Po krótkiej przerwie wracamy do zapowiedzi i typowania meczów, jakie przynosi nam najbliższy kalendarz ATP i WTA. W tym tygodniu na rozkładzie mamy kilka bardzo ciekawych wydarzeń, gdyż zawodnicy i zawodniczki przygotowują się do rywalizacji na wimbledońskich obiektach, a to oznacza, że zaczynamy miesiąc gry na kortach trawiastych. W zeszłym roku mieliśmy już możliwość obejrzenia kilku turniejów, gdzie wyniki pokazywały, jak ważne jest specyficzne przygotowanie pod nawierzchnię trawiastą. Dzisiaj skupimy się na pojedynku jedynego Polaka, który pozostał w rywalizacji singlowej na trawie, a jest nim Hubert Hurkacz, który występuje na kortach w Halle, podczas wydarzenia ATP500! W Niemczech naszego reprezentanta czeka mecz numer dwa, ale czy będzie to męczarnia, jak w pierwszej rundzie, czy może szybki awans? Zapraszam do zapowiedzi meczu polskiego zawodnika! 

Koszulka bukmachera forBET
Koszulka bukmachera forBET
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000  1200  bez ryzyka + 2000 2080 zł od drugiego depozytu + 30 dni bez podatku

standardowa oferta 3000 zł. z naszym kodem: 3280 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 2080 zł ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 1200 zł BEZ PODATKU: 30 dni

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Ugo Humbert: typy i kursy bukmacherskie (15.06.2022 r. – 13:30)

Drugi turniej dla obu panów na tegorocznej trawie, ale bez większych transferów geograficznych, gdyż oba wydarzenia mają miejsce w Niemczech. Pierwszy z nich odbył się w Stuttgardzie, gdzie panowie w singlu poodpadali już na pierwszej rundzie swoich rywalizacji, ale Hubert miał okazję do zadowolenia, gdyż po słabym meczu w singlu, bardzo mocno poprawił swoje osiągnięcia deblowe, gdzie w parze z Mate Paviciem wygrał grę podwójną. Obaj panowie dobrze znają się z kortami o specyfice trawiastej, gdyż mają do swoich dyspozycji spory atut, jakim jest gra na pierwszym podaniu, która nie ma co ukrywać, ale bardzo mocno buduje przewage na zielonych kortach. Panowie nie mieli łatwych pojedynków w pierwszych swoich rundach, gdyż musieli na korcie spędzić trzysetowe spotkania, co z pewnością bardziej wymęczyło, ale też trzeba szukać pozytywów, jakim z pewnością jest lepsze zapoznanie się z obiektem. Tenisiści, którzy jeszcze ze sobą nigdy nie grali w tourze, pomimo podobnego wieku i stażu na seniorskich kortach, oraz pomimo wysokich rankingów. Dzisiaj czas na premierowe starcie, z pytaniem, który z nich przechyli szalę zwycięstwa na swoją stronę?

tenis

HUBERT HURKACZ

Tak jak mogliście zobaczyć na naszej stronie facebookowej, nie przewidywałem krótkiego spotkania Polaka, który mocno miernie wyglądał w starciu z Węgrem na kortach w Stuttgardzie. Wiadomo, że dużo większe przyłożenie się nastąpi na kortach w Halle, które są o wiele bardziej prestiżowe, ale gra Polaka z Martonem wyglądała po prostu bardzo miernie. Niemniej jednak trzeba zwrócić uwagę na to, jak wrocławianin pokazał się w swoim poprzednim meczu, przeciwko bardzo mocno serwującemu Maxime Cressy’jemu. Mecz na dystansie 3. setów, ale moim zdaniem, podczas oglądania tego pojedynku, Polak wyglądał na coraz bardziej pewnego i mogącego sobie pozwolić na więcej manewrów serwisowych. Bardzo duży atut serwisowy i ogranie po deblu, które na pewno pozytywnie wpłynęło na jego dyspozycję mentalną i przygotowawczą. Polak zagrał na poziomie 60% trafialności swoim pierwszym serwisem, a z tego miał 40 na 50 piłek dających mu punkt. Trzeba mocno podkreślić także drugi aspekt serwisowy, a więc wprowadzenie piłki na drugim podaniu. Aż 62% piłek w tym aspekcie dawało mu zdobycz punktową, a do tego na stronie returnującej wygrywał co drugą piłkę wprowadzoną przez Amerykanina na jego drugim podaniu. Większość gemów, w których serwował Polak, opierała się na jego dominacji i rzadko dochodziło do sytuacji, w której oddawał gem do więcej niż 6. zagranych punktów. Czy tak samo będzie dzisiaj z Francuzem?

Załóż konto w forBET i zgarnij zakład bez ryzyka aż do 1200 PLN! Kliknij tutaj i odbierz swój bonus, przy meczu Huberta Hurkacza!

UGO HUMBERT

Pora na rozgryzienie gry Francuza, który w ostatnim czasie mocno nie potrafi poradzić sobie ze swoją dyspozycją i przy bardzo dobrym pierwszym meczu w roku, gdzie pokonał na kortach twardych w Australii Daniila Medvedeva, nie odniósł od tego momentu żadnego większego sukcesu, a jego turnieje kończyły się na maksymalnie drugich rundach, jeżeli w ogóle dawał radę tam dotrzeć. Bardzo słaba dyspozycja Francuza, powinna zmienić się na trawie, gdzie przy jego wartościach serwisowych, mocno mógł mieszać w stawce. Jednak tak było rok temu, gdzie Humbert wygrał turniej w Halle, gdzie obecnie broni tytułu, a także dotarł do ćwierćfinału w Stuttgardzie, gdzie w tym roku poległ już na pierwszej rundzie. Zdecydowanie nie można porównywać jego dyspozycji do tego, jak prezentował się w zeszłym sezonie. Mocno podupadła jego gra w korcie, gdzie przy wprowadzeniu piłek w drugim serwisie i pociągnięcia punktu do wymiany, to często traci on jakąkolwiek przewagę. Dużo błędów, które kosztują go utraty punktów na własnym podaniu, a przy defensywie, jaką prezentuje polski zawodnik, może być to dla niego jeszcze większy cios i kolejna porażka na poziomie drugiej rundy w tourze w tym roku. Swój typ będę uzasadniał właśnie na obecnym całokształcie Francuza, a także na jego dyspozycji drugiego serwisu, który nie daje mu większej przewagi przy wprowadzaniu piłek. Do tego słaba gra w defensywie, która mocno różni się od tego, jak prezentował się w zeszłym roku na trawie. Coś dzieje się złego z reprezentantem Francji, co widać od dłuższego czasu. Czy dzisiaj przełamie się na Hubercie? Ten mecz gramy w Forbet, a tam odebrać możecie bonusy od tego bukmachera!

STATYSTYKI:

Mecze bezpośrednie:

brak meczów bezpośrednich

Mecze na trawie w tym sezonie: 

Humbert:

  • przegrana z: Arthur Rinderknech 1:2 (6:4, 6:7, 6:4) / Stuttgart
  • wygrana z: Radu Albot 2:1 (6:7, 7:6, 7:5) / Halle

Hurkacz:

  • przegrana z Marton Fucsovics 1:2 (5:7, 7:6, 3:6) / Stuttgart
  • wygrana z Maxime Cressy 2:1 (6:4, 4:6, 6:4) / Halle

Co proponuję na spotkanie Huberta z Ugo?

W tym meczu może wbrew swojemu własnemu przeczuciu, ale zaufam Polakowi, który potrzebuje dobrych pojedynków na trawie, aby ponownie wejść w rytm rywalizacji na tego typu nawierzchniach i zagram na jego zwycięstwo. Dodatkowo nie sądzę, aby był to pojedynek, w którym zabranie przełamań. Drugą rundę Polaka zagramy w Forbet, gdzie czeka zakład bez ryzyka za rejestrację z naszym kodem promocyjnym! Dużo bardziej potrafiłbym uwierzyć w to, co prezentuje nasz reprezentant, niż w to, w jakiej dyspozycji znajduje się ostatnie Francuz. Dlatego moim typem, popierając się umiejętnościami obu zawodników na trawie i obecną dyspozycją, jest zagranie na delikatny handicap gemów w stronę Huberta! 

forBet
1.60
Hubert Hurkacz -1,5 gemów handicap

SEO Kupon Forbet Hurkacz vs Humbert 15.06.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze