Przed nami pierwszy tegoroczny turniej wielkiego szlema, jakim jest Australian Open! My dzisiaj przyjrzymy się grze Polaka, Hubert Hurkacza, który do rywalizacji przystępuje rozstawiony z numerem 10. Jego rywalem będzie zawodnik z Białorusi, a dokładniej – Egor Gerasimov. Być może jest to idealny kandydat do rozegrania pierwszego spotkania na tych kortach, które w poprzednim sezonie nie były dla Polaka szczęśliwe. Jak będzie tym razem? Zapraszam do przeczytania mojej opinii na temat meczu Hurkacz vs Gerasimov! 

BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
BETFAN Zakłady Bukmacherskie na koszulce
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

1000 zł od depozytu + 600 zł bez ryzyka + 60 zł freebet

oferta z naszym kodem promocyjnym: ZAGRANIE

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł FREEBET: 60 zł OD 2. DEPOZYTU: 100% do 1000 zł

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Hubert Hurkacz vs Egor Gerasimov: typy, kursy, zapowiedź: (17.01.2022 r.)

To będzie już trzecie starcie w oficjalnych pojedynkach dla tych panów. Do tej pory dwa okazały się być zwycięskie dla zawodnika z Polski i to bez straty seta. Jednak pamiętamy o zeszłorocznej męczarni Huberta z Ymerem i odpadnięciu już na pierwszej rundzie rywalizacji. Ten rok wydaje się, że może być inny, tym bardziej po tym, co zobaczyliśmy w wykonaniu Polaka w rywalizacji podczas ATP Cup. Tam Hurkacz zaprezentował się z naprawdę dobrej strony i nie można mówić, że nie jest przygotowany do startu tego sezonu. Jeżeli chodzi o Białorusina to miał on swoje epizody w występach na turniejach przygotowawczych, o których będę pisał nieco niżej. Także można powiedzieć, że wszedł w sezon na dobrym poziomie, a dzięki kilku wycofaniach się zawodników będących wyżej od niego w rankingu ATP, nie musiał przechodzić przez kwalifikację, co dało mu udział w głównej drabince Australian Open 2022! Jak przewiduje trzecie starcie tych panów na kortach twardych?

Załóż konto z kodem promocyjnym od Zagranie w Betfan i skorzystaj z bonusów na start u tego bukmachera! 

HUBERT HURKACZ

Największym osiągnięciem Polaka na kortach w Australii było uczestnictwo w drugiej rundzie w 2020 roku, gdzie pierwszy mecz wygrał po zaciętym pojedynku z Dennisem Novakiem, a drugi mecz gładko przegrał z Johnem Millmanem, bez wygranego seta. Tym razem Hubert stoi w roli jednego z faworytów do wysokiego zajścia w drabince, jaka przypadła mu po losowaniu przeciwników. Startuje z 10. numerem rozstawienia, a więc nieco łatwiej powinno mu się grać, mając teoretycznie słabszych rywali. Szczęście dopisało na pierwszy mecz, gdyż mierzyć się będzie po raz trzeci z Białorusinem, który zdecydowanie mu leży w grze bezpośredniej. Wie, w jaki sposób rywalizować z tym tenisistą, a to powinno zagwarantować mu łatwy start i dobre rozegranie w Melbourne. Co dodaje jeszcze większej nadziei i napawa optymizmem to fakt, że Polak bardzo dobrze zaprezentował się podczas ATP Cup. Tam wysoko wygrał z Diego Schwartzmanem oraz wygrał po lekkich momentach niepokoju z dużo słabszym rywalem z Gruzji. Przegrał tylko z Roberto Bautistą-Agutem, 2:1 w stosunku setowym. Mecz stał jednak na wysokim poziomie, a sam Hiszpan był w bardzo dobrej dyspozycji meczowej. Jeżeli Polak podtrzyma taką dyspozycję, powinniśmy być spokojni o jego udział w kolejnej rundzie, przy dużo mniej wymagającym przeciwniku. Wrocławianin potrafi przełamywać Egora, co pokazał we wcześniejszych bezpośrednich pojedynkach. Czy zatem dzisiaj zobaczymy szybki i dominujący mecz ze strony Hurkacza?

tenis

EGOR GERASIMOV

Bułgar jest znacznie niżej notowany w rankingu ATP, a obecnie plasuje się tam na 113. pozycji. Sporo spadł w porównaniu do poprzedniego roku, a w ostatnim czasie, głównie pod koniec poprzedniego sezonu, mogliśmy zobaczyć w jego wykonaniu znaczny spadek formy. Poprzedni rok był dla niego lepszy niż dla Huberta, gdyż odpadł w drugiej rundzie rywalizacji na kortach w Melbourne. Jednak w drugiej rundzie spotkał się z zeszłoroczną rewelacją kortów w Australii, a więc z Aslanem Karatsevem, który pokonał Białorusina 6:0, 6:1, 6:0. Obnażone ostały wszystkie elementy gry zawodnika z Białorusi, a jego gra zupełnie nie miała możliwości przebicia przy dobrej grze defensywnej Rosjanina. W tym roku padło na Huberta, a więc zawodnika, z którym jeszcze nigdy nie wygrał i ma podobną specyfikę gry defensywnej, jaką okazuje Aslan. Egor będąc pewny udziału w głównej drabince, wziął udział w rywalizacji w dwóch turniejach  przygotowujących w Adelaide. Przez swój ranking w obu przechodził przez kwalifikację, które przeszły po jego myśli. Jednak w głównych turniejach nie zaimponował na tyle, aby zajść dalej niż 3. runda w pierwszym turnieju i pierwsza runda w drugim, z Magerem, z którym wygrał tydzień wcześniej. To może pokazywać, jak mało stabilnym jest zawodnikiem. Było to widać z meczu na mecz, gdzie różnica w pojedynkach z Adelaide I, a Adelaide II była ogromna. W pierwszych występach mi zaimponował, bo bardzo dobrze returnował i odpowiednio poruszał się po baseline. Jednak im dalej w turniej, tym gorzej to wyglądało. Tym razem czeka nas rywalizacji na minimum trzy sety, co więc może wskazywać o gorszej sytuacji startowej dla Białorusina.

Wszystkie propozycje na Huberta i inne mecze AO, znajdziecie na stronie Zagranie –> Zagranie Typy na Tenis

Co proponuję? 

W tym spotkaniu nie powinniśmy widzieć nic innego, jak wygraną Huberta. Wiem, że w poprzednich latach męczył się na tych kortach, jednak po nabraniu doświadczenia w turniejach dużej rangi, tym bardziej w szlemie w Wimbledonie, to myślę, że można zaufać Polakowi i postawić na jego win. Co więcej, ja dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku, które do tej pory spotykaliśmy w starciach tych panów. Proponuję zatem wygraną Huberta bez straty seta w pierwszej rundzie Australian Open 2022! 

Betfan
1.90
Hubert Hurkacz wygra 3:0 w setach

Typ Betfan Hubert Hurkacz vs Egor Gerasimov 17.01.2022

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze