fot. Marcin Karczewski

Ostatnio mieliśmy w sumie dużo szczęścia, ale w typowaniu fart jest mile widziany, z czego jestem bardzo zadowolony, ponieważ pozwoliło nam to zgarnąć profit ponad 300PLN! Mam nadzieję, że dziś będzie podobnie i pogoda dopisze. O godzinie 18 zaczynamy zaległy mecz w Gnieźnie. Dodatkowo mieliśmy być świadkami turnieju w Szwecji, ale niestety pogoda nie była najlepsza. Czy gospodarze pewnie wygrają swoje spotkania? Jak poradzi sobie Start Gniezno na własnym obiekcie? Liczę na kolejny dobry zarobek, ponieważ kurs jest naprawdę dobry. Sprawdźcie, co przygotowaliśmy, a także zapraszam do założenia konta w Fortunie, gdzie czekają na Was ciekawe bonusy! 

Kliknij link i załóż konto z kodem promocyjnym 2230PLN, aby otrzymać:

2000 PLN od depozytu + 210PLN bez ryzyka + 20 PLN Freebet!

Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
Koszulka Fortuna zakładów bukmacherskich
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

100% do 2100 zł od 2. depozytu

+ 600 zł zakład bez ryzyka + 20 zł darmowy zakład

standardowa oferta 2620 zł, a z naszym kodem: 2720 zł

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD 2. DEPOZYTU: 2100 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA: 600 zł
FREEBET: 20 zł

GRA BEZ PODATKU: +14% do wygranych

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Aforti Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Wtorek, 04.05.2021 – 18:00

Dziś przy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy tutejszym Startem a Wybrzeżem Gdańsk. Jeśli pogoda dopisze i uda się odjechać zawody, to będzie to dopiero drugi mecz w tym sezonie dla gospodarzy. Można powiedzieć, że nie mają szczęścia do pogody, ponieważ mecze były przekładane już chyba z pięć razy. Starcie z Gdańskiem będzie uzupełnieniem trzeciej kolejki. Jak dotąd zawodnicy z Pierwszej Stolicy pewnie wygrali w Tarnowie 48:42. Faktem jest, że klub na Mościcach ma duże problemy i raczej miał marne szanse, aby zwyciężyć w tej batalii, lecz dzielnie walczyli. Jeśli chodzi o Gdańsk to za sobą mają już aż 3 spotkania. Jak dotąd dwa wygrali oraz  jedno zremisowali. Trzeba zaznaczyć, że w każdym meczu mieli dużo szczęścia pod tym względem, że rywale byli osłabieni. W Tarnowie już w pierwszym biegu kontuzji nabawił się Niels Kristian Iversen, za którego musiał jechać jeden z juniorów. Dodatkowo podstawowy młodzieżowiec, czyli Przemysław Konieczny był na kwarantannie i nie mógł wyjechać na tor. Z Bydgoszczą wygrali wprawdzie 50:40, lecz patrząc na składy to męczyli się dość długo. Dwukrotnie został wykluczony Tarasienko i brakowało Adriana Gały. Luka w postaci Polaka była widoczna, także jeśli jechałby w Gdańsku, a trzeba zaznaczyć, że bardzo lubi ten tor to wynik spotkania mógłby być kompletnie inny. Jeśli przejdziemy do kolejnego meczu z ROW-em Rybnik, to tutaj emocje sięgały zenitu. Jakub Jamróg uratował swój zespół, ponieważ na ostatnich metrach pokonał rywala, co dało remis i jeden punkt do tabeli. Muszę przypomnieć, że Rekiny jechały bez swojego lidera, czyli Michaela Jepsena Jensena. Jeśli Duńczyk by jechał to można wnioskować, że Gdańsk miałby niesamowicie ciężko, aby zdobyć jakiekolwiek oczko.

Załóż konto w Fortunie z kodem promocyjnym: 2230PLN i odbierz szereg bonusów na start!

typy

Dziś przychodzi czas na Start Gniezno. Tak naprawdę gdańszczanie będą mieli test, ponieważ pierwszy raz pojadą z zespołem, gdzie nie ma żadnej luki ani kontuzji. Każdy zawodnik jest zdolny do jazdy, co uważam, że przełoży się na wynik meczu. Gospodarze to jeden z nielicznych drużyn, które w pierwszej lidze mogą cieszyć się tak dużym handicapem własnego toru.  Rok temu wypadek przy pracy mieli z Tarnowem, gdzie przegrali 40:50, co było dość sporą niespodzianką. Tym razem nie przewiduję, aby taki wynik mógł pojawić się po meczu z Wybrzeżem. W zeszłym sezonie, gdzie składy były troszkę inne, to Start zmiażdżył dzisiejszego rywala 57:33. Kapitalnie pojechał każdy senior, a cegiełkę dołożyli również juniorzy ze Studzińskim na czele. Dziś również młodzieżowcy Orzełka powinni mieć łącznie więcej punktów od gdańskiej pary. Marcel w ostatnim czasie bardzo dobrze się tu czuje, co można zauważyć po wynikach w DMPJ, które odbywały się właśnie w Pierwszej Stolicy. Jedynym znakiem zapytania jest postawa Mirka Jabłońskiego, który zdobył 7+1pkt w 4. startach, a jak sam zaznaczał, bardzo nie lubi tarnowskiego owalu.

Reasumując, uważam, że zawodnicy z Gniezna kolejny raz odniosą pewne zwycięstwo. Atutem na pewno jest tor, który da duży handicap dla gospodarzy, mimo, że w ostatnich dniach padało. Każdy z seniorów jest w stanie zdobyć w okolicach 10 punktów, co dałoby pewną wygraną. Moim typem na ten mecz to Aforti Start Gniezno z handicapem -6,5pkt. Oznacza to, że muszą wygrać minimum 49:41, aby typ był zielony. Nie wiem dlaczego, ale gospodarze są bardzo niedoceniani w środowisku żużlowym. Bardzo często przed sezonem są skazywani prawie na spadek a zawsze zakręcą się koło awansu do Ekstraligi. Myślę, że w tym sezonie nie będzie inaczej i Startowcy potwierdzą już od dzisiejszego meczu, że ich tor jest twierdzą nie do zdobycia.

Zagranie bez ryzyka:

  • Tylko z kodem promocyjnym: 2230PLN
  • Dla nowych graczy
  • Pierwszy zakład na nowym koncie będzie bez ryzyka!
  • Dowolny kupon, dowolne zdarzenia.
  • Stawka maksymalnie 210 PLN – zwrot z odjęciem 12% podatku na konto bonusowe.
  • Bonus o równowartości stawki kuponu, objętego bonusem zostanie przypisany do iKonta uczestnika w terminie 3 dni.
  • Jednokrotny obrót bonusem.
  • Kliknij i sprawdź więcej informacji o zakładach bukmacherskie w Fortunie!

typy

W Fortunie macie możliwość dostać bonus i grę bez podatku, gdzie każde zdarzenie powinno zawierać kurs minimum 1.30. Nasz kupon składa się z dwóch zdarzeń, jednak można wziąć coś z propozycji chłopaków i dam nam to zwolnienie z podatku! Sprawdźcie opinię na temat tego bukmachera!

 

Zaloguj się aby dodawać komentarze