Wielu graczom zdarza się nie doczytać warunków korzystania z bonusów bukmacherskich. W momencie rozpoczęcia gry, zaczynają się schody – dlaczego nie otrzymałem bonusu, dlaczego nie mogę wypłacić środków itp. Co wtedy? Od razu wiadomo, że coś poszło nie tak. Najczęstszym powodem jest błędny obrót otrzymanym bonusem. Pamiętajcie, że każdy legalny bukmacher może rozdawać dodatkowe środki pieniężne, jednak jest to ściśle związane z regulaminem promocyjnym. Jeśli posiadasz aktywne konto bukmacherskie lub masz zamiar dokonać procesu rejestracyjnego, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, ile razy trzeba obrócić bonus STS!

Specjalna promocja dla czytelników Zagranie.com – ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Standardowa oferta promocyjna od STS wynosi 1200 PLN. Jednak dzięki naszej współpracy z legalnym bukmacherem możemy obdarować Cię dodatkowymi środkami pieniężnymi! Dla graczy, którzy o tym nie wiedzą – na naszym portalu obowiązuje nowy kod promocyjny, który umożliwia zdobycie większego bonusu na START w STS!

KOD PROMOCYJNY – 1259PLNCo to oznacza dla nowych graczy? Już wyjaśniamy 🙂

 • Dodatkowe 1200 zł bonusu od depozytu
 • 30 zł zakład bez ryzyka
 • 29 zł freebetu

Tylko dzięki użyciu naszego kodu promocyjnego zyskujesz wyższy bonus po założeniu konta na stronie STS. Zastanawia Cię pewnie, gdzie znaleźć inne kody obowiązujące na Zagranie.com? Ułatwimy sprawę, po prostu podajemy LINK: BONUSY I KODY BUKMACHERSKIE.

OK, w takim razie zaczynamy od początku. O kwotach bonusowych już wiecie, teraz nadszedł czas na wyjaśnienie, w jaki sposób otrzymać dodatkową kasę. Dokładnie przedstawimy, jakie kryteria należy spełnić podczas procesu rejestracyjnego. Poruszymy również ważną kwestię – ile razy trzeba obrócić bonus STS? Zaczynamy!

REJESTRACJA KONTA BUKMACHERSKIEGO – to niezwykle łatwa sprawa. Proces rejestracyjny to jedynie wypełnienie dwóch krótkich stron formularza. Na pierwszej z nich należy wpisać dane konta, czyli adres e-mail, hasło i numer telefonu. Najważniejszym polem jest KOD PROMOCYJNY, dzięki któremu możecie otrzymać wyższy bonus na START. W przypadku rejestracji za pośrednictwem naszej strony, kod pojawia się automatycznie. Jednak w sytuacji dokonania procesu rejestracyjnego poprzez inną stronę, koniecznie wpisz kod: 1259PLN. Tylko dzięki temu uzyskasz dostęp do dodatkowych środków pieniężnych. Druga strona formularza polega na wpisaniu kilku podstawowych danych osobowych. To wszystko! Po zatwierdzeniu danych, stajesz się właścicielem konta bukmacherskiego.

ile razy trzeba obrócić bonus STS

Pamiętaj, że weryfikacja konta jest potrzebna do wypłaty wygranej gotówki! Przecież masz zamiar obstawiać zakłady tak, aby w końcu przelać środki pieniężne na własne konto bankowe, prawda?! Bukmacher STS musi mieć pewność, że jesteś tym za kogo się podajesz. Właśnie w tym celu musisz przygotować skany bądź zdjęcia obu stron dowodu tożsamości, numer PESEL oraz numer konta bankowego, na które mają być przelewane Twoje wygrane.

Czy chcesz mieć konto w STS? Proces rejestracyjny jest w pełni gotowy i czeka na Ciebie – tylko pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego 1259PLN!

Warunki obrotu bonusem w STS

Ile razy trzeba obrócić bonus STS? Pakiet startowy, jaki otrzymujesz zaraz po dokonaniu rejestracji swojego konta bukmacherskiego, składa się z różnych bonusów, a z kolei te z odmiennych warunków obrotu. Brzmi skompilowanie, jednak nie ma tragedii. Sami zobaczycie. Krok po kroku przedstawimy Ci co i jak.

Freebet w STS – 29 zł darmowego zakładu

Zagraj na koszt bukmachera! Takie promocje lubimy najbardziej prawda? Jednak nie zapominajmy o pewnych warunkach do spełnienia, między innymi:

 • Aby otrzymać freebetu musisz dokonać weryfikacji konta bukmacherskiego.
 • Do wykorzystania posiadasz wyłącznie kwotę bonusu, nie możesz połączyć go ze środkami depozytu.
 • Na wykorzystanie bonusu masz 120 dni.
 • Freebetem nie można obstawić zakładów – Hit Dnia, Zakład Bezpieczny oraz MaxiKombi, wszystkie inne są dostępne.
 • Nie musisz od razu wykorzystywać całej kwoty, aby obstawić jeden zakład. Możesz podzielić go na kilka typów.
 • Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem – zaliczane są tylko zwycięskie zakłady (W celu przeniesienia środków na konto depozytowe należy zagrać sumą 90 zł na wygranych kuponach).
 • Minimalny kurs zakładu wynosi 1.91 (pamiętaj, że może to być kurs jednego zakładu bądź całego kuponu składającego się z różnych wydarzeń).

Zakład bez ryzyka w STS – 30 zł zwrotu

Kolejna niespodzianka! Wystarczy użyć naszego kodu, aby zgarnąć darmowy zakład. Co należy zrobić?

 • Zarejestrować się z naszym kodem promocyjny.
 • Wpłacić depozyt w kwocie minimalnej 20 zł.
 • Postawić swój pierwszy zakład za minimum 20 zł, może być dowolny SOLO lub AKO.
 • Jeśli okaże się, że wygrałeś – zabierasz kasę! Jeśli przegrasz – dostajesz zwrot na konto depozytowe.

Bonus 100% od depozytu – dodatkowe 1200 zł

Jakby tego było mało, mamy dla Ciebie kolejny bonus! Tym razem 100% od depozytu. Zasady są proste, wpłacasz 1200 zł depozytu, a legalny bukmacher STS dodaje kolejne 1200 zł do Twojego konta. Brzmi nieźle prawda? Sprawdź warunki obrotu bonusem.

 • Warunki obrotu obejmują wyłącznie kwotę otrzymanego bonusu.
 • Bonus obracasz tylko trzykrotnie.
 • Czas jaki otrzymujesz na użycie bonusu to 120 dni.
 • Kupony, jakie postawisz muszą zostać postawione po kursie 1.91.
 • Do obrotu bonusem zaliczają się wszystkie zakłady dostępne w ofercie bukmachera, z wyjątkiem Hitu Dnia, Zakład Bezpieczny oraz MaxiKombi.

Warunki, jakie należy spełnić podczas wypłaty depozytu

Każdy gracz rejestrujący się na stronie internetowej STS, otrzymuje dostęp do konta bukmacherskiego. Jednak należy zaznaczyć, że takowe konto składa się z dwóch – jednego, na którym trzymany jest depozyt (czyli środki pieniężne, które można wypłacić), drugim jest konto, na którym trzymane są środki bonusowe (czyli pieniądze podarowane graczowi przez legalnego bukmachera).

Po wczytaniu się w regulamin bonusów możemy wywnioskować, że jeśli gracz chce wypłacić pieniądze z konta depozytowego musi spełnić podstawowy warunek jednokrotnego obrotu wpłaconym depozytem.

Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie bukmachera STS przed łowcami bonusów, czyli graczami którzy zakładają konto w celu wyłącznie dodatkowych środków.