Górnik Łęczna – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja TV i stream online | 16.02.2024

Piłkarz Górnika podczas sparingu

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Miedź Legnica? Powróciły już rozgrywki Ekstraklasy, a w ten weekend na dobre startuje runda wiosenna Fortuna 1. Ligi! Jednym z hitów najnowszej kolejki będzie batalia w Łęcznej, gdzie miejscowy Górnik podejmie Miedź Legnicę. O tym gdzie i w jaki sposób zobaczyć to starcie na żywo przeczytacie w poniższym tekście. Zapraszam zatem do lektury.

Górnik Łęczna – Miedź Legnica na żywo w TV

Rywalizacja Górnika z Miedzią zapowiada się bardzo ciekawie ze względu na to, iż obydwa zespoły w obecnej kampanii punktują naprawdę regularnie i chociaż plasują się w środkowej części tabeli Fortuna 1. Ligi, to różnice punktowe w czołówce są naprawdę niewielkie. Oczywiście każda z ekip będzie chciała pozytywnie rozpocząć rundę wiosenną, a o wskazanie faworyta w tym meczu jest naprawdę trudno. Mecz w Łęcznej rozpocznie się 16. lutego 2024 roku o godzinie 18:00. Jeżeli idzie o transmisję na żywo w TV, to takowa będzie dostępna, a znajdziemy ją w Polsat Sport Premium 1. A w jaki sposób wyglądają aktualne kursy bukmacherskie?

Górnik Łęczna – Miedź Legnica, gdzie obejrzeć: transmisja i stream online za darmo

Jeżeli zastanawiacie się, gdzie oglądać Fortuna 1. Ligę, to przez zimę nic się nie zmieniło i prawa do pokazywania meczów tych rozgrywek posiada telewizja Polsat. Ma ona oczywiście własny serwis streamingowy w Internecie, a zatem rywalizację Górnika z Miedzią będzie można zobaczyć na żywo również w sieci. Jest to informacja dla kibiców, którzy niekoniecznie lubią oglądać spotkania piłkarskie w telewizji. Na stronie Polsat Box Go znajdziecie stream z omawianej potyczki, jednak niestety będzie on dodatkowo płatny.

Gdzie oglądać Górnik Łęczna – Miedź Legnica?

Zmierzając powoli do końca tekstu o transmisji z meczu Górnika z Miedzią, okazuje się, że podobnie jak w przypadku pozostałych gier Fortuna 1. Ligi, rywalizację na żywo będzie można obejrzeć zarówno na żywo w TV, jak i w formie streamu online w sieci. W kampanii 2023/24 prawa transmisyjne do rozgrywek zaplecza Ekstraklasy posiada telewizja Polsat, zatem jeśli interesują Was mecze Fortuna 1. Ligi, warto rozważyć zakup oferty tego wydawcy. Ja na koniec zachęcam do zerknięcia na ranking aplikacji bukmacherskich, z poziomu których obstawicie mecz w Łęcznej. Powodzenia!

fot. Pressfocus

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze