Ile razy trzeba obrócić bonus STS, aby wypłacić gotówkę?

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Zakłady Bukmacherskie
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1500 zł od trzech depozytów
+ 0 100 zł bez ryzyka + 60 zł bonus za zadania
_____________________

✅ SPECJALNY BONUS: + 250 za gola Interu lub Atalanty!

standardowa oferta to 1560 zł, a z naszym kodem zgarniasz 1660 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 1500 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 100 zł
BONUS ZA ZADANIA: 60 zł
Kod promocyjny: ZAGRANIE

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Jak obrócić bonus w STS?

Po założeniu konta z kodem promocyjnym ZAGRANIE otrzymasz dostęp do promocji z zakładem bez ryzyka do 140 złotych na pierwszy kupon ze zwrotem na depozyt w przypadku postawienia za prywatne pieniądze (brak obrotu). W ofercie mamy również 3 bonusy od depozytu do 1500 złotych, które należy obrócić 2x z kursem minimalnym 1.91 na kuponie oraz bonus 60 zł za wykonanie sześciu zadań, który ma takie same warunki obrotu.

Obrót bonusem w STS

Wielu graczom zdarza się nie doczytać warunków korzystania z bonusów bukmacherskich. W momencie rozpoczęcia gry pojawiają się schody – dlaczego nie otrzymałem bonusu, dlaczego nie mogę wypłacić środków itp. Co wtedy? Od razu wiadomo, że coś poszło nie tak. Najczęstszym powodem jest błędny obrót otrzymanym bonusem. Pamiętajcie, że każdy legalny bukmacher może rozdawać dodatkowe środki pieniężne, jednak jest to ściśle związane z regulaminem promocyjnym. Jeśli posiadasz aktywne konto bukmacherskie lub masz zamiar dokonać procesu rejestracyjnego, przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, ile razy trzeba obrócić bonus STS!

STS obrót bonusem 2024 – Pakiet 1700 zł ✔️
Kod promocyjny STSZAGRANIE
Bonus od 1. depozytu100% do 300 zł
Zakład bez ryzyka140 zł
Bonus od 2. depozytu50% do 500 zł
Bonus od 3. depozytu50% do 700 zł
Bonus za zadania60 zł
+ Bonus “Zaproś kumpla”50 zł

Specjalna promocja dla czytelników Zagranie.com – ile razy trzeba obrócić bonus STS?

Standardowa oferta promocyjna od STS wynosi 1560 PLN. Jednak dzięki naszej współpracy z legalnym bukmacherem możemy obdarować Cię dodatkowymi środkami pieniężnymi! Dla graczy, którzy o tym nie wiedzą – na naszym portalu obowiązuje nowy kod promocyjny, który umożliwia zdobycie większego bonusu na START w STS – aż 1700 PLN!

KOD PROMOCYJNY – ZAGRANIECo oznacza STS bonus dla nowych graczy? Już wyjaśniamy 🙂

 • 1500 zł bonusu od trzech pierwszych depozytów
 • 140 zł w zakładzie bez ryzyka
 • 60 zł za wykonanie kilku zadań

Tylko dzięki użyciu naszego kodu promocyjnego zyskujesz wyższy bonus po założeniu konta na stronie STS. Zastanawia Cię pewnie, gdzie znaleźć inne kody obowiązujące na Zagranie.com? Ułatwimy sprawę, po prostu podajemy bonusy bukmacherskie.

OK, w takim razie zaczynamy od początku. O kwotach bonusowych już wiecie, teraz nadszedł czas na wyjaśnienie, w jaki sposób otrzymać dodatkową kasę. Dokładnie przedstawimy, jakie kryteria należy spełnić podczas procesu rejestracyjnego. Poruszymy również ważną kwestię – ile razy trzeba obrócić bonus STS?

REJESTRACJA KONTA BUKMACHERSKIEGO – to niezwykle łatwa sprawa. Proces rejestracyjny to jedynie wypełnienie dwóch krótkich stron formularza. Na pierwszej z nich należy wpisać dane konta, czyli adres e-mail, hasło i numer telefonu. Najważniejszym polem jest KOD PROMOCYJNY, dzięki któremu możecie otrzymać wyższy bonus na START. W przypadku rejestracji za pośrednictwem naszej strony, kod pojawia się automatycznie. Jednak w sytuacji dokonania procesu rejestracyjnego poprzez inną stronę, koniecznie wpisz kod: ZAGRANIE. Tylko dzięki temu uzyskasz dostęp do dodatkowych środków pieniężnych. Druga strona formularza polega na wpisaniu kilku podstawowych danych osobowych. To wszystko! Po zatwierdzeniu danych, stajesz się właścicielem konta bukmacherskiego.

Pamiętaj, że weryfikacja konta jest potrzebna do wypłaty wygranej gotówki! Przecież masz zamiar obstawiać zakłady tak, aby w końcu przelać środki pieniężne na własne konto bankowe, prawda?! Bukmacher STS musi mieć pewność, że jesteś tym za kogo się podajesz. Właśnie w tym celu musisz przygotować skany bądź zdjęcia obu stron dowodu tożsamości, numer PESEL oraz numer konta bankowego, na które mają być przelewane Twoje wygrane.

Czy chcesz mieć konto w STS? Proces rejestracyjny jest w pełni gotowy i czeka na Ciebie – tylko pamiętaj o wpisaniu kodu promocyjnego ZAGRANIE!

Warunki obrotu bonusem w STS

W STS obrót bonusem jest dość prosty, jednak trzeba pamiętać, że tutaj jest sporo rzeczy, jakie trzeba wziąć pod uwagę. Przede wszystkim mówimy o samych warunkach. Te są dość proste do spełnienia, jednak należy najpierw dobrze zrozumieć zasady. Jak więc obrócić bonus w STS? Trzeba obrócić nim dwukrotnie po kursie 1.91 lub większym. Ważną rzeczą jednak jest to, że liczą się tylko i wyłącznie trafione kupony. To bardzo ważna rzecz, bowiem wyróżnia to tego operatora właśnie od innych zakładów bukmacherskich. Jednak można to zrobić zarówno w ofercie przedmeczowej, jak i live.

Bonus w STS na start wygląda więc bardzo przyzwoicie pod tym kątem. Nie są to trudne wymagania, a do tego można sprawdzić, jak idzie obracanie. Wystarczy, że wejdziesz w swój profil i w bonusy, a będzie tam dokładnie napisane ile już zostało obrócone i ile jeszcze pozostało. Dla klientów wygląda więc to bardzo fajnie, bowiem mają komplet informacji o tym, co należy zrobić, aby móc wypłacić pieniądze na konto depozytowe.

Jeżeli nie wiesz, jak to zrobić, bo np. trudno wyszukać Ci odpowiednie typy, to dobrze się składa. Na Zagranie znajdziesz bowiem typy bukmacherskie, które można wykorzystać do obrotu w STS. Propozycje przygotowane przez naszych ekspertów można połączyć z innymi lub łączyć np. dyscypliny. Ogranicza Cię tylko kreatywność. Już więc wiesz, jak obrócić bonus w STS – dwukrotnie po kursie 1.91 lub większym na wygranych kuponach.

Warunki obrotu w STS nie są więc wygórowane i jak najbardziej da się je spełnić. Nie ma też ograniczonego czasu, co odróżnia STS od innych bukmacherów, ale tym razem na plus. To znacząca różnica i można poczekać dzięki temu na rozgrywki, jakie kogoś bardziej interesują. U nas znajdziesz też typy na najpopularniejsze spotkania, a pamiętaj, że bonus w STS wykorzystasz nie tylko na najważniejsze mecze w piłkę nożną, ale też koszykówkę, tenis, żużel, czy esport. Kursy są wysokie, więc jest w czym wybierać.

Zakład bez ryzyka w STS – 140 zł zwrotu

Kolejna niespodzianka! Wystarczy użyć naszego kodu -> ZAGRANIE <-, aby zgarnąć zakład bez ryzyka. Trzeba podkreślić, że zakład bez ryzyka w STS nie wymaga obrotu! Jeśli Twój pierwszy kupon okaże się przegrany, to na Twoje konto główne wróci postawiona suma. Co należy zrobić, żeby go otrzymać?

 • Zarejestrować się z naszym kodem promocyjnym.
 • Wpłacić pierwszy depozyt na min. 50 zł (najlepiej wpłacić co najmniej 140 zł – maksymalna kwota zakładu bez ryzyka). 
 • Postawić swój pierwszy zakład za minimum. Ty decydujesz, czy singiel, czy AKO. 
 • Jeśli okaże się, że wygrałeś – zabierasz kasę! Jeśli przegrasz – dostajesz zwrot na konto depozytowe.
 • Zwrot nastąpi po odjęciu podatku, który wynosi 12%. Oznacza to, że jeśli zagrasz za 100 zł, to wróci do Ciebie 88 zł. 

Bonus 100% od 1. depozytu – dodatkowe 300 zł

Jakby tego było mało, mamy dla Ciebie kolejny bonus! Tym razem 100% od pierwszego depozytu. Zasady są proste, wpłacasz 300 zł depozytu, a legalny bukmacher STS dodaje kolejne 300 zł do Twojego konta. Brzmi nieźle prawda? Sprawdź warunki obrotu bonusem.

 • Warunki obrotu obejmują wyłącznie kwotę otrzymanego bonusu.
 • Bonus obracasz tylko dwukrotnie.
 • Na obrót bonusem masz 90 dni!
 • Kupony, jakie postawisz muszą zostać postawione po kursie 1.91.
 • Do obrotu bonusem zaliczają się wszystkie zakłady dostępne w ofercie bukmachera, z wyjątkiem Hitu Dnia, Zakład Bezpieczny, Maxikombi i Cash-Outu.

Bonusy 50% od 2. i 3. depozytu – extra 1200 zł

Bonus za pierwszy depozyt przyznawany jest automatycznie, natomiast bonus za drugi i trzeci przyznawany jest po dokonaniu obrotu poprzednio odebranym bonusem i kliknięciu “Odbierz bonus”. Na odbiór bonusów numer 2 i 3 masz 90 dni od dokonania każdej z wpłat na konto depozytowe. 

 • Jeśli Twój drugi depozyt wyniesie 1000 zł, to na Twoje konto powędruje bonusowe powędruje 500 zł.
 • Jeśli Twój trzeci depozyt wyniesie 1400 zł, to na Twoje konto powędruje bonusowe powędruje 700 zł.

Obrót bonusem od depozytu (pierwszy, drugi i trzcim) można rozpocząć po zawarciu i rozliczeniu zakładów na łączną stawkę odpowiadającą jednokrotności kwoty wpłaconego depozytu z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,85. Aby saldo konta bonusowego zostało przeniesione na konto depozytowe, klient musi dokonać na koncie bonusowym zawarcia i poprawnego wytypowania dowolnych zakładów (z wyłączeniem Zakładów Specjalnych – „HIT DNIA” i Betgames) za łączną stawkę odpowiadającą dwukrotności otrzymanego bonusu, z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1,91. Do obrotu nie są zaliczane kupony: Maxikombi, Zakład bezpieczny oraz kupony wypłacone za pomocą opcji Cash-out oraz rozliczone przez Organizatora jako zwrot po kursie 1.0.

Bonus za zadania 60 zł

Bonus za zadania to oryginalny element oferty tego bukmachera. Jak wyglądają warunki obrotowe? Spokojnie, już nie tak oryginalnie – są standardowe i nie odstraszają.

 • Kupony biorące udział w realizacji zadań należy zagrać za min. 15 zł, po kursie kuponu min. 1.91.
 • Po otrzymaniu bonusu bukmacher wymaga 2-krotnego obrotu kwotą bonusu, na wygranych kuponach z kursem na poziomie przynajmniej 1.91.

Powyższe zapisy to standard w STS w przypadku środków bonusowych.

Warunki, jakie należy spełnić podczas wypłaty depozytu

Każdy gracz rejestrujący się na stronie internetowej STS, otrzymuje dostęp do konta bukmacherskiego. Jednak należy zaznaczyć, że takowe konto składa się z dwóch – jednego, na którym trzymany jest depozyt (czyli środki pieniężne, które można wypłacić), drugie jest konto, na którym trzymane są środki bonusowe (czyli pieniądze podarowane graczowi przez legalnego bukmachera).

Po wczytaniu się w regulamin bonusów możemy wywnioskować, że jeśli gracz chce wypłacić pieniądze z konta depozytowego musi spełnić podstawowy warunek jednokrotnego obrotu wpłaconym depozytem. Nie jest to jednak trudne, bowiem oferta w STS jest bardzo duża. Do tego przede wszystkim można też korzystać z aplikacji mobilnej, a ta daje możliwość obstawiania meczów z dowolnego meczu, niezależnie od tego gdzie się jest. Wystarczy mieć dostęp do internetu. Przez aplikacje można też założyć konto, co na pewno ucieszy fanów takich rozwiązań.

Jest to pewnego rodzaju zabezpieczenie bukmachera STS przed łowcami bonusów, czyli graczami, którzy zakładają konto w celu wyłącznie dodatkowych środków. Naturalnie wymagają tego ze względu na ustawę przez nasze państwo. Do tego pamiętaj, że istnieje również możliwość wypłaty bonusu w STS. Aby to zrobić to należy obrócić nim dwukrotnie po kursie 1.91 lub większym na wygranych kuponach. Liczą się właśnie tylko te trafione, co znacząco różni tego operatora od innych. Warto też o tym pamiętać, bowiem nie jest to coś naturalnego. W swoim profilu możesz sprawdzić, ile jeszcze pozostało pieniędzy do obrotu.

Co ciekawe, można to obrócić bonusem w STS zarówno na kuponach solo, jak i AKO. Na Zagranie znajdziesz propozycje typów bukmacherskich, jakie można wykorzystać właśnie do obstawiania spotkań i obrotu bonusem. Dzięki temu jeżeli ktoś nie ma pomysłu na to co zagrać, to może skorzystać z tekstów naszych ekspertów. Na wypłatę pieniędzy z STS nie czeka się jednak długo, co też działa na plus.

FAQ

Comments are closed.