortunie i Superbecie.

O której Inter zagra z Empoli?

Mecz Inter - Empoli zaplanowany został na godzinę 21:00.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze