Już tylko dwa mecze dzielą zawodniczki od zdobycia najważniejszego trofeum na kortach ziemnych w tym sezonie. W półfinałowych pojedynkach na kortach w Paryżu, jako pierwsze na korcie pojawią się zawodniczki z górnej części drabinki. Znajdzie się w nim oczywiście Polka – Iga Świątek, a jej rywalką będzie Daria Kasatkina. Obie panie mają bardzo dobrą część sezonu, a w tym roku spotykały się już niejednokrotnie i jeszcze ani razu ze zwycięstwa nie mogła cieszyć się Rosjanka. Będzie to ich czwarta rywalizacja w tym sezonie, a pierwsza na kortach ziemnych. Czy po raz kolejny Polka okaże się zdecydowanie lepsza niż jej rywalka? Sprawdźcie naszą zapowiedź!

Totalbet koszulka
Totalbet koszulka
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 5000 zł od depozytu + 200 zł zakład bez ryzyka (zwrot na depozyt) + 35 zł freebet BEZ depozytu

Odbierz darmowe środki za samą rejestrację!

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 5000 zł, CASHBACK: 200 zł, FREEBET: 25 + 10 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Iga Świątek vs Daria Kasatkina: typy i kursy bukmacherskie (02.06.2022 r. – 15:00)

2022 rok to dla tych pań spotkania niemalże na każdym turnieju, w którym razem biorą udział. Będzie to ich 5. mecz w karierze, z czego już 4. w tym roku. Jeszcze nie miały okazji mierzyć się w rywalizacji na mączce, a tegoroczne pojedynki rozgrywały się na kortach twardych. Wszystkie mecze padły łupem naszej reprezentantki, która w bardzo dobrym stylu okazywała się lepsza od Darii. Na trzy tegoroczne spotkania Iga pozwoliła swojej przeciwniczce na wygranie jedynie 11. gemów, co jest wręcz dominacją na korcie w kontekście aż trzech spotkań. Teraz rywalizacja przenosi się na korty ziemne, które są najlepszą nawierzchnia do rywalizacji dla Igi, jednakże jej rywalka także pokazała ostatnio, że ta część sezonu należy do jej jednej z lepszych w porównaniu z początkiem roku. Obie panie nie miały przyjemności dłuższego goszczenia na kortach ćwierćfinałowych, gdyż w dwóch setach pokonały swoje rywalki. Pokazuje to, że na tym poziomie, jaki one prezentują na Roland Garrosie, możemy spodziewać się bardzo interesującego spotkania, na które zapraszam do Totalbet, w którym za rejestrację z kodem promocyjnym od Zagranie, czeka zakład bez ryzyka do 220PLN! 

tenis

IGA ŚWIĄTEK

Najwyżej rozstawiona zawodniczka w turnieju w osobie Igi Świątek zdecydowanie nie zawodzi, jak na faworytkę do wygrania turnieju przystało. Bardzo dobry mecz ćwierćfinałowy w jej wykonaniu, gdzie ponownie nie dała szans Jessice Peguli. Nasza reprezentantka po raz kolejny okazała się lepsza od Amerykanki w stosunku setowym 2:0. W końcu mogliśmy się doczekać dużo większej presji ze strony Polki, jeżeli chodzi o jej dyspozycję serwisową, gdzie w ważnych i groźnych momentach gema, ten serwis nie zawodził, a wprowadzał Amerykankę w duże problemy returnowe. W dyspozycji Polki pojawiło się bardzo wzmocnione rozszerzanie kortu, a znaczy to, że często szukała szerokiej gry, aby rozprowadzić rywalkę. Musiała tak grać, gdyż Jessica jest bardzo regularną zawodniczką, która świetnie spisuje się w defensywie na baseline. Polka pokazała jedna dużą regularność i systematyczność w wymianach, a jej gry wydaje się być coraz pewniejsza. Liderka rankingu często pokazywała wiele pewności siebie, posyłając piłki w najgłębsze narożniki kortu. Co dodatkowo będzie wpływało korzystnie na grę Igi, to moim zdaniem jej przygotowanie fizyczne. Widać, że jest doskonale spasowana fizycznie do gry w tej części sezonu, a to powinno jeszcze lepiej wpłynąć na dyspozycję na korcie, gdyż Daria nie ma aż takich parametrów do biegania do każdej piłki, jakie mogliśmy zobaczyć wczoraj u Peguli. Polka jest faworytką tego pojedynku i sądzę, że cały mecz będzie pod jej dyktando. Do tej pory wygrywała z takimi zawodniczkami: Lesia Tsurenko – 6:2, 6:0; Alison Riske – 6:0, 6:2; Danka Kovinic – 6:3, 7:5; Qinwen Zheng – 6:7, 6:0, 6:2; Jessica Pegula – 6:3, 6:2. 

Zarejestruj się w TOTALbet z naszym kodem promocyjnym i odbierz do 220PLN w zakładzie bez ryzyka!

DARIA KASATKINA

Rosjanka w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze, tym bardziej na kortach Rolanda Garrosa, gdzie cały czas pokazuję swoją wartość. Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie, ale jak już pokazały poprzednie mecze, styl gry Kasatkiny po prostu pasuję pod rywalizację naszej zawodniczce. Kasatkina gra bardzo solidny tenis, który polega na klasycznych wymianach. Nie jest to może zawodniczka, która będzie posyłała szybkościowe bomby na stronę Igi, ale warto zwrócić uwagę na jej rozprowadzanie po korcie. Na szczęście Iga dysponuje świetnym poruszaniem się i po kilku występach z Rosjanką będzie znała jej niektóre zagrania. Rosjanka w tym turnieju okazywała się lepsza od: Rebecca Sramkova – 6:2, 6:0; Fernanda Contreras Gomez – 6:0, 6:3; Shelby Rogers – 6:3, 6:2; Camila Giorgi – 6:2, 6:2; Veronica Kudermetova – 6:4, 7:6.

Mecze bezpośrednie:

23.06.2021 r. – Eastbourne (trawiasta) – 4:6, 6:0, 6:1 Kasatkina

22.01.2022 r. – Australian Open (twarda) – 6:2, 6:3 Świątek

14.02.2022 r. – Dubaj (twarda) – 6:1, 6:2 Świątek

23.02.2022 r. – Doha (twarda) – 6:3, 6:0 Świątek

Liczba gemów w meczach Igi Świątek:

Tsurenko (14), Riske (14), Kovinic (21), Zheng (27), (17)

Liczba gemów w meczach Darii Kasatkiny:

Sramkova (14), Contreras Gomez (15), Rogers (17), Giorgi (16), Kudermetova (23)

Co obstawiać w meczu półfinałowym z udziałem Polki? 

Na półfinał pań zapraszam do Totalbet, gdzie czekają bonusy na start, w tym do 220PLN bez ryzyka! W moim odczuciu Iga gra coraz lepiej, przynajmniej patrząc przez pryzmat dwóch ostatnich pojedynków na kortach Roland Garrosa. Waga meczów jej sprzyja i pokazuje coraz lepszy tenis. Już jest rundę wyżej niż w tamtym roku, a jeżeli pozostanie na fali wczorajszego spotkania ćwierćfinałowego, to bardzo prawdopodobne, że ponownie ujrzymy jej dominację nad rosyjską zawodniczką. Ja dzisiaj właśnie na to się decyduję. Iga pozwala na bardzo mało gry w bezpośrednich starciach z Kasatkiną, która może i jest systematyczna w wymianach i popełnia mało błędów przy niskim ryzyku grania, ale jest to zbyt prosty rodzaj gry dla naszej reprezentantki, z czego w pełni korzysta. Dzisiaj stawiam na to, że w spotkaniu nie zobaczymy więcej niż 2. setów, a powiem nawet więcej, spodziewam się szybkiego meczu. Stawiam na under gemowy w spotkaniu, którego linia wynosi 19,5 gemów! 

Betfan
1.65
Poniżej 19,5 gemów w meczu

SEO Swiatek vs Kasatkina Totalbet 02.06.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze