Górnik Łęczna – Piast Gliwice: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 08.11.2022

Górnik - Piast gdzie oglądać

Górnik Łęczna – Piast Gliwice: gdzie oglądać ten mecz i kto oferuje stream live? W najbliższym tygodniu czekają nas emocje związane z Pucharem Polskim. We wtorkowe popołudnie 1. ligowiec z Łęcznej, podejmie na swoim obiekcie ekstraklasową ekipę z Gliwic. Faworytem są oczywiście goście, jednak znajdują się oni w fatalnej dyspozycji. Czego więc po takim meczu można się spodziewać? Jeśli chciałbyś obejrzeć to starcie, ale nie wiesz gdzie oglądać Górnik Łęczna – Piast Gliwice, to wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Górnik Łęczna – Piast Gliwice gdzie obejrzeć

Tak więc gdzie oglądać pojedynek Górnik Łęczna – Piast Gliwice zupełnie za darmo? Spotkania Pucharu Polski to rozgrywki, których nie pokazuje praktycznie żaden bukmacher. Dobrą opcje przygotował jednak Fuksiarz, dzięki któremu otrzymasz 30-dniowy, darmowy dostęp do Polsat Box Go, które oferuje między innymi rozgrywki 1. ligi, ale i Puchar Polski. Poniżej natomiast znajdziesz informacje na temat tego, co trzeba zrobić, aby aktywować konto w Polsacie:

  1. Załóż konto w Fuksiarzu z linku https://zagranie.com/go/fuksiarz-polsatbox i wpisz kod ZAGRANIE
  2. Zweryfikuj konto gracza w ciągu siedmiu dni i obstaw dowolny zakład
  3. Napisz na czacie gracza z prośbą o voucher do Polsat Box Go
  4. Odbierz voucher i aktywuj go na stronie Polsatu

Górnik Łęczna – Piast Gliwice gdzie obejrzeć, transmisja na żywo w TV

Spotkanie Górnik Łęczna – Piast Gliwice będzie transmitowany w Polsat Sport Extra. Tak naprawdę sportowe kanały Polsatu posiadają dostęp do wszystkich spotkań wchodzących w skład Pucharu Polski i Fortuna 1.ligi. Jeżeli więc jesteś fanem polskiej piłki, to warto rozważyć opcję przygotowaną przez tę stację. A gdybyś chciał poznać nasze typy na mecz Górnik Łęczna – Piast Gliwice, to znajdziesz je oczywiście na stronie Zagrania.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Górnik Łęczna – Piast Gliwice gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeśli jednak nie posiadasz TV, a chciałbys zobaczyć stream z meczu Górnik – Piast, to istnieje taka możliwość. Tak jak wspomniałem nieco wyżej przygotował ją Fuksiarz, który po założeniu tam konta oferuje voucher na miesięczny dostęp do Polsat Box Go. Jest to platforma Polsatu, gdzie znajdziesz między innymi pakiet sportowy. Dzięki temu przez całe 30 dni będziesz mógł oglądać oferowane mecze zupełnie za darmo.

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Piast Gliwice?

A skoro już wiesz gdzie oglądać Górnik Łęczna – Piast Gliwice, to warto zwrócić uwagę na nadchodzące mistrzostwa świata. Za niecałe dwa tygodnie czas na pierwszy gwizdek katarskiego mundialu. A to oznacza, że oczy wszystkich kibiców i typerów będą zwrócone na ten turniej. Jeśli chciałbyś poznać nasze typy na spotkania wchodzące w skład mistrzostw świata, to już niebawem będą one dostępne na naszej podstronie https://zagranie.com/mistrzostwa-swiata-2022-typy/.

500 zł bez ryzyka (50% zwrot na depozyt) + 200 zł cashback bez limitu + 40 zł Polsat Box Go Sport!

Gdzie znajdę transmisje live z meczu Górnik Łęczna - Piast Gliwice?

Stream online z tego spotkania obejrzysz dzięki Fuksiarzowi.

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze