Drugi mecz Igi Świątek na mączce w tym sezonie powinien przynieść nam nie lada emocji, gdyż będzie to walka o półfinał turnieju WTA500 w Stuttgardzie, a po drugie, rywalką naszej zawodniczki będzie zwyciężczyni zeszłorocznego US Open, Emma Raducanu. Na korcie będziemy mieli bardzo młode zawodniczki, ale o ogromnych sukcesach w swoich karierach. Czy Polka równie łatwo poradzi sobie z Brytyjką, jak miało to miejsce w jej poprzednim pojedynku? Sprawdźcie moją zapowiedź na walkę o półfinał turnieju w Niemczech! 

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Emma Raducanu: typy i kursy bukmacherskie (22.04.2022 r. – 18:30)

Starcie brytyjsko-polskie będzie pierwszym na kortach WTA Tour w seniorskiej karierze tych pań. Miały okazję mierzyć się ze sobą podczas juniorskiego Wimbledonu, gdzie górą była Polka, która zdeklasowała rywalkę pozwalając jej na wygranie jedynie 1. gema. Tym razem nie powinno być to aż tak łatwe, ale zdecydowanie to Polka jest faworytką do wygrania tej rywalizacji. Iga w roli liderki światowego rankingu nie musiała grać 1. rundy na tych kortach, co pozwoliło nam na oglądanie jedynie spotkania z 1/8 finału. Emma jest po dwóch spotkaniach i powiem szczerze, że mam bardzo mieszane uczucia w odniesieniu do jej gry. Brytyjka gra momentami bardzo dobry tenis, ale jest on niesamowicie często mieszany z czymś na poziomie jej gry sprzed wystrzelenia podczas US Open, tak więc okolic dalekich poza setką rankingu pań. Dodatkowo korty ziemne nie są dla brytyjskiej zawodniczki czymś, z czym oswojona jest na co dzień. Co ciekawe, jest to jej pierwszy turniej z cyklu WTA Tour na mączce podczas rozpoczęcia seniorskiej rywalizacji. Czy dzisiaj dostanie srogą lekcję od byłem mistrzyni Roland Garros?

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Polka bez większych problemów pokonała młodą Niemkę w 1. rundzie turnieju WTA500 Stuttgart. Nasza zawodniczka wybrała ten turniej, jako pierwszy do sprawdzenia swoich umiejętności na ziemnych nawierzchniach w tym roku, a mecz otwarcia tylko potwierdził jej mocną dyspozycję. Co prawdą korty w krytym obiekcie w Stuttgardzie są mocno specyficzne i bardziej przypominają rywalizację na mączce w USA, a niżeli coś na styl europejskich nawierzchni, jednakże mąka to mąka i trzeba przyzwyczajać się, chociażby do poruszania się na takim obiekcie. Polka w swojej 1. rundzie pokonała mało doświadczoną Eve Lys, której pozwoliła na wygranie jedynie 2. gemów na całe spotkanie. Co ciekawe, Niemka grała cały turniej bardzo solidnie na własnym podaniu, co potwierdziła także dzisiaj, jednakże sposób posyłania serwisu był dla Igi zbyt prosty, z czego Polka korzystała i Niemka wygrała jedynie swój 1. serwis. Iga moim zdaniem w poprzednim meczu jeszcze nie do końca poczuła nawierzchnię ziemną. Widać, że przejście z kortów w USA, później na halę w Polsce i teraz na “inną” mąkę, będzie trudne i ja dałbym Polce chwile czasu, tym bardziej że nie jest to zobowiązujący turniej, a prawdziwa gra zacznie się od kolejnych tygodni.

Ćwierćfinał w Stuttgardzie z Igą gramy w Etoto! Odbierz freebet za rejestrację z Zagranie!

EMMA RADUCANU

Jeżeli chodzi o Brytyjkę, to tak jak wspomniałem na wstępie, nie ma ona ani większych sukcesów na kortach ziemnych, ani nie jest doświadczoną tenisistką związaną z mączką. Jest to jej 1. turniej w cyklu WTA Tour na tego rodzaju kortach, przy czym Emma rozegrała już dwa spotkania na tych kortach, tak więc powinna być teoretycznie lepiej zapoznana z tym, co może czekać ją w związku z tą nawierzchnią. Pytanie tylko, czy dotychczasowe przeciwniczki mogły sprawdzić jej prawdziwą formę i przygotowanie do tego typu rywalizacji. Wygrała z Australijką Sanders bez straty seta, a także z Niemką Korpatsch 2:1 w stosunku setowym. Dobrze gra na serwisie, ale Iga powinna czytać jej grę i sprawdzać ją w pojedynkach na wymiany, gdzie Polka powinna zdecydowanie dominować. W moim przekonaniu dzisiaj Brytyjka nie będzie w stanie nawiązać bliskiego kontaktu z liderką rankingu. W tym meczu proponuję zakład w Etoto, gdzie możecie zarejestrować się z kodem promocyjnym od Zagranie! 

Moja propozycja na mecz Igi:

W tym spotkaniu raczej zgodzę się z kursami wystawionymi ze strony bukmacherów i nie sądzę, żeby było to aż tak prosta rywalizacja, jak w starciu z Evą Lys, ale także Iga powinna wyjść obronną ręką w tym pojedynku. Panie nie mają doświadczenia wspólnej gry na kortach w cyklu, ale sądzę, że Iga miała znacznie więcej czasu do obserwacji i odpoczynku, tym bardziej że mogła obejrzeć całe spotkanie swoich rywalek z drabinki. Moim zdaniem będzie ona dzisiaj dominatorką na korcie. Stawiam, że Emma nie przeszkodzi Polce w kolejnym zwycięstwie z rzędu i Iga wygra bez straty seta! 

etoto
1.38
Iga Świątek 2:0

Kupon Etoto SEO Swiatek vs Raducanu 22.04.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze