Gdzie oglądać Gromda 8? Federacja ta coraz bardziej rezonuje opinie publiczną, a walki na gołe pieści mają szerszą widownię. Gromda 8 niebawem, co oznacza, że można szykować się na transmisje z tego wydarzenia. Gdzie oglądać najlepszych Gromdziarzy? Sprawdź transmisje PPV na Gromda 8, a także poznaj cenę i kod promocyjny na galę.

Koszulka bukmachera Betclic
Koszulka bukmachera Betclic
tylko na Logo Zagranie - typy bukmacherskie

Zakład bez ryzyka do 200 złotych + 50% do wygranych

Kod rejestracyjny
ZAGRANIE kod skopiowany kopiuj
skopiuj kod
Funkcjonalności:
aplikacja mobilna
zakłady na żywo
Bonusy:

ZAKŁAD BEZ RYZYKA: do 200 zł ZWIĘKSZENIE WYGRANYCH: +50%

pokaż szczegóły ukryj szczegóły

Gdzie oglądać Gromdę 8?

Gromda to federacja, która skupia wokół siebie zawodników walczących na gołe pięści. To krwawy sport, dlatego trudno o transmisje z tego wydarzenia w otwarte telewizji. Ba, nawet kodowane stacje nie oferują przekazu z Gromdy. Zatem, gdzie oglądać Gromdę 8? Tak jak w przypadku pozostałych gali transmisja będzie dystrybuowana przez Pay Per View.

Bukmacherzy dysponują streamem online, ale w ich ofercie nie znajdują się gale Gromdy. To oznacza, że jeśli chcesz obejrzeć to wydarzenie na żywo, to powinieneś wykupić PPV przed piątkową galą Gromda 8.

Kiedy GROMDA 8? [DATA]

W ostatnim czasie o Gromdzie zrobiło się głośno z racji kontrowersyjnego spotu. Z uczestnictwa w federacji zrezygnował Mateusz Borek. Wszystko to dosłownie na kilka dni przed galą. Kiedy Gromda 8? Wydarzenie zostało zaplanowane tradycyjnie na piątkowy wieczór. Dokładna data to 18 marzec 2022 roku. Transmisja live rozpocznie się od godziny 20:00.

Gdzie odbędzie się gala GROMDA 8? [MIEJSCE]

W ostatnim czasie Gromda organizowana jest w znanej hali, gdzie często dochodziło również do gali bokserskich. Co to za miejsce? Gromda 8 odbędzie się w Pionkach. To małe miasto, a wydarzenie będzie miało charakter kameralny. Dlatego, jeśli chcesz obejrzeć na żywo Gromdę 8, to zdecydowanie łatwiej jest to zrobić za pośrednictwem PPV.

Kod promocyjny na GROMDA 8

Federacja Gromdy od dłuższego czasu współpracuje blisko z bukmacherem Betclic. To właśnie u tego operatora możesz robić zakłady na Gromdę 8. Co więcej, Betclic oferuje kod promocyjny, za który uzyskasz bonus powitalny. Jeśli chcesz typować galę z dodatkową premią, to możesz zarejestrować konto u tego bukmachera wpisując kod: ZAGRANIE. Dzięki temu otrzymasz zakład bez ryzyka do 200 złotych!

Kod promocyjny na Gromdę 8 od Betclic przeznaczony jest dla wszystkich nowych użytkowników. To kod na bonus, a nie na transmisję Pay Per View. Za kod PPV trzeba dokonać specjalnej opłaty, a następnie możesz go zrealizować w serwisie gromda.tv.

GROMDA 8 transmisja – gdzie oglądać Gromdę 8 za darmo?

Czy Gromdę 8 można oglądać za darmo? To raczej niemożliwe, ponieważ transmisja live odbędzie się na stronie gromda.tv, a także aplikacjach mobilnych federacji. Warunkiem odbioru strumienia na żywo jest aktywowanie kodu PPV w zakładce “zrealizuj kod”. Dopiero po wprowadzeniu kodu na twoim ekranie pojawi się transmisja live.
PPV na Gromdę 8 to płatny abonament. Od początku istnienia federacji organizatorzy umożliwiają oglądanie gali w modelu płatnej transmisji.

gdzie oglądać gromdę

Gromda 8 transmisja w TV

Gromda 8 i transmisja w TV? To możliwe! Co prawda nie za pośrednictwem tradycyjnych programów w TV, ale m.in. Smart TV czy Chromecast. Jeśli posiadasz telewizor z funkcją Smart, to możesz otworzyć stronę internetową, gdzie pojawi się przekaz na żywo z walk Gromdy 8.

Jak jeszcze możesz włączyć Gromdę 8 w swoim TV? Jeśli nie masz funkcji Smart TV, to możesz skorzystać z połączenia poprzez chromecast. Wówczas ze swojego komputera lub laptopa wyślesz sygnał z transmisją do telewizora. Oczywiście przed tym trzeba włączyć transmisje w PPV.

Walki na gołe pięści, czyli Gromdę 8 znajdziesz w naszych typach dotyczących sportów walki. Nasi eksperci dokładnie przeanalizują przebieg gali, jak i możliwe rozstrzygnięcia!

GROMDA 8 streamy online

Gromda 8 aktywnie działa również na YouTube. To federacja, która współpracuje m.in. z Kanałem Sportowym. Dzięki temu możesz śledzić przebieg ważenia i losowania turnieju za darmo na kanale YouTube. Co więcej, w dniu gali studio przed walkami również dostępne jest w serwisie YouTube. Stream online z walk kodowany jest w systemie PPV. Co oznacza, że pojedynki na gołe pieści w internecie obejrzysz na żywo tylko wtedy, jeśli kupisz PPV na gromda.tv.

Gromda 8 PPV

Jak oglądać transmisje PPV z Gromda 8? Przed aktywacją kodu powinieneś zarejestrować konto w serwisie federacji. Co więcej, możesz ściągnąć na swój telefon aplikację Gromda TV, co pozwoli ci na oglądanie tego wydarzenia w urządzeniu mobilnym. Aplikacja dedykowana jest na systemy iOS i Android.

Rejestracja na PPV przebiega błyskawicznie. Wystarczy uzupełnić formularz, w którym podajesz:

  • e-mail,
  • hasło do logowania,
  • imię,
  • nazwisko,
  • narodowość.

Gdy już będziesz zarejestrowany na gromda.tv, to możesz skorzystać z elektronicznych płatności, żeby zakupić abonament PPV. Wszystko to zajmuje dosłownie chwilę, bo operator udostępnia płatności Hotpay, dzięki którym wykonasz przelew za kod PPV. Gromda 8 tylko w ten sposób może być legalnie oglądana. Następnie wystarczy przejść do zakładki “zrealizuj kod” i skopiować odebrany kod PPV, który zostanie wysłany do Ciebie na pocztę e-mail.

Cena PPV na Gromdę 8

Chcesz zobaczyć turniej Gromdy 8 o sto tysięcy złotych? Jeśli tak, to zakup PPV oznacza wydatek rzędu 24.99 złotych. Taka jest cena za PPV na Gromdę 8. Co ciekawe, początkowo PPV na Gromdę kosztowało 19.99 zł. Z czasem włodarze organizacji zdecydowali się podnieść opłatę. Kwota 24.99 zł obowiązuje od Gromdy 6.

FAQ

Kiedy i gdzie jest Gromda 8?

Gromda 8 odbędzie się w Pionkach 18 marca (piątek).

Gdzie oglądać Gromdę 8?

Całą galę Gromda 8 możesz oglądać na żywo po wykupieniu transmisji PPV na gromda.tv.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze