Golden Knights samodzielnym liderem po meczu z Blue Jackets? NHL AKO 2.24

Wczoraj do pełni szczęścia zabrakło gola w przewadze New Jersey Devils. Dziś kończymy tydzień z Vegas Golden Knights, którzy jeszcze w niedziele podejmą u siebie Columbus Blue Jackets oraz z Anaheim Ducks i Vancouver Canucks, którzy granie zaczną już poniedziałkowej nocy. Teraz serdecznie zapraszam do sprawdzenia propozycji oraz do zapoznania się z treścią analizy.

Vegas Golden Knights – Columbus Blue Jackets: typy i kursy bukmacherskie (19.03.2023)

Mimo że Golden Knights prowadzą w Konferencji Zachodniej i w Dywizji Pacyfiku, to jeszcze nie dołączyli do Boston Bruins, którzy jako jedyni mają zapewniony w 100% udział w play-off. W nocy stracili punkty Kings, więc dziś przed gospodarzami otwiera się droga do odskoczenia hokeistom z Los Angeles i zostanie samodzielnym liderem. Blue Jackets mają ostatnio napięty terminarz. Wszystko zaczęło się od rywalizacji ze wcześniej wspomnianymi Kings, następnej nocy musieli mierzyć się z Ducks, a teraz czeka ich spotkanie z Knights w ciągu trzech dni i nocy. W pierwszej rywalizacji między tymi ekipami trudne warunki w Columbus postawili Blue Jackets, którzy urwali punkty Golden Knights, przegrywając dopiero po serii najazdów. Ze względu na to, że mecz odbywa się dzisiejszego wieczoru, to mamy już wgląd do składów. Między słupkami gospodarzy zobaczymy Quicka, broniącego na poziomie 88% i kapitulującego średnio blisko cztery razy na spotkanie. Po drugiej trener Blue Jackets postawi na Hutchinsona, który ma teraz okazję nabijać sobie liczbę rozegranych meczów w najlepszej hokejowej lidze świata. Dla golkipera gości będzie to szóste starcie w tym sezonie. Do tej pory bronił na poziomie 87% i kapitulującego średnio cztery razy na mecz, więc poziom bramkarzy może być różny. Golden Knights dobrze wchodzą w swoje mecze i w pierwszych tercjach radzą sobie bardzo solidnie. Tego samego nie można napisać o graczach z Columbus, którzy są najgorszą drużyną w całej NHL pod względem zdobytych bramek w pierwszych dwudziestu minutach.

Statystyki:

  • Golden Knights w ostatnich pięciu meczach dwa razy zdobywali gola w pierwszej tercji
  • Blue Jackets w ostatnich pięciu wyjazdowych starciach trzy razy tracili bramkę w pierwszej tercji
  • Gospodarze wygrali trzy z pięciu ostatnich domowych rywalizacji
  • Goście przegrali cztery z ostatnich pięciu wyjazdowych starć

Co obstawić?

Gospodarze mieli zdecydowanie więcej czasu na odpoczynek niż goście, którzy zagrają w trzeci kolejny dzień. Zdecydowanym faworytem tej rywalizacji są Golden Knights i ja zdecydowałem się pójść w kierunku gospodarzy i ich wygranej z uwzględnieniem dogrywki i rzutów karnych, ale do tego dorzucam zakład na to, że gracze z Las Vegas zaczną strzelanie już w pierwszej tercji. Za nim przejdziesz do drugiego omawianego starcia zapoznaj się z kodem promocyjnym w Fortunie.

Golden Knights powyżej 0,5 gola w 1. tercji + Golden Knights końcowe zwycięstwo
Kurs: 1.62
Zagraj!

Anaheim Ducks – Vancouver Canucks: typy i kursy bukmacherskie (20.03.2023)

Spokojnie do końca fazy zasadniczej mogą grać Ducks i Canucks, bo obie ekipy nie zagrają w tegorocznych play-off. Jednak nie można obojętnie przejść obok znakomitej formy gości. Hokeiści z Vancouver na ostatnich siedem rozegranych spotkań przegrali zaledwie raz z Coyotes, którzy też radzą sobie ostatnio bardzo dobrze, a nie walczą zupełnie o nic. Ducks grają w kratkę, ale aktualnie są w całkiem solidnej formie. Obie ekipy zmierzą się ze sobą pierwszy raz w Anaheim, choć dwa razy przyszło im się mierzyć w Vancouver. Wtedy dwa razy lepsi okazali się Canucks, ale drugiej rywalizacji Ducks zdołali urwać punkt. Goście w nocy rywalizowali w Los Angeles z Kings w bramce z Demko, więc przeciwko Ducks od pierwszej minuty powinniśmy zobaczyć Delie. Canucks nie mogą poszczycić się dobrą formą swoich golkiperów, bo Delia broni na poziomie 87% i kapituluje średnio cztery razy na mecz. Gospodarze są drugą najgorszą ekipą w całej lidze jeśli chodzi o grę w przewagach, ale trafią poniedziałkowej nocy na zespół, który w osłabieniach radzi sobie najgorzej. Jednak każdy kij ma dwa końce i trzeba wspomnieć, że Ducks też mają duże problemy z dobrą grą w defensywie w osłabieniach, bo 72% nie jest dobrym wynikiem, jak na tę ligę. W tym aspekcie mogą górować Canucks, którzy w przewagach wyglądają bardzo fajnie. Pamiętaj, że w specjalnej zakładce typów na NHL czeka na Ciebie całe mnóstwo hokejowych treści.

Statystyki:

  • W ostatnich pięciu domowych spotkaniach Ducks trzy razy padała bramka w każdej tercji
  • W ostatnich pięciu wyjazdowych meczach Canucks za każdym razem padł gol w każdej tercji
  • Średnia bramek w domowych rywalizacjach Ducks wynosi 6,5
  • Średnia goli w wyjazdowych meczach Canucks to 7,2
  • W dwóch bezpośrednich spotkaniach tych ekip raz padał gol w każdej tercji

Co obstawić?

Goście z Vancouver na pewno będą chcieli pójść za ciosem, bo są naprawdę w znakomitej formie, a rywal jest zdecydowanie w ich zasięgu, a nawet można uważać ich za faworyta do zgarnięcia kompletu punktów. Liczę na to, że trzecia rywalizacja tych ekip będzie przypominać bardziej to pierwsze spotkanie, w którym oglądaliśmy dużą ilość goli z obu stron. Myślę, że na gola w każdej tercji spokojnie możemy liczyć i to jest moja propozycja na starcie Anaheim Ducks z Vancouver Canucks. Sprawdź, jak prezentuje się dzisiejszy kupon, ale przed tym zajrzyj obowiązkowo na bonus w Fortunie. Teraz zapraszam do sprawdzenia, jak prezentuje się dzisiejszy kupon!

Gol w każdej tercji - TAK
Kurs: 1.38
Zagraj!

Foto. PressFocus

100 zł + 200 zł + 300 zł bez ryzyka (zwrot na depozyt!) + 30 zł freebety (20 zł BEZ depozytu zaraz po rejestracji)

  • Tagi

Zaloguj się aby dodawać komentarze