Przed nami bardzo gorąca sobota. Nie tylko za oknami, lecz również na torach pierwszoligowych. Od godziny 14 będziemy świadkami pierwszego meczu szóstej kolejki 1. ligi żużlowej. Na pierwszy ogień idzie Apator Toruń, który na własnym obiekcie podejmować będzie drużynę z Gdańska. Szykuje nam się ostre lanie, tak jak nas do tego przyzwyczaiły Anioły. My jednak odpuścimy ten mecz i skupimy się na dwóch pozostałych, ponieważ zapowiadają się o wiele ciekawiej Czy gospodarze nie dadzą szans przyjezdnym? Czy może goście zaskoczą? Zapowiada się świetna sobota z żużlem!

1200 PLN od depozytu +280 PLN zakład bez ryzyka + 29 PLN Freebet

sts bez ryzyka 280 PLN

Arged Malesa TŻ Ostovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Sobota, 08.08.20 – 16:30

O godzinie 16:30 odbędzie się drugie spotkanie 6. kolejki 1. ligi żużlowej, gdzie Ostrovia Ostrów Wlkp. Podejmować będzie na własnym stadionie drużynę Unii Tarnów. Przed sezonem jeśli mielibyśmy spojrzeć na same składy, to raczej mało kto odważyłby się powiedzieć, że w tym meczu wygrają goście. Jednak po 5 meczach widać, że Ostrowianie są naprawdę słabi. Mimo dwóch wygranych spotkań przed własną publicznością ich jazda nie powala. Trzeba jeszcze zaznaczyć, że były to dwie chyba najsłabsze ekipy ligi – Abramczyk Polonia Bydgoszcz oraz Lokomotiv Dauvgapils. Oba zespoły postawiły się dość mocno, lecz gospodarze w ostatniej fazie zawodów nie dali się pokonać i odjechali na bezpieczną przewagę. Tym razem może nie być tak kolorowo. Tarnowianie jak na razie jadą bardzo mądrze i oprócz porażki z Toruniem co było pewne, wygrali wszystkie 4 starcia. Nawet w Gnieźnie, czyli na twierdzy gdzie przez ostatnie 4 lata wygrał tylko Gdańsk. Oprócz tego pokonali właśnie wspomnianych Gdańszczan  a u siebie byli lepsi od zawodników z Dyneburga oraz Bydgoszczy. Dziś nie będę jednak stawiał, kto wygra, lecz pod lupę biorę podwójne zwycięstwa gości. Jest to bardzo fajną opcją, którą znajdziemy tylko u bukmachera STS. Mianowicie uważam, że Tarnowianie wygrają minimum 3 razy w stosunku 5:1. Zarówno w Gnieźnie jak i w Gdańsku pokryli naszą linię ze spokojem. Nad morzem wygrali podwójnie aż 5 razy a w Pierwszej Stolicy Polski trzykrotnie. Pary zespołu Unii są bardzo dobrze ułożone, co jest odpowiedzią, dlaczego tak często przyjeżdżają na podwójnym prowadzeniu. Spójrzmy teraz, ile razy Ostrów przegrywał dwukrotnie na własnym owalu. Zarówno z Bydgoszczą jak i z Lokomotivem, przegrali tylko raz. Są to jednak o wiele słabsze zespoły, jak wspominałem wyżej. Dziś już nie powinno być tak gładko. Widać, że Ostrów jest w dość dużym dołku i raczej nie może wejść w dobry rytm. Przegrana w Toruniu 63:27 mówi sama za siebie. Do tego poobijany Walasek czy bardzo przeciętny w tym sezonie Adrian Cyfer i Rafał Okoniewski. Sądzę, że dzisiejsza linia będzie kolejny raz spokojnie pokryta, a Tarnów odjedzie kolejny solidny i dobry mecz.

Arged Malesa TŻ Ostovia Ostrów Wlkp. – Unia Tarnów

Typ: Unia Tarnów +2,5 podwójnych zwycięstw

Kurs: 2.22

zuzel

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Sobota, 08.08.20 – 19:15

Ostatnim meczem w sobotni wieczór będzie starcie pomiędzy Orłem Łódź a Startem Gniezno. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco, ponieważ mamy głównych pretendentów do zajęcia drugiego miejsca, zaraz po Apatorze Toruń. Z jednej strony Łodzianie, którzy prezentują dobry speedway na własnym stadionie (wygrana 57:33 z Lokomotiv Dauvgapils oraz 52:38 z Ostrowem) a z drugiej strony Start Gniezno, który pokazuje, że jest w formie i bardzo trudno jest z nim walczyć. Oczywiście Start zaliczył wpadkę na własnym obiekcie z Tarnowem, lecz to był tylko wypadek przy pracy. Już w następnym meczu w Bydgoszczy, pokonali Polonię wysoko 39:51. Tym razem przyszedł czas na Łódź. Patrząc na kursy, bukmacherzy przewidują pewne zwycięstwo gospodarzy. Ja jednak nie byłbym tego taki pewien i zaryzykowałbym na zespół z Pierwszej Stolicy Polski. Mimo wszystko skupię się na innym typie, takim samym jak powyżej. Mianowicie uważam, że goście w dzisiejszym meczu przyjadą minimum trzy razy na podwójnym prowadzeniu. Jak dotąd na 3 spotkania w delegacji, nie pokryli linii tylko w Toruniu, gdzie 5:1 był tylko raz. W Bydgoszczy Gnieźnianie wygrali podwójnie aż trzykrotnie, tak samo jak w Gdańsku. Uważam, że zawodnicy Startu będą walczyć w Łodzi jak równy z równym i minimum 3 razy wyprowadzą konkretne ciosy. Pod numerem drugim zobaczymy Fredrika Jakobsena, który powinien zrobić różnicę.

Orzeł Łódź – Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno

Typ: Start Gniezno +2,5 podwójnych zwycięstw

Kurs: 3.15

Zasady promocji:

  • Kwota: możesz zawrzeć zakład za dowolną stawkę, ale otrzymasz maksymalnie 280 PLN zwrotu (minus podatek).
  • Promocja dostępna dla nowych klientów, którzy założą konto z kodem: ZAGRANIE
  • Naliczenie zakładu bez ryzyka automatycznie na podstawie kodu: ZAGRANIE
  • Akcja łączy się z bonusem powitalnym.
  • Jeśli Twój zakład zostanie rozliczony jako przegrany, otrzymasz zwrot.
  • Zwrot nastąpi na konto depozytowe, a nie w formie bonusu.
  • Maksymalna wysokość bonusu będzie pomniejszona o podatek od gry.

typy żużel sts

Chcesz więcej typów bukmacherskich? Dołącz do Grupy Zagranie!

Zaloguj się aby dodawać komentarze