Hubert Hurkacz vs Liam Broady. Typy, kursy i zakłady bukmacherskie na drugą rundę IO!

Hubert Hurkacz 26.07.2021

fot. Rafał Oleksiewicz

Druga runda Igrzysk Olimpijskich w tenisie dobiega końca. Po bardzo pewnym pojedynku i zmianie rywala w ostatniej chwili, w dzisiejszej fazie zameldował się Hubert Hurkacz. Nasz zawodnik potrzebował tylko 18. gemów do pokonania swojego rywala. Dzisiaj stoi przed zmaganiem o podobnej randze, gdyż jego rywal nie jest z najwyższej półki. Czy Polak bez problemu poradzi sobie w starciu z ostatnim Brytyjczykiem, który pozostał na placu boju? Miejmy taką nadzieję. Trzymamy kciuki za Huberta! Sprawdźcie, co proponuje zagrać na ten mecz. 

Zachęcam także do sprawdzenia kodów promocyjnych przy rejestracji, jakie oferuje bukmacher, z którego dzisiaj korzystamy!

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 724PLN, aby otrzymać:

500 PLN od depozytu + 250PLN bez ryzyka + 49 PLN na aplikację mobilną + 25 PLN Freebet

Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
Koszulka Totolotka Zakładów Bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

OFERTA NIEAKTUALNA, KOD PROMOCYJNY JEST NIEAKTYWNY

100% do 500 zł od depozytu + 20 25zł freebet

standardowa oferta 500 PLN. z naszym kodem: 525 PLN

Kod rejestracyjny
574PLN kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 100% do 500 zł
FREEBET: 25 zł
Kod promocyjny: 574PLN

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

HUBERT HURKACZ

Polski zawodnik w drugim starciu na tegorocznych Igrzyskach Olimpijskich. Tenisowy debiutant tej imprezy wydaje się być bardzo dobrze przygotowany do rywalizacji, gdyż w pierwszym meczu pokazał zdecydowaną przewagę umiejętności nad swoim rywalem. W ostatniej chwili z turnieju wycofany został Marton Fucsovics, a w jego miejsce w skoczył Luke Saville. Australijczyk głównie kojarzony jest z występów deblowych, ale początki kariery także skupiał na grze pojedynczej. Dla obu zawodników było to zapoznanie się z kortami twardymi w Japonii, gdzie po raz pierwszy reprezentowali swój kraj na takich imprezie. Hubert jest już jedynym polakiem, który pozostał w walce o medale w drabince ATP. Wcześnie, bo już na pierwszym etapie zmagań, z turniejem pożegnał się Kamil Majchrzak. Hubert ma przed sobą bardzo dobrą szansę, aby zanotować najlepszy polski występ na Igrzyskach. Polak bardzo pewnie rozegrał swoje podanie w pierwszym meczu. Tylko raz dał przeciwnikowi szansę, aby mógł wygrać dwa punkty przy serwisie naszego reprezentanta.

To wszystko zaskutkowało bardzo dobrymi statystykami. Aż 93% wygranych piłek po pierwszym podaniu. Jest to jedna z najlepszych statystyk po pierwszej rundzie zmagań w Tokio. Do tego, ani jedna dana szansa na przełamanie. Trochę przyzwyczailiśmy się podczas Wimbledonu do wyższej skuteczności procentowej trafiania pierwszym podaniem, jednak Hubert i tak wykonał niesamowitą pracę, gdyż w tym aspekcie miał 63%. Mało niewymuszonych błędów, chociaż częściej starał się podejmować ryzyko w sytuacjach, kiedy to przeciwnik serwował. Chciał on szybko przełamać rywala i na swoim serwisie doprowadzić do zakończenia setów. W przypadku Polaka bardzo ważna jest głowa. Często problemem było jego przygotowanie mentalne, jednak widać, że po bardzo udanym występie na kortach w Wielkiej Brytanii, w pełni motywacji i oczyszczonej głowy, przyjechał na korty olimpijskie. Dalej możemy fascynować się jego grą przy siatce. Widać, że ten aspekt był mocno trenowany podczas turniejów na trawie, a dalej przynosi on sukces na kortach twardych, które, mimo że się różnią od trawy, to podobne czynniki są ważne, aby móc doprowadzać spotkania do końcowych zwycięstw. Co ciekawe, to Hubert lepiej czuł się przy returnowanie pierwszego serwisu rywala, niż w momentach, kiedy Australijczyk miał do wykonania drugie podanie. Jestem przekonany, że jeżeli Hurkacz wyjdzie z tak chłodną głową, to spokojnie powinien sobie poradzić także i z dzisiejszym rywalem. Cieszy mnie to, że jest rozluźniony i nie czuje presji zdobywania medali, bo wtedy zawodnikowi gra się znacznie lepiej. W tym spotkaniu, tak jak w poprzednim, jest faworytem do zwycięstwa, i liczę na to, że będzie dalej tak dobrze grał przy swoim podaniu i w grze przy siatce.

Dzisiaj korzystamy z oferty Totolotka, gdzie opinie na temat tego bukmachera, przeczytać możecie w podlinkowanej stronie! 

grupa 39

Chcesz więcej typów? Dołącz do Grupy Zagranie – typy, dyskusje i bonusy bukmacherskie

Liam Broady

Zawodnik z Wielkiej Brytanii, który po wycofaniu z rozgrywek Andy’iego Murraya, jako jedyny z reprezentantów tego kraju pozostał na olimpijskich kortach. Także jest po pierwszej rundzie, jednak w jego przypadku nie można powiedzieć, że wyglądał on na tak pewnego zawodnika, jak Hubert. Z pewnością jest to niebezpieczny zawodnik, który postawi wszystko na jedną kartę, wiedząc, że gra z Hubertem, który nie będzie cofać się w swoich zagraniach. To może go motywować do tego, aby starać się rozprowadzać naszego reprezentanta po całym korcie. Jednak nie obawiam się tego, patrząc na sposób gry w defensywie Polaka. Liam miał dosyć dobry ostatni okres kariery na kortach twardych. Wygrał nawet turniej, jednak większość swoich sukcesów odnosi się do rangi Challenger, której nie powinno porównywać się do tej z cyklu ATP Tour. W pierwszym meczu zmierzył się on z reprezentantem Argentyny, Francisco Cerundolo. Mecz już pierwszej rundzie opiewał na 32. gemy. Braody nie zdołał obronić wyniku z pierwszego seta i w drugim musiał walczyć w tie-breaku. Ciężko powiedzieć dużo dobrych słów o tym zawodniku, gdyż jego umiejętności są na znacznie niższym poziomie. Ma on serce do walki, ale duże braki w wymianach i lepiej dla niego, aby nie wdawał się dłuższe prowadzenie piłki w grze. Serwis również stoi po stronie Huberta. Czy jest on w stanie w jakikolwiek sposób zaszkodzić 12. rakiecie świata?

Co obstawiać?

Dla mnie w tym meczu zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Hubert Hurkacz. Polak bardzo dobrze jest przygotowany do gry przy własnym podaniu, a także jest o dużo lepszej dyspozycji mentalnej. Mocne wejście w turniej powinno dać mu sporą swobodę w grze, na którą liczę. Po Wimbledonie widać w nim nabranie pewności siebie, co będzie potrzebne w tym, jak i trudniejszych spotkaniach. Dzisiaj stawiam na win Huberta bez straty seta! 

Totolotek posiada ciekawą ofertę bonusów. Sprawdźcie!

Hurkacz vs Broady SEO 26.07.2021  

Zaloguj się aby dodawać komentarze