Gdzie obejrzeć mecz Iga Świątek – Qinwen Zheng? Jeżeli szukasz odpowiedzi na to pytanie, to dobrze trafiłeś, bo właśnie o tym piszemy njzej. Iga niewątpliwie jest tutaj faworytką, ale czy uda się jej wygrać? Polka świetnie sobie dotychczas radziła, ale najtrudniejsze spotkania dopiero przed nią.

baner na świątek - zheng
fot. fortuna

Iga Świątek – Qinwen Zheng, gdzie oglądać

W French Open 2022 czeka nas spotkanie Iga Świątek – Qinwen Zheng, które zapowiada się na dość interesujące, szczególnie dla polskich kibiców. W końcu Polka jest obecnie najlepszą tenisistką na świecie i teraz przed nią bardzo ważny turniej, w którym ma do obrony sporo punktów. Tym razem nasza rodaczka zmierzy się z 74 rakietą świata, więc znowu jest ogromną faworytką.

Iga Świątek – Qinwen Zheng, transmisja na żywo w TV

Transmisja z meczu Iga Świątek – Danka Kovinic w TV zostanie puszczona m.in. w Fortunie. Tę rywalizację będziesz mógł obejrzeć u bukmachera za pomocą jego aplikacji na telefon lub w przeglądarce. Pamiętaj też, że dzięki obecnej technologii możesz przerzucić obraz na telewizor. W ten sposób za free obejrzysz to spotkanie na dużym ekranie. Więcej o tym, jak działa Fortuna TV, piszemy niżej!

Iga Świątek – Qinwen Zheng, transmisja na żywo za darmo

Aby dostać dostęp do Fortuna TV musisz się zarejestrować u tego bukmachera, a następnie zalogować na konto i spełnić kilka warunków. Wszystko dokładnie tłumaczymy w tej instrukcji:

  1. Zarejestruj się z tego linku: https://zagranie.com/go/fortuna
  2. Wpisz kod ZAGRANIE
  3. Zaloguj się na konto
  4. Zagraj dowolny kupon za minimum 2 PLN
  5. Poczekaj aż będzie rozliczony
  6. Miej dodanie saldo na koncie
  7. Przejdź do sekcji TV
  8. Oglądaj mecz 

Nie jesteś przekonany do tego rozwiązania? To przeczytaj opinię o Fortunie i zobacz, co o bukmacherze sądzą użytkownicy!

Iga Świątek – Qinwen Zheng, transmisja online

Transmisja online z meczu Iga Świątek – Qinwen Zheng będzie dostępna w wersji przeglądarkowej Fortuna TV, a także w aplikacji na telefony. Pobierasz ją na swoje urządzenie, logujesz się na konto i przechodzisz do sekcji z TV. Warto podkreślić, że aplikacja od tego bukmachera gwarantuje Ci dobrą jakość transmisji, a także możliwość oglądania tego starcia niezależnie od tego, gdzie obecnie jesteś.

Iga Świątek – Qinwen Zheng, szanse na zwycięstwo

Zdaniem bukmacherów większe szanse na zwycięstwo ma Iga Świątek. Niespecjalnie nas to dziwi, bo Półka jest o wiele lepsza, co widać po dotychczasowych spotkaniach obu zawodniczek. Nasza rodaczka ma więc spore szanse na awans do kolejnego etapu zmagań na francuskich kortach.

Kursy na mecz Świątek - Riske
Fortuna
1.08
Świątek
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!
Fortuna
12.50
Zheng
Czytaj recenzję Recenzja Zagraj!

Zdjęcie: pressfocus

Gdzie oglądać Świątek - Zheng?

Mecz Świątek z Zheng będziesz mógł obejrzeć w Fortunie.

O której Świątek zagra z Zheng?

Świątek zmierzy się z Zheng o godzinie 15:30.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze