Ostatni mecz piątej rundy FA Cup daje nam hitowe zestawienie pomiędzy Chelsea Londyn oraz Manchesterem United. Obie ekipy rywalizują o czołową czwórkę w Premier League oraz są już w fazie pucharowej europejskich rozgrywek. Czego możemy dziś oczekiwać? Patrząc na Totolotek, opinie bukmacherów wskazują gospodarzy.

Statystyki z Totolotka przed starciem Chelsea z Manchesterem United

Analizując spotkania warto mieć na uwadze, że same zakłady bukmacherskie dostarczają nam niezłe materiały do analizy. Będąc przy Totolotku warto zawsze rzucić okiem na proponowane przez nich dane i wysnuć na tej podstawie własne opinie na temat starcia.

Chelsea - Manchester United w statystykach Totolotka

Mecz odbędzie się na Stamford Bridge i od razu może nam się rzucić w oczy fakt, że faworyzowanie Chelsea ma swoje podstawy właśnie ze względu na własny obiekt. Nie dość, że The Blues posiadają passę pięciu wygranych na swoim stadionie, to dodatkowo Manchester United od lat nie miał na tym terenie sukcesów. Ostatnio obie drużyny grały ze sobą w lidze, w październiku. Wtedy był remis 2:2. Jednak jak wiadomo, od tego czasu w ekipie Czerwonych Diabłów wiele się zmieniło. Funkcje menadżera przejął Ole Gunnar Solskjaer, co diametralnie zmieniło grę Manchesteru United.

Dla obu drużyn wieczorne spotkanie będzie pierwszym po potyczkach w pucharach europejskich. Jednak nastroje w Chelsea oraz Manchesterze po starciach w środku tygodnia są odmienne. Czerwone Diabły poległy u siebie z PSG, natomiast piłkarze z Londynu wygrali z Malmo. Czy powinno to rzutować na końcowy rezultat? Niekoniecznie. Kwestia mentalna to jedno, ale analizują na chłodno to klasa obu rywali to różnica kilku poziomów.

Warto wspomnieć, że ze względu na kontuzję pauzować będzie między innymi Anthony Martial oraz Jesse Lingard. Z drugiej strony daje to okazje to pokazania się takim zawodnikom  jak Romelu Lukaku czy Alexis Sanchez. Z mniejszymi urazami zmagają się także Antonio Valencia i Matteo Darmian.

W przypadku kontuzji po stronie Chelsea pod znakiem zapytania stoi występ Rubena Loftusa-Cheeka. Jednak Maurizio Sarri prawdopodobnie będzie mógł wieczorem wystawić pełny skład.

Kogo obstawiać w ofercie Totolotka?

Zakłady bukmacherskie to nie tylko wskazywanie końcowego rezultatu spotkania, więc do wyboru mamy jeszcze na dziś kilkadziesiąt pozycji. Zapraszam do lektury naszej recenzji i opinii o Totolotku.

Jednak przechodząc już do samego typowania. Wskazanie na wygraną Manchesteru United wydaje się bardzo kuszące ze względu na kurs na poziomie 3,50. Co prawda Czerwone Diabły będą osłabione, ale mają kim uzupełniać swoje straty. Przypomnę, że ostatnio Chelsea ledwie ugrała z tą ekipą remis na własnym stadionie… a było to za czasów innego, gorszego Manchesteru United. Nie ryzykując tak bardzo, ciekawą pozycją wydaje się wygrana gości, ale ze zwrotem w przypadku remisu – za taki typ Totolotek wystawił kurs na poziomie 2,60.

Typ do meczu Chelsea z United