Jak rozpoczniemy sierpień z siatkówką? Przekonamy się o tym już dziś, gdyż czekają nas szalenie ciekawe pojedynki w Hamburgu w ramach turnieju nazwanego Elite 16. Mecze w tym turnieju rozpoczną się już o godzinie 8 rano, a w pierwszej konfrontacji będziemy świadkami rywalizacji par holenderskiej i niemieckiej. Stam z Schoonem będą reprezentować Niderlandy, a Laboureur i Schulz naszych bliższych zachodnich sąsiadów. Jednak od siebie przyjrzę się dwóm innym spotkaniom, w tym jednym, gdzie zmierzą się bardzo utytułowane pary. Jednak nim przejdę do tego, dodam, że kupon stawiam w ETOTO.

tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

200% do 300 zł od depozytu

+ 50 zł freebet (dodatkowy bonus TYLKO z naszym kodem promocyjnym)

 

 

Oferta dostępna z kodem bonusowym: ZAGRANIE
(Wpisz w formularzu rejestracyjnym na stronie bukmachera)

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
freebet
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
sporty wirtualne
Bonusy:

OD DEPOZYTU: 200% do 200 zł

FREEBET: 50 zł

 

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Anders Mol/Christian Sorum vs Alexander Brouwer vs Robert Meeuwsen:
typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (11.08.2022 r.)

Norwegowie i Holendrzy to wielokrotni medaliści wszelakich imprez międzynarodowych, począwszy od mniejszych turniejów po większe jak np. mistrzostwa Europy, świata, czy igrzysk olimpijskich. Od lat te pary należą do światowej czołówki. Niemalże za każdym razem dostarczają całą masę emocji jak i efektownych oraz efektywnych zagrań. Jeżeli od kogoś mamy w ciemno wymagać świetnej siatkówki, to właśnie od nich. Dość powiedzieć, że Norwegowie to aktualni mistrzowie olimpijscy z Tokio, a Holendrzy będą chcieli się im zrewanżować za odpadnięcie w 1/8 finału olimpiady, kiedy to przegrali właśnie z parą Mol/Sorum do zera.

Za chwilę przedstawię więcej odnośnie do statystycznego porównania tych reprezentacji, a na razie dodam, że warto sprawdzić BONUS, jaki otrzymasz zakładając konto w ETOTO. Przed obstawieniem np. mego kuponu z dziś warto również sprawdzić, jak idzie mi typowanie siatkarskich spotkań. W końcu, jak grać, to raz, że z pewną dozą bezpieczeństwa, a dwa nie stawiając w ciemno, gdyż granie u bukmacherów wiąże się z ryzykiem i może okazać się uzależniające. A teraz przejdźmy do przyjemniejszych tematów, czyli porównania obu reprezentacji.

Statystyczne porównanie par Anders Mol/Christian Sorum vs Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen

 • W oficjalnym rankingu Norwegowie po udziale w 6 turniejach wywalczyli sobie 3. miejsce a Holendrzy po 7-miu plasują się na 6. pozycji.
 • Te reprezentacje mierzyły się ze sobą 13 razy w oficjalnych grach i o raz więcej, bo 7 razy triumfowała norweska para.
 • Ostatni raz ta para konfrontowała się ze sobą 28 maja i wówczas Norwegowie wygrali dwa do zera.
 • Od początku 2022 roku mierzyli się 3-krotnie, a wcześniej 27 marca i 26 maja. Wówczas triumfowali pierw Holendrzy, a później Norwegowie, lecz za każdym razem byliśmy świadkami tie-breaka.
 • W ostatnich 4 meczach tych reprezentacji ze sobą aż trzykrotnie mecz kończył się po trzech partiach, więc po tie-breaku według zasad siatkówki plażowej.
 • W ostatnich 9 grach pary Mol/Sorum padał wynik 2:1 tylko 2 razy, lecz w tych „pozostałych” 7 meczach mierzyli się z dużo niżej notowanymi rywalami. Tracili partię, gdy mierzyli się z silniejszymi ekipami.
 • Identyczna, wręcz jeden do jednego jest w przypadku holenderskiej pary Brouwer/Meeuwsen.

Interesujące typy związane z meczem Anders Mol/Christian Sorum vs Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen

Jeżeli planujesz zagrać bardzo bezpiecznie i szukasz kursów wyłącznie na podbicie kuponu, to w tym miejscu mamy dwa takie typy. Pierwszym jest, że nie będziemy mieli ani seta granego na przewagi, na co mamy kurs na poziomie 1.32. Drugą tego typu wyceną jest, że zespoły w premierowej partii zdobędą łącznie więcej niż 36.5 punktu, na co mamy kurs ustabilizowany na 1.43. Kolejnym jest, że pierwszą partię wygrają Norwegowie, na co mamy wycenę 1.38. Odnośnie do bardziej ryzykownych wskazań, gdybyś miał ochotę zagrać kupon SOLO, dodam że kurs na triumf Norwegów w dwóch setach wynosi 1.78 względem aż 6.40 na to, że to Holendrzy w takim rozmiarze pokonają swych rywali. Ostatnim ciekawym typem, którego się jednak nie podejmuję, tak by zagrać bezpieczniej jest to, że to duet Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen okaże się zwycięski. Kurs na ich zwycięstwo wynosi 3.20. Jednak tak wymieniam i wymieniam. Wskazuję, co jest bardziej ryzykowne, a co mniej, a co gram od siebie? Otóż…

Moje typowanie związane z meczem Anders Mol/Christian Sorum vs Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen

Powołując się na powyższe statystyki sądzę, że ponownie ich rywalizacja zakończy się w trzech odsłonach. Jednak patrząc na to, że mówimy o pierwszym ich meczu w turnieju jak i, że toczą przeważnie zacięte boje w tym sezonie z wymagającymi rywalami, sądzę, że doczekamy się tie-breaka w ich rywalizacji. Dlatego decyduję się zagrać dokładną sumę setów, które będą potrzebne do wyłonienia zwycięzcy.

etoto
2.48
Dokładna liczba rozegranych setów: 3

Ode mnie idzie wskazanie na to, że by wyłonić triumfującą parę będzie potrzebny dodatkowy set, na co mamy kurs ustabilizowany na poziomie 2.48. Z kolei jeśli chciałbyś zagrać, że ten mecz skończy się w dwóch setach, to dodam, że wycena tego zdarzenia wynosi 1.48. Z jednej strony różnica jest znacząca, ale z drugiej na bardziej realne wygląda to, że będziemy mieli trzysetową konfrontację. Bezpieczniejsze będzie drugie wskazanie, w którym zmierzą się już drużyny o mniejszej klasie, co tu wymienione dwa duety.

Renato/Vitor Goncalves Felipe vs Nils Ehlers/Clemens Wickler:
typy, kursy bukmacherskie i zapowiedź meczu (11.08.2022 r.)

W tym pojedynku będziemy świadkami konfrontacji niemieckiej pary z brazylijską. Ich spotkanie rozpocznie się około trzy godziny po pierwszym z opisywanych spotkań, więc o godzinie 17:00. Transmisje z obu spotkań będzie można obejrzeć na stronie volleyballworld.com. W tym meczu również nie ma znaczącego faworyta, choć inaczej chcą nam „powiedzieć” statystyki. Patrząc na same kursy na triumf, to większe szanse bukmacher ETOTO daje Brazylijczykom, gdyż wycenę na nich mamy na poziomie 1.61 względem 2.18 na przedstawicieli Niemiec.

Za chwilę więcej opowiem o obu reprezentacjach w statystycznym porównaniu, a na razie przypomnę, że Clemens Wickler to jedna z gwiazd światowej siatkówki plażowej mężczyzn. Jest wielokrotnym medalistą, a w ramach przypomnienia dodam, że również brał udział w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Co prawda występował w parze z Juliusem Thole, ale odpadli dopiero po ćwierćfinałach. Z kolei akurat tej brazylijskiej pary zabrakło na olimpiadzie, jednak również od lat należą do światowego topu i nie raz potrafili sprawić siatkarskie niespodzianki.

Statystyczne porównanie par Renato/ Vitor Goncalves Felipe vs Nils Ehlers/Clemens Wickler

 • Zespoły nie miały okazji się jeszcze ze sobą konfrontować w oficjalnych meczach.
 • Reprezentanci Brazylii plasują się na 2. pozycji w światowym rankingu, lecz mają za sobą aż 9 turniejów, a przedstawiciele gospodarzy aż na 32. lokacie mając raptem 5 zawodów za sobą.
 • Równiejszą dyspozycję w turniejach, w których brali udział wykazywali się do tej pory Brazylijczycy, lecz są zarazem jednym z najczęściej grających zespołów na świecie w 2022 roku.
 • Obie te reprezentacje w ostatnich swych 10 meczach przegrywały po 3 razy. Choć w lepszej sytuacji są niemieccy siatkarze, którzy są na fali czterech wygranych z rzędu, a Canarinhos w ostatniej rywalizacji przegrali.
 • Zarówno u Brazylijczyków jak i Niemców w ostatnich 10 spotkaniach mecze tylko 4 razy kończyły się po trzech rozegranych partiach.
 • Brazylijczycy ostatni mecz rozegrali 8 lipca, a Niemcy 17 lipca, co powoduje, że jeden zespół przystąpi do hamburskiego turnieju po ponad miesiącu przerwy a drugi „raptem” kilku tygodniach przerwy.
 • Analizując grę obu zespołów, to tu już różnice w grze są bardziej znaczące niż przy pierwszym meczu. W tym Canarinhos znacznie lepiej atakują, ale Niemcy radzą sobie znacząco lepiej w przyjęciu jak i zdobywaniu punktów blokiem.
 • Częściej na dużych imprezach międzynarodowych ostatnio gra niemiecka para, lecz Brazylijczycy kapitalnie rozpoczęli ten sezon.

Interesujące typy związane z meczem Renato/ Vitor Goncalves Felipe vs Nils Ehlers/Clemens Wickler

Analizując powyższe statystyki dochodzę do wniosku, że nie bardzo jest sens grać na to, kto wygra, gdyż tylko teoretycznie Brazylijczycy przystąpią do meczu w roli faworyta. Tak samo możliwy jest każdy wynik, więc tylko z dziennikarskiego obowiązku przybliżę, że kurs na: zwycięstwo Canarinhos do zera wynosi 2.47, że dokonają tego do jednego – 3.90, a z kolei na Niemców, że zatriumfują do zera mamy wyceną na poziomie 3.70, a że do jednego aż na 4.60. Bardzo bezpiecznym typem jest, że w premierowej odsłonie zdobędą łącznie mniej niż 39.5 punktu. Przypomnę, że w siatkówce plażowej gra się do 21 punktów a nie do 25, jak w „klasycznej” siatkówce.

Patrząc na formę obu drużyn, mimo, że mogą dać wyrównane starcie, tak większe prawdopodobieństwo mamy na to, że partie będą kończyły się dużymi różnicami punktowymi. Dlatego też nie podejmuję się wskazania na to, czy będą potrzebne dwa, czy trzy sety do wyłonienia triumfatora tego meczu. Dodam tylko, że w pierwszym przypadku mamy kurs na 1.58, a w drugim 2.23 i oba są praktycznie tak samo realne do spełnienia. Jeżeli chciałbyś zagrać coś bardzo bezpiecznego w związku z tym meczem, to polecam Ci zaznaczenie, że ani jednej partii nie będą zespoły rozgrywać na przewagi, na co mamy kurs na poziomie 1.37.

Moje typowanie związane z meczem Renato/ Vitor Goncalves Felipe vs Nils Ehlers/Clemens Wickler

Jako, że o wiele bardziej zaryzykowałem przy pierwszym typie, tu gram bezpieczniej. Interesujące jest, że oba typy są bardzo podobnie możliwe do spełnienia. Bardzo możliwe, że za „chwilę” po zielonym kuponie po trafieniu 2 z 2 zdarzeń z programu Dana White Contender Series, będziemy mogli cieszyć się z kolejnej zdobyczy. A jakim zdarzeniem podbijam kurs kuponu? Ano tym, że te reprezentacje w premierowej odsłonie zdobędą łącznie więcej niż 37.5 punktów, na co mamy kurs ustabilizowany na poziomie 1.60. Na zakończenie tego tekstu dodam, że warto skorzystać w ETOTO z naszego kodu promocyjnego, by zgarnąć jeszcze więcej bonusów przed grą np. tego kuponu.

etoto
1.60
Pary zdobędą łącznie w 1. secie więcej niż 37.5 pkt

Propozycja kuponu:

ETOTO siatkówka plażowa 11 sierpnia

fot. Domenico Cippitelli/PressFocus

 • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze